۰۲۶-۳۶۱۹۱

۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج

مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج

خواندن این مقاله 8 دقیقه طول میکشد
16 مرداد 1402

در این مقاله قصد داریم به بررسی تعمیر یخچال الکترواستیل بپردازیم. علت های مختلفی وجود دارند که موجب خرابی یخچال الکترواستیل می شوند و تعمیر آن را الزامی می کنند. با اینانلو سرویس همراه باشید تا در خصوص تعمیر یخچال الکترواستیل اطلاعات لازم را کسب کنید. در صورت نیاز به تعمیر یخچال الکترو استیل می توانید با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس بگیرید.

یخچال الکترواستیل نیز ممکن است مانند لوازم خانگی دیگری دچار مشکل شود که امکان دارد به دلیل استفاده ناصحیح کاربر باشد. با این وجود، تعدادی از ایراد های یخچال الکترواستیل معمولا توسط بیشتر کاربران گزارش می شوند و برای بسیاری از مشترکین تکرار می شوند.

از آنجایی که بعضی از مشکلات یخچال الکترواستیل را می توان در منزل رفع کرد و برای حل بعضی دیگر، نیاز به مراجعه تکنسین متخصص و ماهر می باشد. به همین دلیل می خواهیم به بررسی همگی این موارد بپردازیم و روش های عملی معرفی کنیم.

ایراد های رایج یخچال الکترواستیل

برای رفع خرابی یخچال الکترواستیل، لازم است حداقل درک صحیحی از خرابی های متداول این دستگاه داشته باشید تا هنگام خرابی دچار نگرانی نشوید.
یخ زدگی بیش از اندازه در یخچال الکترواستیل
اگر موقع باز کردن درب یخچال، لایه ای از برفک و مواد غذایی یخ زده را دیدید، امکان دارد به علل زیر رخ داده باشد.
میزان سرمایش زیاد است و دستگاه نیاز به تنظیم دارد.
ممکن است در سنسور دما و یا کمپرسور ایرادی وجود داشته باشد.
لاستیک دور درب به درستی عمل نمی کند که معمولا به علت از دست دادن خاصیت ارتجاعی اتفاق می افتد.

اینانلو سرویس مرکز مجاز تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج
اینانلو سرویس مرکز مجاز تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج

عدم کارکرد یخچال الکترواستیل

اگر دستگاه کار نمی کند، باید عملکرد مدار الکتریکی را بررسی کنید. امکان دارد دستگاه شما به پریز متصل نباشد، در این شرایط لازم است اتصال دوشاخه و سیم را چک کنید.

امکان دارد بعضی وقت ها عدم کار کرد یخچال الکترواستیل به علت ایراد در برد کنترل باشد. تشخیص چنین ایرادی توسط افراد بدون تخصص سخت است. این کار حتما باید توسط یک تکنسین متخصص به تعمیر یخچال الکترواستیل انجام شود.

  • یخچال الکترواستیل یکسره کار می کند

در حالت عادی، صدای کار کردن کمپرسور یخچال را به مدت ۱۰ تا ۲۰ دقیقه خواهید شنید. بعد باید تا سیکل بعدی خاموش شود.
امکان دارد این خرابی به دلیل بسته نشدن درست درب یا گرم بودن بیش از حد هوای اطراف رخ بدهد. در نتیجه، سرمایش یخچال الکترواستیل به دمای مطلوب نمی رسد و در عملکرد آن اختلال ایجاد می شود. برای تعمیر یخچال الکترواستیل در چنین شرایطی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

  • تعمیر یخچال الکترواستیل به دلیل نشتی آب

نشت آب از یخچال علامت چندان جالبی نیست و می تواند خبر از خرابی جدی داشته باشد. در بعضی موارد، این ایراد می تواند به علت گرفتگی مسیر تخلیه در سیستم دیفراست، باشد.
در این وضعیت یخ در یخچال جمع شده و موجب نشت آب می شود. بیشتر اوقات این مشکل با ریختن آب داغ در یخچال و بعد تمیز کردن مسیر درین تخلیه برطرف می شود.
در صورتی که با مشکل نشتی آب از یخچال خود، روبرو هستید، سریعا با اینانلو سرویس مرکز تخصصی تعمیر یخچال الکترواستیل تماس بگیرید.

  • کمپرسور یخچال الکترواستیل به طور یکسره کار می کند

در شرایط عادی، کمپرسور در فواصل زمانی مختلف با توجه به دمای دستگاه کار می کند. هر چه کمپرسور بیشتر کار کند، مصرف برق یخچال بیشتر خواهد بود. چنانچه کمپرسور یخچال الکترواستیل شما به صورت یکسره کار می کند بیانگر مشکلی است که به احتمال زیاد از موارد زیر نشئت می گیرد.
یخچال در محیط پر گرد و غبار قرار دارد که موجب تجمع گرد و غبار روی کویل های کندانسور می شود. در این شرایط کندانسور باید با کمک جاروبرقی یا برس به خوبی تمیز شود.

تنظیمات دمای یخچال به درستی صورت نگرفته است و بار زیادی بر کمپرسور دستگاه وارد می کند.
تکنسین های با تجربه و متخصص اینانلو سرویس آماده ارائه خدمات به شما کاربران محترم هستند. در صورت مواجهه با اولین علائم خرابی یخچال الکترواستیل خود، فورا با شماره 02636191 تماس بگیرید.

  • درب یخچال الکترواستیل به خوبی بسته نمی شود

امکان دارد عدم بسته شدن درب یخچال منجر به نتایج نامطلوبی شود. از جمله پیامدهای آن می توان به افزایش مصرف برق و برفک زدن فضای داخلی یخچال اشاره کرد. پس همیشه به موارد زیر دقت کنید.
هنگام قرار دادن غذاها درون یخچال ظروف را به گونه ای در جای خود قرار دهید که مانع بسته شدن درب نباشند.
قفسه ها و طبقات داخلی و ظروف غذا را به شکلی مرتب در یخچال بچینید. زیرا ممکن است مانع صحیح بسته شدن آن شوند.
لاستیکی دور درب یخچال را چک کنید، ممکن است دچار فرسایش و پارگی شده باشد. در نهایت بررسی کنید که لولا و استاپر درب یخچال به درستی کار می کند.

02636191 شماره مرکز نمونه تعمیر یخچال الکترواستیل
02636191 شماره مرکز نمونه تعمیر یخچال الکترواستیل

کارشناسی و تشخیص عیب یخچال الکترواستیل

کارشناسی و بررسی یخچال الکترواستیل دقیقا در همان مراحل اولیه و با مشاهده اولیه علائم خرابی، حائز اهمیت زیادی است. زیرا از ایجاد خرابی های بزرگ و جدی تر، پیشگیری می کند. تشخیص عیب یخچال الکترواستیل و تعمیر آن حتما باید توسط یک تکنسین حرفه ای انجام شود.

پس در صورت مواجهه هرگونه ایراد، فورا با اینانلو سرویس مرکز مجاز تعمیر یخچال الکترواستیل تماس بگیرید و از کارشناسان مشاوره دریافت نمایید. از آنجایی که هرگونه اقدام بدون مشورت با فرد متخصص می تواند شانس تعمیر یخچال الکترواستیل را کم کند و یا هزینه های تعمیر را افزایش دهد. پیشنهاد می کنیم از دستکاری دستگاه یا سپردن کار به افراد آماتور خودداری کرده و تعمیر یخچال الکترو استیل را به تکنسین متخصص اینانلو سرویس بسپارید. اینانلو سرویس وسعتی به اندازه استان البرز دارد و با وجود شعب فعال در شرق و غرب البرز در سریع ترین زمان ممکن برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

در حالت کلی، شناسایی عیوب دستگاه در مراحل اولیه ممکن است، مشروط بر اینکه از یک تکنسین حرفه ای کمک بگیرید. تشخیص عیب به موقع یخچال الکترواستیل این امکان را ایجاد می کند که تعمیرات یخچال الکترواستیل را با هزینه کمتری انجام دهید.

تاکید می کنیم نادیده گرفتن علائم اولیه می تواند موجب تشدید مشکل یا آسیب به قطعات اصلی شود. این موضوع هزینه های غیر منطقی و زیادی را در پی خواهد داشت.

اینانلو سرویس مرکز مجاز تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج

مجموعه اینانلو سرویس به عنوان مرکز مجاز تعمیر یخچال الکترواستیل، افتخار این را دارد که خدمات تخصصی تعمیرات لوازم خانگی را به صورت تخصصی ارائه دهد. در صورت نیاز به تعمیر هریک لوازم خانگی منزلتان همچون یخچال؛ فریزر، ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولرگازی و … می توانید با شماره 02636191 تماس بگیرید. همچنین می توانید از طریق وبسایت اینانلو سرویس درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. اولویت رسیدگی با افرادی است که درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده اند.

تعمیر برد یخچال الکترواستیل

قطعاتی همچون سوییچ؛ خازن ، سوکت ها، رله فریزر و … اجزای تشکیل دهنده برد یخچال الکترواستیل می باشند.
از آنجایی که برد یخچال الکترواستیل قطعه ی مهمی در مکانیسم فنی این دستگاه لحاظ می شود. هر نوع ایراد در آن موجب اختلال در عملکرد کلی یخچال الکترواستیل می شود.

اگر در زمان مناسب نسبت به تعمیر این قطعه اقدام نشود، امکان دارد به آسیب های جبران ناپذیری منجر شود. دقت کنید که تعمیر برد یخچال الکترواستیل حتما باید توسط متخصص حرفه ای انجام شود.

تاکید روی این موضوع به این دلیل است که برد یخچال، مسئولیت نظارت و هدایت وظایف همه قطعات یخچال الکترواستیل را بر عهده دارد . ایراد در این قطعه می تواند عملکرد کل دستگاه را با ایراد مواجه کند.

طی گزارش واحد فنی اینانلو سرویس علت اصلی سوختن برد یخچال الکترواستیل را می توان به نوسان برق مرتبط دانست. اگر جریان برق ورودی به شکل یکنواخت نباشد، احتمال خرابی و یا سوختن برد یخچال الکترواستیل زیاد می شود. برای جلوگیری از آسیب های ناشی از نوسان برق پیشنهاد اینانلو سرویس استفاده از استابلایزر استاندارد خانگی می باشد.

بهای تعمیر برد یخچال الکترواستیل

گاهی اوقات ایراد و خرابی های برد یخچال الکترواستیل جزئی هستند و طی تعمیر برطرف می شود. این در حالی است که بعضی مواقع، میزان آسیب در حدی زیاد است که برد دستگاه باید تعویض شود.

در این شرایط هزینه های تعمیر یخچال الکترواستیل افزایش پیدا می کند. توجه داشته باشید که اینانلو سرویس تعمیرکار است نه تعویض کار. تکنسین های این مجموعه همواره تلاش می کنند حتی الامکان برد اصلی دستگاه را تعمیر کنند. در صورت غیر قابل تعمیر بودن برد یا قطعات دیگر آن را با قطعات فابریک و اورجینال تعویض می کنند.

هزینه های تعمیر برد یخچال الکترواستیل توسط اینانلو سرویس منصفانه و مطابق تعرفه اتحادیه می باشد. رضایت مشتری، اهمیت خاصی برای مدیران این مجموعه دارد و در این راستا گام برمی داریم.

تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل

اولین و مهمترین مسئله در جهت پرداختن به بحث مورد نظر تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل این است که ابتدا کدهای خطای متداول در این دستگاه را بشناسید. سپس بتوانید متناسب با آن، بهترین کار را انجام دهید. در ادامه به بررسی ارورهای رایج یخچال فریزر الکترواستیل می پردازیم.

  • ارور R1

این ارور بیانگر این است که سنسور یخچال فریزر شما دچار ایراد جدی است. جالب است بدانید که ظهور این ارور با چشمک زدن چراغ MID معلوم می شود.

  • ارور F3

مهمترین علتی که موجب نمایش این ارور می شود این است که المنت دستگاه بیش از حداکثر مجاز یک ساعت و ربع کار کرده است. در صورت مواجهه با این ارور، سریعا با تکنسین مسلط به تعمیر یخچال الکترواستیل تماس بگیرید.

  • ارور C1

چنانچه سنسور دیفراست یخچال فریزر شما دچار خرابی شده باشد، مواجهه با چنین خطایی بعید نخواهد بود.
همچنین هنگامی که دمای سنسور ۵ درجه باشد، این ارور نمایان می شود.

  • ارور D1

اتصال کوتاه و یا ایراد در سنسور برفک زدایی اصلی ترین دلایل ظهور این ارور هستند.
جهت رفع این ایراد باید برد یخچال فریزر الکترواستیل را تعمیر و یا تعویض کنید. برای این کار حتما از یک فرد متخصص کمک بگیرید.

تعمیر و سرویس یخچال الکترواستیل در منزل با اینانلو سرویس
تعمیر و سرویس یخچال الکترواستیل در منزل با اینانلو سرویس

شماره مرکز نمونه تعمیر یخچال الکترواستیل

برای ثبت درخواست خود جهت تعمیر یخچال الکترواستیل می توانید با شماره تلفن های 02636191 و 02691300200 تماس بگیرید. تکنسین های اینانلو سرویس به محض ثبت درخواست شما، به محل اعزام می شوند و از نزدیک دستگاه را بررسی می کنند.

خدمات اینانلو سرویس به عنوان بهترین مرکز رسمی تعمیر یخچال الکترواستیل، بهترین خدمات را با قیمتی منصفانه و طبق تعرفه اتحادیه ارائه می کند.

خدمات پس از فروش الکترواستیل در کرج

ما تعمیرکار هستیم نه تعویض کار! تکنسین های با تجربه و متخصص ما در این مجموعه، تمرکز اصلی خود را بر روی تعمیر قطعات خراب قرار داده اند تا هزینه های تعمیر را کمتر کنند.
همچنین در صورت الزام به تعویض قطعات، می توانید مطمئن باشید که از قطعات فابریک و اورجینال شرکتی استفاده می کنیم. همچنین خدمات را با تعرفه اتحادیه ارائه می دهیم.

تعمیر کار یخچال الکترو استیل

تکنسین های فعال در اینانلو سرویس افرادی متخصص و با تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی و یخچال الکترواستیل هستند. آنها همه قطعات یخچال های تولید شده توسط برندهای معروف را می شناسند و به همین دلیل بهتر می توانند تشخیص عیب و رفع ایراد دستگاه را انجام دهند.

تکنسین های ماهر و مجرب ما به دلیل سال ها سابقه عملی و تجارب موفقیت آمیز در عرصه تعمیر انواع یخچال های الکترواستیل، می توانند در کوتاه ترین زمان، ایراد دستگاه شما را رفع کنند. استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت باعث می شود دستگاه را با کیفیت و عملکرد اولیه تحویل دهند.

در صورت نیاز به تعمیر یخچال الکترو استیل یا هر لوازم خانگی دیگر با شماره 02636191 تماس بگیرید و خدمات تخصصی را از مرکزی حرفه ای بخواهید. گفتنی است که همه مراحل تعمیر و سرویس یخچال الکترواستیل در منزل شما انجام می شود و نیازی به جابجایی یا حمل دستگاه به کارگاه نمی باشد.

اینانلو سرویس نمایندگی رسمی نصب، تعمیر و خدمات پس از فروش بیش از 130 برند همچون سامسونگ، سام، الجی، جی پلاس، هیمالیا، دوو، اسنوا، وایت هاوس، مابه، جنرال الکتریک، تی سی ال، هیوندای، پاکشوما، کندی، جنرال هاوس، امرسان، هاردستون، امرسان و … در کرج می باشد. اینانلو سرویس در غرب و شرق استان البرز شعبه دارد. مناطق فردیس، مارلیک، عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، مهرویلا، گلشهر، مهرشهر، کیانمهر، حصارک، کمالشهر، هشتگرد، نظرآباد، هیو، کردان، کوهسار، شهر جدید هشتگرد، باغستان، کوی کارمندان و …. تحت پوشش اینانلو سرویس می باشد. برای ثبت درخواست تعمیر یخچال الکترو استیل می توانید از طریق وبسایت اینانلو سرویس یا شماره 02636191 اقدام کنید.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *