۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

تعمیر یخچال فریزر دونار در کرج
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر یخچال فریزر دونار در کرج

خواندن این مقاله 7 دقیقه طول میکشد
۱ خرداد ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

اینانلو سرویس با سابقه 20 ساله در زمینه خدمات پس از فروش 130 برند لوازم خانگی مانند امرسان، سامسونگ، ال جی، بوش، جنرال الکتریک، پاکشوما، هیمالیا و… می باشد. خدمات رسانی اینانلو سرویس به وسعت استان البرز است. این مجموعه تمامی نقاط استان البرز مانند مهرشهر، عظیمیه، جهانشهر، گلشهر، گلسار، چندار، نظرآباد، شهر جدید هشتگرد، هشتگرد و… را خدمات رسانی می کند.

اینانلو سرویس در این مقاله قصد دارد به بررسی کیفیت و تعمیر یخچال دونار بپردازد. اینانلو سرویس با داشتن کادر مجرب و با تجربه، متعهد می شود دستگاه را در سلامت کامل تحویل شما دهد.

نحوه تماس با اینانلو سرویس برای تعمیر یخچال فریزر دونار

در صورت خرابی و نیاز به تعمیر یخچال فریزر دونار در مرحله اول با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید. حتی می توانید از طریق سایت اینانلو سرویس ثبت درخواست کنید تا شامل 10% تخفیف ویژه شوید. سپس مشخصات شما ثبت شده و نام تکنسین و کد اشتراک برای شما ارسال خواهد شد.

تکنسین تعمیر یخچال دونار جهت هماهنگی و زمان مراجعه با شما تماس خواهد گرفت. بعد از مراجعه تکنسین و اتمام خدمات فاکتور رسمی اینانلو سرویس به شما تحویل می گردد. در نهایت بابت رضایتمندی از خدمات و تعمیرات انجام شده تماس گرفته می شود.

تعمیر یخچال فریزر دونار در استان البرز

در شرایطی که نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات یخچال فریزر دونار دارید به هیچ وجه نگران نباشید. تکنسین های مجرب و دوره دیده مجموعه اینانلو سرویس آماده خدمات رسانی به شما کاربران گرامی می باشند. تلاش تمام نیروهای اینانلو سرویس، انجام خدمات باکیفیت و رفع ایراد و تعمیر یخچال فریزر دونار شما به صورت تلفنی و یا حضوری است. از دیگر راه ­های ارتباطی با کارشناسان اینانلو سرویس مطرح کردن مشکل خود در بخش پرسش و پاسخ می باشد. تمامی پرسش های شما عزیزان توسط کارشناسان مجموعه پاسخ داده می شود.

تعمیر یخچال فریزر دونار در محل با اینانلو سرویس

تعمیر یخچال فریزر دونار را حتما به تعمیرگاه های تخصصی و معتبر بسپارید زیرا امری ست بسیار تخصصی است. اینانلو سرویس تعمیرات یخچال فریزر دونار را با سرعت عیب یابی و تعمیر می کند.

اینانلو سرویس یخچال دونار را با استفاده از قطعات اصل و اورجینال به حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه شما کمک می کند. تعمیر یخچال فریزر دونار در محل شما و بدون خروج دستگاه انجام خواهد شد.

اینانلو سرویس مرکز <yoastmark class=

اینانلو سرویس برای تعمیر یخچال فریزر دونار چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

در صورت مشاهده هرگونه اختلال و مشکل در یخچال دونار، باید آن را برای تعمیر به افرادی که در این زمینه از مهارت بالا و تخصص و تجربه برخوردار هستند، بسپارید. افراد غیر متخصص می توانند آسیب های بیشتر و جبران ناپذیری به دستگاه شما وارد نمایند.

اینانلو سرویس از سابقه ای بالا در زمینه تعمیر یخچال دونار برخوردار بوده و در سریعترین زمان ممکن برای تعمیر یخچال دونار در محل حضور می یابد. اینانلو سرویس مشکلات و اختلالات دستگاه شما را به سرعت تشخیص داده و اقدام به رفع آن ها می نماید. تکنسین های اینانلو سرویس برای تعمیر یخچال دونار در صورتی که نیاز به تعویض قطعه باشد، از قطعات اصل و اورجینال استفاده می کند.

عدم برودت و تعمیر یخچال فریزر دونار در اینانلو سرویس

خنک نکردن یا عدم برودت یخچال دونار علل متفاوتی می تواند داشته باشد که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

اتمام شارژ گاز، خرابی لاستیک دور درب و خرابی موتور از جمله این علت ها هستند. برای چک و بررسی شارژ گاز و موتور یخچال دونار باید با مراکز تخصصی، مانند اینانلو سرویس تماس بگیرید. بهتر است پیش از تماس با مراکز تعمیر لاستیک دور درب یخچال دونار را چک و بررسی نمایید. ممکن است به دلیل خرابی لاستیک دور درب هوای خنک از داخل کابین یخچال دونار خارج شده و موجب شود که یخچال گرم شود. در صورتی که دستگاه شما خنک نمی کند، بهترین انتخاب برای بررسی و رفع اختلال استفاده از خدمات اینانلو سرویس می باشد.

عمر مفید یخچال فریزر دونار چقدر است ؟

طبق تجربه اینانلو سرویس، اغلب عمر مفید یخچال فریزر دونار 15 سال می باشد. بهتر است پس از گذشت این مدت یخچال فریزر دونار تعویض گردد. در صورتی که امکان تعویض یخچال فریزر دونار را ندارید حتما دستگاه را با کمک اینانلو سرویس، بررسی و سرویس کامل انجام دهید.

دلیل عدم بسته شدن درب یخچال دونار چیست؟

اولین علتی که می توان برای این اختلال نام برد معیوب شدن لاستیک دور درب دستگاه است. گاهی لولاهای دور درب دچار اختلال می شود که حتما باید مورد بررسی قرار گیرد. در صورتی که اختلال بسته نشدن درب دستگاه همچنان باقی بود، میتوانید جهت عیب یابی و رفع مشکل از خدمات اینانلو سرویس در کرج بهره مند شوید.

دلیل اتومات نکردن یخچال چیست؟

در صورتی که دستگاه شما اتومات نمی کند و یکسره کار می کند، برای بررسی و تعمیر یخچال دونار موارد زیر را حتما چک کنید.

گاز یخچال دونار شما نیاز به شارژ دارد. در شرایطی که یخچال دونار شما مجهز به سیستم برفک زدایی نیست، برای تشخیص کم بودن گاز دستگاه، یخچال را از برق بیرون بکشید و منتظر شوید تا تمامی برفک ها آب شود. در مرحله بعد یخچال دونار را مجدد به برق بزنید. اگر همچنان یخچال اتومات نکرد، شما باید نسبت به شارژ گاز یخچال دونار خود اقدام کنید.

شارژ گاز و <yoastmark class=

خرابی ترموستات مطرح است. وظیفه قطعه ترموستات دستور قطع برق به کمپرسور در زمان تشخیص دمای مناسب می باشد. در شرایطی که ترموستات دچار اختلال باشد، موتور متوقف نخواهد شد و یخچال یکسره کار می ­کند.

در صورتی که دستگاه شما اتومات نمی کند، در مرحله اول به موارد فنی بالا دقت فرمایید و در شرایط عدم رفع اختلال می توانید از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

فریزر دونار روشن می شود اما مواد غذایی را منجمد نمی کند، برای تعمیر یخچال  چه باید کرد؟

اگر یخچال فریزر دونار شما مواد غذایی را منجمد نمی کند در صورتی که روشن است ، کافی است برای بررسی و تعمیر یخچال فریزر دونار موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

کمپرسور یخچال دونار دچار خرابی شده است. برای تست این که قطعه کمپرسور خراب است یا خیر به صدای یخچال فریزر دقت فرمایید. در شرایطی که متوجه صدای غیر طبیعی شدید، قطعه کمپرسور خراب است. از دیگر علائم خرابی کمپرسور قطع و وصل کوتاه مدت و آمپر کشیدن کمپرسور خواهد بود.

گاز یخچال دونار نیاز به شارژ دارد. در صورتی که فریزر شما مواد را منجمد نمی کند، بدانید که یک اختلال فنی است و برای رفع اختلال و تعمیرات نیازمند تکنسین حرفه ای یخچال دونار هستید.

دلیل یخ زدن پشت دستگاه چیست؟ برای تعمیر یخچال دونار چه باید کرد؟

در صورتی که پشت دستگاه شما یخ می زند کافی است برای تعمیر یخچال فریزر دونار موارد زیر را چک نمایید

یکی از دلیل های یخ زدن بدنه یخچال دونار خرابی قطعه ترموستات می باشد. برای تعویض قطعه ترموستات در مدل­ های که الکترونیکی نیستند، ولوم درجه را خارج کرده و پیچ­ های قاب را باز نمایید. با مشاهده قطعه خراب و تست آن اقدام به تعویض قطعه کنید.

در صورتی که اختلال یخ زدن پشت دستگاه دونار برطرف نشد، برای بررسی و رفع عیب از اینانلو سرویس کمک بگیرید.

زمان استاندارد برای استارت زدن یخچال فریزر دونار چقدر است؟

یخچال فریزر دونار باید به صورت معمول هر دو ساعت یکبار استارت زده و حدود 10 دقیقه کار کند و سپس قطع شود.

دلیل فاسد شدن مواد غذایی داخل یخچال فریزر دونار چیست؟

اگر درب یخچال فریزر دونار شما به خوبی بسته نشود، مواد غذایی داخل کابین یخچال فریزر خراب خواهند شد. یکی از دلایل رایج بسته نشدن درب، خرابی لاستیک دور درب یخچال فریزر می باشد. در شرایط مشاهده هرگونه پارگی و یا پوسیدگی در لاستیک نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

دمای یخچال دونار تغییر نمی کند، علت آن چیست؟

در شرایطی که دمای فریزر روی عدد خاصی ثابت مانده است، دستگاه شما نیاز به تعویض سنسور خواهد داشت. سنسور یک مقاومت یا در اصطلاح الکترونیکی NTC می باشد که هیچ وقت تعمیر نمی شود و نسبت به کیلو اهم باید تعویض گردد. در نظر داشته باشید که به علت گرمای زیاد در فصل تابستان تغییر درجه دما طبیعی خواهد بود. برای تعمیر و رفع اختلال تغییرات دمای فریزر، می توانید از خدمات اینانلو سرویس در محل استفاده کنید.

هزینه های منصفانه <yoastmark class=

علت صدای غیر طبیعی یخچال فریزر دونار چیست؟

در صورتی که یخچال دونار شما سر و صدای غیر طبیعی دارد، برای رفع عیب و تعمیر دستگاه موارد زیر را بررسی نمایید. احتمال دارد اختلال از فن دستگاه باشد. در این شرایط فورا باید قطعه فن را تعویض نمایید. همچنین باید چک و بررسی کنید تا دستگاه تراز باشد.
در صورتی که دستگاه شما صدا می دهد، پس از چک کردن موارد بالا برای رفع عیب و تعمیر یخچال می توانید از اینانلو سرویس کمک بخواهید.

دلیل روشن نشدن لامپ یخچال دونار چیست؟

در این شرایط امکان دارد اختلال از اتصالات لامپ باشد. یا حتی احتمال دارد درب یخچال را برای مدت طولانی باز گذاشته باشید. در غیر این صورت فورا نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.

هزینه تعمیر یخچال فریزر دونار در اینانلو سرویس

هزینه تعمیر یخچال فریزر دونار در اینانلو سرویس به موارد زیر بستگی دارد.

  • استفاده از قطعات اصل و اورجینال یا متفرقه برای تعمیر یخچال فریزر دونار
  • مدت زمان گارانتی خدمات ارائه شده توسط تکنسین یخچال فریزر دونار
  • مدل یخچال فریزر دونار و فناوری های موجود در آن

نرخ مصوب اتحادیه برای تعمیر یخچال فریزر دونار

کاربران گرامی توجه داشته باشید که در زمان تعمیر یخچال فریزر دونار تنها به هزینه آن توجه نکنید. در نظر داشته باشید تا بررسی و رفع اختلال با استفاده از قطعات اصل و اورجینال، ارائه ضمانتنامه و خدمات تکنسین متخصص و مجرب انجام شود. به همین خاطر پیشنهاد مجموعه ما به شما استفاده از خدمات مجاز اینانلو سرویس برای تعمیر یخچال فریزر دونار می باشد.
استفاده از خدمات تعمیر یخچال فریزر در اینانلو سرویس چه مزایایی برای مصرف کنندگان خواهد داشت؟

مزایای استفاده از خدمات تعمیر یخچال فریزر دونار در اینانلو سرویس به شرح زیر می باشد.

دونار یکی از برندهای تولید کننده یخچال فریزر ایرانی است که به دلیل دارا بودن قیمت مناسب، بیشتر افراد اقدام به خرید یخچال فریزر دونار می­ کنند. امکان دارد در زمان استفاده از این یخچال اختلالاتی پیش آید که به سادگی قابل حل می باشند. در این مقاله از اینانلو سرویس به بررسی و رفع عیب بعضی مشکلات رایج پرداخته شده است. در شرایطی که موفق به تعمیر یخچال فریزر دونار خود نشدید، با یکی از شماره های اینانلو سرویس 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید، تا توسط کارشناسان اینانلو سرویس برای تعمیر یخچال راهنمایی شوید.

کلام پایانی

اینانلو سرویس با سابقه 20 ساله در زمینه خدمات پس از فروش تمامی لوازم خانگی در 130 برند دارد. با توجه به این موضوع تعمیر تمامی دستگاه های لوازم خانگی خود را می توانید از اینانلو سرویس بخواهید.

همچنین در هر نقطه از استان البرز که هستید مانند باغستان، جهانشهر، عظیمیه، گوهردشت، مهرشهر، فردیس، مشکین دشت، سرآسیاب، ملارد، کوی کارمندان، محمدشهر، کیانمهر، ماهدشت، مهرویلا، دهقان ویلا، گلسار، نظرآباد، چندار، هشتگرد، شهر جدید هشتگرد، کوهسار، کردان، کوی مهر، قزلحصار، شهرک ابریشم، مهدی آباد، سهیلیه، سهرابیه و… خدمات رسانی دارد. اینانلو سرویس به صورت شبانه روزی و در هفت روز هفته، حتی در ایام تعطیل نیز آماده خدمات رسانی به شما عزیزان خواهد بود.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields