اینانلو سرویس

نماینده رسمی بیش از 130 برند معتبر با تضمین قیمت و گارانتی 6 ماهه، سامسونگ، دوو، بوش، هیمالیا، دیپوینت، اسنوا، ال جی، امرسان،پاکشوما و ...

اینانلو سرویس مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی در استان البرز

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

بررسی کد خطا و ارور یخچال فریزر پاکشوما و نحوه رفع آن ها

مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

بررسی کد خطا و ارور یخچال فریزر پاکشوما و نحوه رفع آن ها

خواندن این مقاله 6 دقیقه طول میکشد
6 اسفند 1401

پاکشوما یکی از تولید کنندگان بزرگ و مطرح لوازم خانگی در ایران می باشد. یخچال فریزرهای پاکشوما دارای کیفیت بالایی هستند. این دستگاه نیز مانند دیگر دستگاه های خارجی ارور ها و کد های خطا را نمایش می دهد. ارور های یخچال فریزر پاکشوما وقتی نمایش داده می شود که یکی از قطعات یا قسمت های یخچال دچار اختلال شده باشد.

فایل صوتی مقاله بررسی کد خطا و ارور یخچال فریزر پاکشوما و نحوه رفع آن ها

پاکشوما تجربه و سابقه ی درخشانی را در زمینه طراحی و تولید انواع لوازم خانگی دارد. به صورتی که در سال های اخیر نیز توانسته است یخچال فریزرهای مدرن و پیشرفته ای را طراحی و روانه بازار کند. توجه داشته باشید که محصولات شرکت پاکشوما نیز مانند سایر برندها، در برخی از مواقع دچار یک سری از خرابی ها و اختلالات می شوند. در چنین شرایطی می توانید فورا به دفترچه ی استفاده از یخچال فریزرهای برند پاکشوما مراجعه کرده و اختلال دستگاهتان را شناسایی کنید.

ارور و کد های خطای یخچال فریزر پاکشوما
ارور و کد های خطای یخچال فریزر پاکشوما

ارور و کد های خطای یخچال فریزر پاکشوما

افرادی که سعی دارند تا در مورد ارور یخچال فریزر پاکشوما اطلاعات زیادی را به دست آورند، می توانند با توجه به مدل و نوع یخچال فریزر پاکشومای خود، قسمت های بعدی این مقاله را مطالعه کنند. یخچال فریزرهای برند پاکشوما در مدل های گوناگونی طراحی شده اند. همین امر نیز سبب شده است تا افراد در زمان انتخاب بهترین یخچال، دچار تردید می شوند.

اینانلو سرویس سعی دارد با آموزش، معرفی راه های نگهداری و مراقبت از لوازم خانگی به افزایش طول عمر آن ها کمک کند. چرا که در این صورت می توانید از بروز مشکلات و اختلالات اساسی در دستگاه های خود جلوگیری نمایید. در نتیجه بهتر است که هر شش ماه یکبار سرویس دوره ای یخچال فریزر خود را انجام دهید.

کد های خطا مربوط به یخچال فریزرهای پاکشوما مدل ساید بای ساید

شما می‌توانید کد های خطا و ارورهای مربوط به یخچال فریزرهای پاکشوما مدل ساید بای ساید را با دقت مطالعه نموده و با راه های رفع آن ها آشنا شوید. لازم به ذکر است که هر یک از ارورهای ظاهر شده در دستگاه‌ها خبری از خرابی و اختلال در بعضی از قسمت ها و بخش های یخچال فریزرها می باشد. با این حال توصیه می گردد که کد های خطا و ارورهای ظاهر شده را جدی گرفته و در اسرع وقت به دنبال راهکار برای رفع ارورهای یخچال فریزر تان باشید. برای رفع کد های خطا و ارورهای دستگاه خود، می توانید از تجربه تکنسین‌های حرفه ای اینانلو سرویس در این زمینه استفاده کنید. در نتیجه با مجموعه اینانلو سرویس تماس بگیرید و مشکل و خرابی یخچال تان را شرح دهید.

تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید پاکشوما در البرز
تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید پاکشوما در البرز

کد خطا E1 در یخچال پاکشوما

شما وقتی می توانید کد خطا و ارور E1 را روی صفحه ی نمایشگر یخچال فریزرهای برند پاکشوما مدل ساید با ساید مشاهده کنید که سنسور یخچال دچار اختلال یا خرابی شده باشد. سنسور یخچال فریزر می تواند دمای مربوط به داخل کابین را تحت کنترل داشته باشد. در نتیجه خرابی‌ها و ایرادات مربوط به سنسور یخچال تان را حتما جدی گرفته و از این طریق ارور یا کد خطای E1 ظاهر شده در دستگاه را حتما برطرف کنید.

اکنون که با کد خطای E1 از نزدیک آشنا شدید، می‌توانید اقدامات مربوط به رفع ارور مذکور را انجام دهید. برای رفع خرابی های مربوط به سنسور یخچال فریزرهای برند پاکشوما، می توان مقدار اهم سنسور را اندازه گیری نموده و در صورت نیاز آن را تعمیر یا تعویض کنید. تعمیرکاران اینانلو سرویس می‌توانند برای رفع ارور یا کد خطای E1 از دستگاه‌تان، سیم‌های مرتبط به سنسور را بررسی نمایند. در بعضی از مواقع مجبور خواهید شد که خرابی‌های مربوط به مدار برد را نیز بررسی کرده و مشکلات آن را رفع کنید.

 ارور E2 در یخچال پاکشوما

زمانی که شما کد خطا و ارور E2 در یخچال فریزر پاکشوما را روی دستگاه خود مشاهده می کنید
که سنسور فریزر تان دچار خرابی شده باشد. سنسور فریزر هم مانند سنسور یخچال وظایف مهمی را بر عهده دارد. این قطعه از قیمت مناسبی نیز برخوردار بوده و می‌توانید در صورت نیاز آن را تعویض کنید. حتما برای رفع کد خطا و ارور E2 دستگاه خود، مقدار اهم سنسور را مورد بررسی و چک قرار دهید.

در صورت نیاز می‌توانید سیم های ارتباطی مربوط به سنسور فریزر تان را بررسی کرده و ایرادات مربوط به آن را رفع کنید. همچنین می‌توانید برای رفع کد خطای E2 از یخچال فریزر خود مدار برد الکترونیکی دستگاه تان را مورد بررسی قرار دهید. برای بررسی و رفع کد خطا و ارور E2 در یخچال فریزر پاکشوما میتوانید با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید.

کد خطا E3 در یخچال فریزر پاکشوما

ارور و کد خطای E3 را در یخچال فریزرهای برند پاکشوما زمانی مشاهده می شود که سنسور ضد برفک دستگاه شما دچار اختلال و خرابی‌ شده باشد. عدم استفاده صحیح از یخچال و باز و بسته کردن درب دستگاه به دفعات زیاد، می‌تواند خرابی سنسور یاد شده را در پی داشته باشد. همچنین در نظر بگیرید که ارور و کد خطای E3 را حتما جدی گرفته و آن را فورا رفع کنید.

برای رفع کد خطای E3 از یخچال فریزرهای برند پاکشوما خود می‌توانید با تعمیرکاران و نیروی فنی اینانلو سرویس در این زمینه تماس گرفته و ایراد یخچال تان را شرح دهید. برای رفع ارور و کد خطای E3 یخچال فریزر پاکشوما خود، می توانید مقدار اهم سنسور مذکور را چک کرده و سیم کشی‌‎های مرتبط به این قطعه را بررسی نمایید. همچنین در صورت نیاز همکاران ما می‌توانند برای رفع خرابی‌های مربوط به سنسور ضد برفک، قطعه ی یاد شده را تعمیر یا در صورت نیاز تعویض کنند. در آخر نیز برای رفع ارور یاد شده می‌توان برد الکترونیکی را مورد بررسی قرار داد.

تکنسین‌های حرفه ای اینانلو سرویس متخصص رفع ارور یخچال پاکشوما
تکنسین‌های حرفه ای اینانلو سرویس متخصص رفع ارور یخچال پاکشوما

 ارور E8 در یخچال فریزر پاکشوما​

در زمان مشاهده کد خطا و ارور E8 در یخچال فریزر پاکشوما​ باید دریافت که سنسور دمای محیطی دستگاه دچار اختلال و ایرادات شده است. سنسور دمای محیطی از مهمترین سنسورهای مورد استفاده در یخچال فریزرها می‌باشد. خرابی این قطعه می‌تواند مشکلات زیادی را در پی داشته باشد. برای رفع این ارور و کد خطای یخچال فریزر پاکشوما می توانید در گام اول دستگاه تان را از برق جدا کرده و ارور مذکور را رفع کنید.

برای رفع کد خطای E8 از یخچال فریزرهای برند پاکشوما می‌توانید مقدار اهم سنسور را چک نمایید. همچنین می‌توانید از سالم بودن برد الکترونیکی دستگاه تان نیز مطمئن باشید و در صورت خرابی این قطعه، آن را تعمیر یا تعویض قرار دهید. لازم به ذکر است که سیم‌های ارتباطی مربوط به سنسور دمای محیطی را نیز مورد بررسی قرار داده و مشکلات مربوط به آن را رفع کنید.

 ارور E0 یخچال پاکشوما

کد خطا و ارور E0 از انواع ارور های یخچال فریزر پاکشوما می باشد که نمایان گر اختلال و مشکل سنسور یخساز یخچال فریزر است.

کدام کد خطاها و ارور یخچال فریزر پاکشوما توسط خودمان برطرف می شود؟

در نظر داشته باشید که افراد همیشه سعی دارند تا ایرادات مربوط به لوازم خانگی خود را در منزل شان رفع کنند. چرا که در این صورت می توانند بدون پرداخت هیچ هزینه ای مشکلات و اختلالات مربوط به دستگاه را رفع کنند. اینانلو سرویس توصیه می‌کند که به هیچ وجه برای رفع ارورهای مربوط به یخچال فریزرهای برند پاکشوما خودتان دست به کار نشوید و به هیچ عنوان اقدام عجولانه ای انجام ندهید. در بعضی از مواقع اقدامات خودسرانه ی افراد در حین تعمیر یخچال فریزرهای برند پاکشوما، ممکن است آسیب های جدی به قطعات دستگاه وارد کنند.

سخن آخر

شما مشترک اینانلو سرویس، باید به این نکته توجه کنید که ممکن است هر یک از انواع ارور های یخچال فریزر پاکشوما روی یخچال شما نقش ببندد، بهترین کار در صورت مشاهده این ارور ها تماس با اینانلو سرویس است. در صورت مشاهده حتماً با تعمیرکاران متخصص تماس بگیرید و از آنها جهت تعمیر یخچال خود کمک بخواهید.

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات در حضور شما انجام خواهد شد. مجموعه اینانلو سرویس نماینده رسمی و مجاز 130 برند مطرح لوازم خانگی از جمله سینور، سامسونگ، سام، هیمالیا، امرسان، جنرال الکتریک، بوش، ال جی و…. می باشد و تمامی مناطق استان البرز مانند کمالشهر، مشکین دشت، مهرشهر، عظیمیه، کوی کارمندان، فردیس، نظرآباد، گلسار، چندار، شهر جدید هشتگرد و… را پشتیبانی می کند.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *