اینانلو سرویس

نماینده رسمی بیش از 130 برند معتبر با تضمین قیمت و گارانتی 6 ماهه، سامسونگ، دوو، بوش، هیمالیا، دیپوینت، اسنوا، ال جی، امرسان،پاکشوما و ...

اینانلو سرویس مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی در استان البرز

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

ارور های ماشین لباسشویی بکو beko و روش رفع آن

مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

ارور های ماشین لباسشویی بکو beko و روش رفع آن

خواندن این مقاله 6 دقیقه طول میکشد
2 اردیبهشت 1402

دیسپلی ماشین لباسشویی بکو beko نشان دهنده ی مجموعه ای از علائم و نشانه هایی از اجرای برنامه ها ، زمان و کد خطا یا ارور ها می باشد. زمانیکه از ماشین لباسشویی بکو  beko درست استفاده نکنید یا دستگاه شما ایراد فنی داشته باشد کد خطا روی صفحه نمایشگر نشان داده می شود.

 

اینانلو سرویس در این مقاله سعی کرده معنی و راه حل اکثر کد خطا و ارور هایی که روی نمایشگر ماشین لباسشویی بکو  beko نمایان می شود را برای شما توضیح دهد.

جدول ارور لباسشویی بکو  beko

به منظور تسهیل دسترسی کاربران، مجموعه ارورهای ماشین لباسشویی بکو beko و دلیل احتمالی هر کد خطا در جدول زیر گردآوری شده است. با توجه به اینکه دانش و تخصص کافی در زمینه تعمیر لوازم خانگی ندارید، برای رفع این ارورها ، از یک تکنسین با تجربه تعمیر ماشین لباسشویی کمک بگیرید.

ارورهای ماشین لباسشویی بکو  beko دلیل احتمالی
E1 نقص در سیم‌کشی ترمیستور
E2 خرابی هیتر
E3 ایراد در المنت لباسشویی بکو  beko یا رله برد فرمان 
E4 وجود ایراد در سیستم آبرسانی دستگاه
E5 تخلیه نشدن  آب ماشین لباسشویی
E6 وجود ایراد فنی در موتور لباسشویی
E7 خرابی سنسور سطح
E8 آبگیری نکردن  لباسشویی
E9 و E10 ایراد در قفل درب
E11 ایراد در موتور
E17 وجود حجم زیادی کف در ماشین لباسشویی
E18 بار نامتعادل در دیگ دستگاه

E20 یا E21 یا C2

عدم تخلیه 

EFO یا EF3

استفاده بیش از حد از مواد شوینده
لیست ارور های ماشین لباسشویی بکو
لیست ارور های ماشین لباسشویی بکو

نحوه رفع کردن ارورهای ماشین لباسشویی بکو beko

سیستم ارور های لباسشویی بکو beko بسیار ساده است. به این شکل که تمامی مشکلات این دستگاه به صورت کدهای E1 تا E18 نمایان می‌شوند. بعضی از خطاها را می‌توان به راحتی برطرف کرد ولی برای رفع بعضی از  آنها لازم است از یک تکنسین ماهر و با تجربه کمک بگیرید.

کد خطای E1 ماشین لباسشویی beko

این ارور لباسشویی بکو  beko نشان دهنده وجود یک خطای NTC در دستگاه می باشد. ممکن است که سیم‌کشی ترمیستور در دستگاه دچار مشکل شده باشد.

ترمیستور و اتصالات را در لباسشویی Beko چک کنید.
اهم متر باید 4700 اهم را در دمای 25 درجه سانتی‌گراد نشان دهد.

تعمیر تخصصی لوازم خانگی خود را به اینانلو سرویس بسپارید. اینانلو سرویس نماینده رسمی و مجاز بیش از 130 برند همچون دوو، بوش، پاکشوما، سام، سامسونگ، بکو، جنرال الکتریک، مابه، جنرال هاوس، هاردستون، مجیک، کندی و … می باشد. اینانلو سرویس به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته از مشترکین عزیز خود پشتیبانی می کند.

کد خطای E2 ماشین لباسشویی beko

ارور E2 ماشین لباسشویی بکو  beko از وجود ایراد در هیتر خبر می دهد.ممکن است در سیم کشی ایرادی رخ داده باشد و به کمک راهنمای فارسی ماشین لباسشویی بکو  beko بتوانید مشکل را برطرف کنید. با این حال، توصیه می‌شود از یک تکنسین فنی کمک بگیرید.

ارور E3 ماشین لباسشویی beko

این ارور هم مربوط به هیتر المنت لباسشویی است به این معنا که یک جریان ثابتِ گرما وجود دارد. برای رفع کردن این کد خطا باید رله برد فرمان در هیتر مورد بررسی قرار بگیرد.

ارور E4 لباسشویی بکو beko

این کد خطا چند ایراد متفاوت را شامل می‌شود اما همه این مشکل ها در نهایت به پر نشدن آب در لباسشویی مرتبط هستند. در برخی مواقع، برطرف کردن  این ارور لباسشویی بکو beko آسان است.

ممکن است درب لباسشویی ایراد داشته باشد و مانع از پر شدن آب شود.
یا ممکن است مشکل پیچیده‌تری مانند خرابی شیر آب یا سیم کشی رخ داده باشد.

ارور E5 لباسشویی beko

این خطای ماشین لباسشویی بکو  beko نشان می‌دهد که مشکل تخلیه آب در این دستگاه رخ داده است. عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی، می‌تواند بر اثر مشکل ساده‌ای مثل انسداد در فیلتر پمپ تخلیه رخ دهد. بروز این خطا می تواند به دلیل مشکلات پیچیده‌تری مثل رخ دادن ایراد در برد کنترل نیز باشد.

خطای E6 لباسشویی بکو beko

کد خطای E6 به این معناست که موتور دستگاه دچار خرابی شده است. احتمالاً در طول سیکل شستشو متوجه تکان‌های شدید لباسشویی بکو beko خواهید شد. برای بررسی و عیب یابی ماشین لباسشویی از یک تکنسین راهنمایی بگیرید.

خطا E7 لباسشویی بکو beko

ارور E7 لباسشویی بکو  beko نشان می‌دهد که ایرادی در سنسور سطح تشخیص داده شده است. یکی از نشانه های رایج چنین ایرادی این است که ماشین لباسشویی هر بار که می‌خواهید آن را راه اندازی کنید از آب خالی می‌شود. در برخی موارد ممکن است اصلا سیکل شستشو شروع نشود.

ارور E8 ماشین لباسشویی بکو  beko

اگر ماشین لباسشویی در بازه زمانی مشخصی فرایند آبگیری را انجام ندهد، این ارور نمایش داده می‌شود. برای حل مشکل موارد زیر را چک کنید.

از سالم بودن شیلنگ لباسشویی و عدم خمیدگی یا پارگی آن اطمینان حاصل کنید.

فیلتر ماشین لباسشویی را از لحاظ تمیز بودن بررسی کنید.

پمپ تخلیه را چک کنید تا انسداد و گرفتگی نداشته باشد.

بررسی کنید که شیر ورودی آب باز باشد.

ارور E9 لباسشویی beko

کد خطای E9 بیانگر این است که قفل درب ماشین لباسشویی ایراد دارد. ممکن است که مشکل درب ساده باشد و رفع آن نیز کار پیچیده ای نباشد. با این وجود احتمال بروز یک مشکل پیچیده‌تر نیز وجود دارد. از این جهت  در صورتی که نمی‌دانید چه کاری باید انجام دهید یا نمی‌توانید مشکل را تشخیص بدهید، با اینانلو سرویس نماینده رسمی بکو تماس بگیرید.

ارور E10 ماشین لباسشویی beko

این ارور ماشین لباسشویی بکو  beko زمانی نمایان می شود که ایرادی در قفل درب لباسشویی وجود داشته باشد. برای رفع این ارور ماشین لباسشویی بکو beko باید قفل درب، زبانه و میکروسوئیچ مورد بررسی قرار بگیرد.

خطا E17 ماشین لباسشویی beko

ارور E17 لباسشویی بکو  beko زمانی نمایان می شود که حجم زیادی کف در ماشین لباسشویی شناسایی شده باشد. خوشبختانه این خطا را می‌توانید فقط با پاک کردن کف و اجرای چند چرخه آبکشی برطرف کنید. این ایراد می‌تواند از مواد شوینده بی کیفیت یا قرار دادن حجم زیادی از لباس در دیگ شستشو نشات گرفته باشد.

ارور E18 ماشین لباسشویی beko

ارور  E18 لباسشویی بکو  beko به این معناست که بار در دیگ شستشو به صورت متعادل توزیع نشده است. خوشبختانه  می توانید این خطا  را با متوقف کردن سیکل  شستشو، قرار دادن مجدد لباس‌ها و سپس راه اندازی لباسشویی برطرف کنید.

رفع ایراد و ارور لباسشویی بکو beko توسط اینانلو سرویس
رفع ایراد و ارور لباسشویی بکو beko توسط اینانلو سرویس

کد خطای E20 یا E21 یا C2 ماشین لباسشویی beko

دلیل ایجاد ارور E20 یا E21 یا C2 در ماشین لباسشویی بکو  beko وجود مشکلاتی از جمله ایراد پمپاژ، عدم تخلیه آب و عدم چرخش درام است. ممکن است به دلیل انسداد پمپ تخلیه، ماشین لباسشویی بکو  beko صداهای غیر عادی ایجاد کند.

برای رفع مشکل ارور E20 یا E21 یا C2 در ماشین لباسشویی بکو  beko که به دلایل متعددی ایجاد میشود، باید با یک تعمیرکار با تجربه برای تعمیر ماشین لباسشویی خود مشورت کنید.

 ارور EFO یا EF3 لباسشویی beko

نمایش ارور EFO یا EF3 بر روی دیسپلی ماشین لباسشویی بکو  beko به دلیل استفاده بیش از حد از مواد شوینده است.

برای برطرف کردن کد خطای EFO یا EF3 ماشین لباسشویی بکو  beko از مقدار کم تری مواد شوینده استفاده کنید.

زمانی که موفق به عیب یابی دستگاه‌تان نشدید،خدمات فوری و تخصصی اینانلو سرویس پیشنهاد ما به شماست.

شما می توانید به صورت ثبت 24 ساعته در 7 روز هفته سفارش خود را ثبت کنید.

اینانلو سرویس بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه تعمیر لوازم خانگی دارد و نماینده رسمی بیش از ۱۳۰ برند می باشد.

مرکز مجاز تعمیر لوازم خانگی اینانلو ۱۵۰ تکنسین فعال در سراسر استان البرز دارد. خدمات انجام شده توسط تکنسین های اینانلو سرویس ۶ماه گارانتی دارد.

کلام پایانی

بکو  beko جزء مارک های باکیفیت از کشور ترکیه است که لوازم خانگی متنوعی را تولید و به بازار عرضه می‌کند. یکی از تولیدات این برند که به دلیل کیفیت بالا طرفداران زیادی دارد، ماشین لباسشویی می باشد. نکته قابل توجه این است که، هر محصولی صرف نظر از کیفیتی که دارد دیر یا زود ممکن است دچار مشکلاتی بشود.

در این مقاله اینانلو سرویس سعی کردیم تا انواع ارور های ماشین لباسشویی بکو beko و مشکلات رایجی که ممکن است با آن مواجه شوید را بررسی کرده و برای آن راه حل پیشنهاد دهیم. عیب یابی و بررسی ماشین لباسشویی بکو ،نیازمند تخصص است. برای کارشناسی و تعمیر لوازم خانگی خود با اینانلو سرویس تماس بگیرید. تکنسین های واجد شرایط ما، دستگاه شما را مورد بررسی تخصصی قرار می دهند. تعمیرات حتما باید توسط یک تکنسین متخصص و آموزش دیده انجام شود تا از  آسیب به افراد و همچنین ماشین لباسشویی بکو  beko جلوگیری شود.برای ثبت درخواست تعمیر میتوانید با شماره ۰۲۶۳۶۱۹۱ تماس بگیرید.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *