۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر لوازم خانگی کرج

خواندن این مقاله 7 دقیقه طول میکشد
۱۶ خرداد ۱۴۰۱

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

تعمیر لوازم خانگی در البرز کرج مقوله ای بس عظیم است که شاید شما با شنیدن این عبارت کوتاه آن را ساده بپندارید. اینانلو سرویس این خدمات را در سطح البرز ارائه می دهد.

یک خانه مدرن خانه ای است که از تمامی این امکانات بهره می برد. هر یک از این لوازم خانگی در خانه استفاده می شوند تا گذران زندگی ساده تر و راحت تر باشد.این تعریف در مورد برخی محصولات مانند ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکروویو، جاروبرقی و دستگاه تصفیه آب صدق می کند. در مورد یخچال و کولر گازی یا کولر آبی باید گفت موضوع کمی متفاوت تر است و این دستگاه ها جزو ملزومات زندگی به حساب می آیند.چرا که خنک سازی محیط و نگهداری مواد غذایی را به عهده دارند.

حال اگر این دستگاه های مهم و حیاتی دچار مشکل شوند، تکلیف چیست؟ مسلم ترین حالت ممکن این است که مواد غذایی فاسد می شود و محیط خانه یا محل کار شما گرم می شود. به طور قطع ادامه این روند در محیط زندگی و محیط کاری برای شما سخت تر خواهد شد.

تعمیر لوازم خانگی در کرج
تعمیر لوازم خانگی در کرج

آنچه مسلم است زمانی که چنین شرایطی برای شما بوجود می آید، نیاز به حضور یک تکنسین یا فرد متخصص در محل بیش از هر زمانی احساس می شود. اینانلو سرویس با تکنسین های تعمیر لوازم خانگی خبره که بیش از یک دهه تجربه تعمیر لوازم خانگی را دارند، همکاری می کند.

تعمیر لوازم خانگی در استان البرز – کرج

تعمیر لوازم خانگی در استان البرز
تعمیر لوازم خانگی در استان البرز

اینانلو سرویس تعمیر لوازم خانگی در کرج، مهرشهر، فردیس، چهارباغ، کوهسار، طالقان، کمال شهر، محمدشهر، سیمین دشت، ملارد، اشتهارد، مشکین دشت و دیگر مناطق البرز را پشتیبانی می کند.

تعمیر لوازم خانگی در کرج خدماتی از قبیل تعمیر لباسشویی، تعمیر ماشین ظرفشویی، تعمیر یخچال فریزر، تعمیر ساید، تعمیر کولر گازی و کولر آبی، تعمیر مایکروویو، تعمیر جاروبرقی و تعمیر تصفیه آب را در بر می گیرد.

اینانلو سرویس با دارا بودن بیش از 130 نمایندگی معتبر از قبلی سامسونگ، ال جی، دوو، بوش، اسنوا، هیمالیا، الکتوراستیل، پاکشوما و … و حضور بیش از 320 تکنسین کارآزموده و آموزش دیده در سطح استان البرز کرج، هشتگرد، سهیلیه، کردان، نظر آباد و … در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد.

در ادامه به توضیح اجمالی در مورد تعمیر لوازم خانگی اینانلو سرویس در سطح استان البرز کرج می پردازیم.

⦁ تعمیر لباسشویی

لباسشویی این عضو مهم خانه، لباس های کثیف و چرک شما را می گیرد و آنها را تبدیل به لباس های تمیز می کند. زمان شستشوی دستی لباس برای هر 30 دقیقه شستشوی دستی به 5 دقیقه شستشوی مکانیکی تبدیل شد. چقدر می تواند این رویکرد در زمان شما صرفه جویی کند و باعث شود شما از زمان خود بهینه تر استفاده کنید.

تعمیر لباسشویی در استان البرز کرج
تعمیر لباسشویی در استان البرز کرج

خبر ناگوار در این میان این است که لباسشویی به طور ناگهانی خراب می شود. در پی آن شما به مشکلاتی بر می خورید که شاید تاکنون برنخورده بودید. در چنین مواقعی شما دنبال راهکارهایی هستید که ساده باشند و در عین حال مشکل را برطرف کنند. این سناریو تا زمانی جوابگو است که مشکل پیچیده و سخت نباشد.
زمانی که پیچیدگی پا به میدان می گذارد، شما نیاز به حضور یک متخصص خواهید داشت که شما را در رفع این مشکل یاری می کند. اینانلو سرویس کسی است که تعمیر لباسشویی را با همکاری تکنسین های باتجربه و خبره به شما در سطح البرز ارائه می دهد.

⦁ تعمیر ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی یکی از دستگاه های مهم در یک خانه مدرن به حساب می آید. شستشوی ظروف طی یک چرخه مشخص در ماشین ظرفشویی است که طبیعتاً در پی آن ممکن است اتفاقات بسیار زیادی رخ دهد. یکی از این اتفاقات می تواند تغییر عملکرد دستگاه، تغییر کیفیت شستشو و خاموش شدن ناگهانی دستگاه باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج
تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج

برای رفع مشکل به دنبال چاره هستید و نمی دانید از کجا باید شروع کنید؟ ما در اینانلو سرویس به شما می گوییم که دقیقاً چه کاری باید انجام دهید.
یک تماس از سوی شما کافی است تا تکنسین اینانلو سرویس در محل حاضر شود و تعمیر ماشین ظرفشویی شما را انجام دهد.

⦁ تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید

یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید هر دو به لحاظ ظاهری تفاوت هایی با هم دارند اما به لحاظ عملکرد هر دو خنک کردن مواد غذایی را به عهده دارند. اگر عمل خنک سازی و انجماد مواد غذایی حاصل نشود، نتیجه ای که می توان گرفت وجود مشکل یا خرابی در قسمت های داخلی دستگاه است.

تعمیر یخچال فریزر و ساید در کرج
تعمیر یخچال فریزر و ساید در کرج

یخچال از کمپرسور، ترموستات، کندانسور، اوارپراتور، سنسور دما و المنت تشکیل شده است. هر کدام از این قسمت ها وظیفه بخصوصی دارند. این قسمت ها با یکدیگر همکاری می کنند تا خنک سازی که باید در یخچال انجام شود.
در یخچال های ساید، نوفراست پدیده ای تازه است که توانست برفک را از یخچال ها حذف کند. اگر برفک در یخچال نوفراست تشکیل شد، نشان دهنده این است که سیستم نوفراست دچار مشکل شده است و باید بررسی شود.

⦁ تعمیر کولر گازی

داستان استفاده از کولر گازی و کولر آبی در تعمیر لوازم خانگی کاملاً متفاوت از سایر لوازم خانگی است. چرا که این دستگاه تنها در فصل مشخصی از سال روشن می شود. در این مدت زمان نیز دستگاه موظف است خانه یا محیط کار شما را خنک کند. زمانی که شما مدتها از یک دستگاه استفاده نمی کنید، انتظار این را نداشته باشید که دستگاه یکباره و پس از مدتها ایده آل کار کند.

تعمیر کولر گازی در استان البرز کرج
تعمیر کولر گازی در استان البرز کرج

شما می بایست پس از یک مدت زمان خاموش بودن کولر گازی و کولر آبی، نسبت به سرویس آنها اقدام کنید. این مقوله مجزای از تعمیر لوازم خانگی است.
سرویس دوره ای یکی از خدمات اینانلو سرویس است که به صورت دوره ای و در قالب یک بازدید انجام می شود. عملیاتی که پس از یک مدت زمان مشخص تکرار می شود. در این تکرار عملیاتی مانند عیب یابی و تمیز کردن دستگاه و شارژ گاز آن انجام می شود. متناسب با این اقدامات هزینه های نهایی متفاوت خواهند بود.

⦁ تعمیر مایکروویو

مایکروویو غذا را برای شما گرم می کند. می توانید در آن غذا یا کیک نیز بپزید و از پخت سریع آن لذت ببرید. منتها باید منتظر پس اتفاقات این موضوع نیز باشید. چربی ها می توانند روی دیواره ها و در قسمت های مختلف مایکروویو تجمع کنند و به مرور کارکرد این دستگاه را تغییر دهند.

تعمیر ماکروویو در استان البرز کرج
تعمیر ماکروویو در استان البرز کرج

همیشه به ظرفیت مایکروویو دقت کنید. اگر شما بیش از ظرفیت به آن بار تحمیل کنید، به مرور به موتور گردان آسیب می زنید. از سویی دیگر با عدم رعایت نکات مهم نگهداری از آن عملکرد و کارایی دستگاه را کاهش می دهید.
قسمت های مهم مایکروویو برد، درب، لامپ، غلتک، موتور گردان، فن، سنسور، مگنترول، فیوز حرارتی و فیلترها هستند. هر یک از این قسمت ها دچار مشکل شوند، می بایست آنها را تعویض کنید.

تعمیر ماکروویو در سطح استان البرز کرج
تعمیر ماکروویو در سطح استان البرز کرج

تعویض قطعات را باید به یک فرد متخصص بسپارید، چرا که نکات مهمی در آن نهفته است. اینانلو سرویس نه تنها تعمیر لوازم خانگی در کرج، بلکه تعویض قطعات را نیز برای شما انجام می دهد.
بر اساس گارانتی و مدت زمانی که مشخص می شود، شما می توانید از تعمیرات رایگان این قطعات بهره مند شوید. البته دریافت تعمیرات رایگان این قطعات منوط به رعایت برخی شرایط توسط مشتری در مدت زمان گارانتی است.

⦁ تعمیر جاروبرقی

جاروبرقی خانه شما را از شر خاک، پرز، مو و خرده ریزه هایی که روی زمین و فرش خانه می ریزد خلاص می کند. شاید شما از آن دسته افرادی باشید که به سلامتی دستگاه خود توجه ویژه ای داشته باشید و این دستگاه سالها برای شما کار کند. این مراقبت یک نتیجه بیشتر نمی تواند داشته باشد، جاروبرقی عمر طولانی تری خواهد داشت.

تعمیر جاروبرقی در استان البرز کرج
تعمیر جاروبرقی در استان البرز کرج

اگر به موقع کیسه جاروبرقی را خالی نکنید یا آن را تعویض نکنید، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ با دستگاه با احتیاط رفتار نکرده اید؟ دستگاه با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم می کند؟ قطعاً در صورت عدم مراقبت، دستگاه با چالش هایی دست و پنجه نرم خواهد کرد که تا پیش از این با آنها روبرو نشده بود.
کاهش مکش، بوی سوختگی، روشن نشدن جاروبرقی و … مشکلاتی هستند که به جد میتوانند جاروبرقی را به هلاکت برسانند. مشتریان بسیاری به اینانلو سرویس برای تعمیر لوازم خانگی در کرج مراجعه می کنند که بیشترین مشکلات آنها ناشی از استفاده نادرست از دستگاه است.

کاهش مکش جاروبرقی
کاهش مکش جاروبرقی

تکنسین های اینانلو سرویس علاوه بر تعمیر جاروبرقی به عنوان بخشی از تعمیر لوازم خانگی در کرج، آموزش استفاده صحیح از جاروبرقی را نیز به شما آموزش می دهند تا کمتر با مشکلات ریز و درشت دست و پنجه نرم کنید.

⦁ تعمیر تصفیه آب

این دستگاه امروزه تبدیل به یکی از کاربردی ترین دستگاه ها در کشور ما شده است. کار دستگاه تصفیه آب همانطور که از نام آن پیدا است، تصفیه آب است. این کار را با حذف املاح، خاک و گل و مواد مضر در آب انجام می دهد. به کمک فیلترهایی که مرحله به مرحله این کار را انجام می دهند. تعمیر تصفیه آب بخشی از تعمیر لوازم خانگی در کرج است که توسط اینانلو سرویس برای مشتریان انجام می شود.

تعمیر تصفیه آب در استان البرز کرج
تعمیر تصفیه آب در استان البرز کرج

دستگاه تصفیه نیاز به مراقبت دارد. اگر فیلترهای آن را در موعد مقرر تعویض نکنید یا به صداها و بازخوردهای آن توجه نکنید، به زودی با مشکلات بزرگتری دسته و پنجه نرم خواهید کرد که تا پیش از این با آنها آشنایی نداشته اید.
البته چندان نیازی نیست نگران این موضوع باشید، چرا که اینانلو سرویس در سطح البرز مشتریان خود را پشتیبانی می کند تا مشکلات بزرگتری دستگاه آنها را تهدید نکند.

اینانلو سرویس می کوشد تا با جلب رضایت مشتریان به صورت صد در صدی، بتواند به عنوان تنها مجموعه موفق در زمینه تعمیرات لوازم خانگی با رضایتمندی 100% در ایران باشد.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

41 پاسخ

  1. با سلام
   فرم همکاری با ما رو پر کنید.
   بهترین اساتید مطرح کشور بهتون آموزش میدن و تضمین جذب هم داریم

 1. سلام و خدا قوت واقعا تیم قوی و پر تلاش و به روزی دارن یکی از بزرگترین مزایا تشخیص عیب دادنشون هست سرويسکار شون تا اومد دستگاه رو دید هنوز باز نکرده از حرف های من و شواهد رفت درست بالای سر خرابی همون قطعه برا خود منم جالب بود این نشون دهنده تجربه بالای کاری سرويسکاراشونه بازم ممنون بابت تیم قوی که دارین

 2. با سلام و احترام
  تشکر بابت جمع اوری مطالب بسیار مفید و کابردی که جمع اوری کردین.باعث شد اطلاعاتم نسبت به حفظ و نگهداری از لوازم خانگیم تو این شرایط نابسامان و گرونی جامعه بالا بره.
  و یه تشکر و قدر دانی مضاعف دارم بابت داشتن همچین تکنسین های حرفه ای و وقت شناس که حتی برای رفاه حال مشتری حاضرن حتی تا ساعت ۱۱ شب مراجعه کنن.تصور بنده رو نسبت به خدمات کلاا عوض کردن.
  در کل دمتون گرررررم.مرسی

 3. من راجب خدماتی که ارائه میدید از آشناها شنیده بودم ولی واقعا وقتی که برای تعمیر به نمایندگی شما مراجعه کردم به معنی واقعی کلمه متوجه کیفیت خدماتی که ارائه میدید شدم، واقعا ممنونم از احترامی که برای مشتریاتون قائل هستید. مطالبی هم که داخل سایتتون عنوان شده واقعا مطالب مفید و کاربردی هستند، ممنون از ارزشی که برای مخاطبتون می‌گذارید.

 4. سلام مطالب عالی یه سوال داشتم چند وقتی از مکر فرم استفاده میکنم بوی سیم سوخته میده علتش چیه ؟
  استفاده ازش خطر نداره؟

  1. سلام و عرض ادب
   علل مختلفی می تواند داشته باشد. برای تشخیص و تعمیر ماکروفر می توانید دستگاه را به کارگاه اینانلو سرویس منتقل کنید تا بررسی های دقیق روی دستگاه انجام شود.

 5. سلام، من از اینانلو سرویس وخدماتشون راضیم، چون هم وقت شناسن، وهم در مورد هزینه ها کنار میان، وتشخیش عیب دستگاه که از مهمترین رکن تعمیره، که تکنسینهای اینانلو سرویس خوشبختانه از مهارت درکار برخوردارن خلاصه هر چی در مورد این گروه بگم کمه، من یکی از هزاران مشتری راضی هستم با ارزوی موفقیت برای تک تکشون

  1. سلام و عرض ادب
   اجرب تعویض فیلتر متفاوت است. با توجه به برند و نوع فیلتری که استفاده می شود اجرت می تواند از 200 الی 600 هزار تومان متغیر باشد

 6. سلام
  مقاله بسیار پرباری بود
  خیلی برای اطلاعات عمومی من در مورد دستگاه هایی که داریم بدردم میخوره
  ممنونم از اطلاع رسانی های خوبتون

  1. سلام و عرض ادب
   از حسن انتخاب شما سپاسگزاریم. اینانلو سرویس در تلاش است تا بهترین ها و صحیح ترین ها را برای شما به اشتراک بگذارد.

 7. سلام من خیلی ازاینانلو سرویس راضیم واقعان دمشون گرم ک تواین شرایط اقتصادی هوای مردمو دارن وازهمه مهم ترروزی حلال درمیارن واسه تعمیر سایدما ازجای دیگه اومده بودن تشخیص داده بودن کمپرسور سایدماسوخته کلی هزینشه خوب شدندادم بهشون درس کنن تماس گرفتم بااینانلو سرویس اومدن بازدید کردن کمپرسور سالمه ایراد ازفن دستگاهم بود خداخیرتون بده 🙏🙏🙏

  1. سلام و عرض ادب
   خدا را شاکریم که مشکل دستگاه شما برطرف شده است. امیدواریم توانسته باشیم بهترین خدمات را به شما و سایر مشتریان ارائه داده باشیم.

 8. واقعا از همچین جایی که این همراهی بین اداری و نیروی فنی و شرکت هایی که باهاشون کار می‌کنند کمتر از این انتظار نمیره و من خیلی ممنونم که هر وقت تماس گرفتم با رفتار خوبشون بنده رو بیشتر مجاب کردند که بهشون وفادار بمونم .

  1. سلام من از خدمات شرکت اینانلو استفاده کردم پرسنل جوان و پیگیر کار هستند
   نمایندگی اینانلو در مورد تهیه قطعات نیز بسیار خوب عمل میکنن

 9. سلام خدمت تیم محترم اینانلو سرویس
  جا داره از تیم حرفه ایی شما تشکر کنم به خاطر زحماتی که میکشید من خودم به شخصه دستگاه یخچال فریزرم رو از نمایندگی دیگه،ایی مراجعه و با گرفتن مبلغ زیادی تعمیر دستگاهم رو انجام دادن ولی مشکل همچنان باقی بود تا اینکه با نمایندگی شما اشنا شدم و زحمت تعمیر دستگاهم رو کشیدیدوالان خیلی راضی هستم

 10. سلام ، ممنونم از تیم خوب و حرفه ای شما
  خیلی خوشم آمد که بلافاصله بعد از تماس بنده در کمترین زمان، فکر کنم دو ساعت نشد تکنسین مراجعه کرد و مشکل یخچال رو حل کردند .چون سری های قبل که با جایی دیگه تماس گرفته بودم حداقل چهار روز معطل بودم .

  1. ماکروفر من جرقه میزنه، ولی فک کنم نتونم مشکلشو حل کنم ،درخواست تعمیر بدم میاین تعمیر میکنید یا باید ماکروفرم رو بیارم شرکتتون؟

   1. سلام و عرض ادب
    باید ماکروفر را حضوراً به کارگاه شرکت منتقل کنید تا مشکل دستگاه شناسایی شود. پس از عیب یابی تعمیر ماکروفر شما انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields