۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

نمایندگی تخصصی تعمیر کولر گازی پاکشوما در استان البرز
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

نمایندگی تخصصی تعمیر کولر گازی پاکشوما در استان البرز

خواندن این مقاله 5 دقیقه طول میکشد
۲۷ مهر ۱۴۰۱

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

تعمیر کولر گازی پاکشوما و سرویس آن باید به طور تخصصی انجام شود. اینانلو سرویس با تیم متخصص و آموزش دیده به بهترین شکل دستگاه کولر گازی پاکشوما را عیب یابی و تعمیر می کند.

تعمیر کولر گازی پاکشوما در تمامی نقاط استان البرز اعم از مهرشهر، عظیمیه، کوهسار و…با قیمت و کیفیت خوب انجام می شود. لازم است قبل اینکه وسایل سرمایشی تان خراب شود برای سرویس آن چاره ای بیندیشید. پاکشوما شرکتی تولیدی صنعتی است. این شرکت با تولید لباسشویی های نیمه اتومات در سال 1354 فعالیت خود را آغاز کرد. اخیرا پاکشوما به تولید محصولاتی چون لباسشویی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک، ظرفشویی، جاروبرقی، کولرگازی و یخچال روی آورده است. اینک پاکشوما بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی در ایران با برندهایی معتبر که در زیر مجموعه آن قرار دارند مانند کندی کروپ، آکس، زیرووات و… است.

تعمیر تخصصی کولر گازی در استان البرز کرج

اینانلو سرویس تعمیرات تخصصی کولر گازی پاکشوما را با سابقه 20 ساله انجام می دهد. قیمت های اینانلو سرویس با توجه به هزینه های فعلی بازار و همچنین هزینه زمانی کاملا مقرون به صرفه می باشد. هزینه ی تعمیر کولر گازی پاکشوما در اینانلو سرویس طبق تعرفه ی اتحادیه می باشد. برای درخواست تعمیر کولر گازی پاکشوما درخواست خود را از طریق وب سایت اینانلو سرویس ثبت نمایید.

تعمیر کولر گازی پاکشوما
تعمیر کولر گازی پاکشوما

هزینه تعمیر کولر گازی در اینانلو سرویس

هنگامی که کولر گازی پاکشوما عملکرد مناسبی ندارد یا از کار می افتد، مهمترین دغدغه شما هزینه تعمیر کولر گازی پاکشوما می باشد. هزینه تعمیرات کولر گازی پاکشوما بسته به نوع خرابی متغیر می باشد و باید کارشناسی شود تا هزینه دقیق اعلام گردد. اما کلیه تعمیرات کولر گازی پاکشوما در اینانلو سرویس با هزینه های منصفانه و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.

چرا تعمیر کولر گازی را به تکنسین متفرقه نسپاریم؟؟!!!!

 • استفاده از قطعات غیر اصلی
  برای تعمیر کولر گازی پاکشوما شما از قطعات غیر استاندارد و غیر اصلی استفاده می کنند.
 • نداشتن علم و تجربه کافی در تعمیر کولر گازی پاکشوما و سایر برند ها
  مهارت و تجربه کافی جهت تعمیر دستگاه شما را ندارند. کارشناسان اینانلو سرویس توسط شرکت پاکشوما آموزش های لازم را دریافت کرده اند. تجربه 20 ساله به علاوه ی آموزش های به روز، باعث بالا رفتن کیفیت خدمات ارائه شده توسط اینانلو سرویس می شود.
 • عدم رسیدگی به شکایات
  در صورت بروز مشکل مرجع معتبری برای رسیدگی به شکایات و مشکلات شما وجود نخواهد داشت. اینانلو سرویس هر زمانی که اراده کنید، در دسترس شماست و به شکایات شما رسیدگی می کند.
 • دریافت هزینه های اضافی
  ممکن است از شما هزینه های زیاد و غیر متعارف طلب کنند و شما مرجعی برای پیگیری نخواهید داشت. اینانلو سرویس نماینده رسمی پاکشوما می باشد و هزینه ها تماما طبق تعرفه های اتحادیه می باشد.
  اینانلو سرویس یکی از معتبرترین مراکز سرویس و تعمیر کولر گازی پاکشوما در استان البرز می باشد که سالهاست در این زمینه به مشتریان با کیفیت ترین و بهترین خدمات را ارائه می دهد. اینانلو سرویس همیشه مورد تایید و رضایت مشتریان قرار گرفته است که این موضوع از بزرگترین افتخارات مجموعه می باشد.

سرویس دوره ای کولر گازی

همه ی کولرهای گازی نیازمند سرویس دوره‌ای هستند تا طول عمر بیشتری داشته باشند و به درستی کار کنند. انجام سرویس دوره ای کولر گازی پاکشوما به طور منظم، به شما اطمینان خواهد داد که دستگاه‌ تان در بالاترین حد بهینه بدون خراب شدن ناگهانی کار می‌کند. سرویس دوره ای کولر گازی پاکشوما به افزایش بهره‌وری دستگاه کمک می‌کند و هزینه‌های قبض برق شما را کاهش می‌دهد. فیلتر هوای کثیف باعث می‌شود که کولر گازی پاکشوما نتواند هوای داخل خانه را به خوبی به گردش در آورد. ممکن است با تغییر تنظیمات دمایی نیز هوا خنک نشود در چنین مواقعی حتی با کارکرد بیشتر کولر گازی نیز احساس راحتی نخواهید کرد.

کویل کندانسور کثیف باعث می‌شود که کمپرسور سردکننده سخت‌تر کار کند، که جریان برق بیشتری را بر دستگاه تحمیل می‌کند. نتیجه این تحولات افزایش هزینه‌های قبض برق خواهد بود در چنین حالتی تعمیر کولر گازی پاکشوما نیز هزینه های بیشتری را در پیش خواهد داشت. برای جلوگیری از خرابی و تعمیر کولر گازی پاکشوما بهتر است هر 6 ماه یک بار سرویس دوره ای توسط تعمیرکاران اینانلو سرویس انجام پذیرد.

سرویس دوره ای و تعمیر کولر گازی پاکشوما در استان البرز
سرویس دوره ای و تعمیر کولر گازی پاکشوما در استان البرز

شستشو کولر گازی پاکشوما

شستشو و سرویس کولر گازی پاکشوما از واجبات نگهداری آن می باشد. نه تنها کویل کندانسور کثیف باعث می‌شود که کولر گازی بیشتر کار کند و هزینه‌های برق افزایش یابد، بلکه ممکن است موجب کارکرد تندتر کمپرسور و در نتیجه خرابی آن شود. هزینه‌ی بررسی و تمیز کردن کویل کندانسور به مراتب کم‌ تر از هزینه تعویض کمپرسور کولر گازی پاکشوما است. سرویس دوره‌ای می‌تواند موارد دیگری مثل نشت آب در سیستم که می‌تواند باعث صدمه دیدن دستگاه کولر گازی پاکشوما یا ساختمان شود را شناسایی و رفع نماید.
عمر دستگاه کولر گازی خود را با مراقبت‌ در طی زمان کار کرد افزایش دهید. کولرهای گازی پاکشوما وقتی درست کار می‌کنند که به طور منظم سرویس و تمیز شود. اگر یک قطعه دچار خرابی شود، می‌تواند به باقی قطعات صدمه وارد کند و در نهایت دستگاه زودتر از موعد خراب شود.

خدمات ارائه شده در سرویس دوره ای کولر گازی پاکشوما

 • چک و بررسی مسیر خروجی آب (لوله درین)
 •  شست و شو کندانسور
 •  ترمیم عایق بندی
 •  شست و شو فیلتر های هوا
 •  شست و شو اواپراتور
 • تنظیم پایه های کمپرسور
 •  تنظیم فن کندانسور
 • بازدید بلوور ها

هزینه سرویس کولر گازی پاکشوما

سرویس دوره ای کولر گازی پاکشوما بسیار با اهمیت می باشد. پرداخت هزینه ی سرویس دوره ای کولر گازی پاکشوما بهای ناچیزی در مقابل افزایش عمر کولر گازی و پرداخت هزینه های سنگین تر تعمیر کولر گازی پاکشوما می باشد. نگران قیمت سرویس دوره ای کولر گازی خود نباشید. اینانلو سرویس همواره پشتیبان شما است و با کمترین قیمت و بهترین کیفیت به سرویس و شستشوی کولر گازی پاکشوما شما می پردازد.

هزینه سرویس دوره ای و تمعیر کولر گازی پاکشوما
هزینه سرویس دوره ای و تمعیر کولر گازی پاکشوما

علائم کمبود شارژ گاز کولر گازی

قسمتی از اواپراتور برفک می زند مانند پنل داخلی و یا لوله ها
کمپرسور به طور مدام و پیوسته کار می کند.
کولر گازی پاکشوما زیاد سرد نمی کند و یا دستگاه باد گرم می زند.
درجه حرارت لوله ی دهش کمپرسور کم می شود.
آمپر دستگاه از حالت عادی کمتر می شود.
گردو خاک و چربی در محل نشت بر روی مدار لوله کشی دستگاه مشاهده می شود.
فشار قسمت مکش سیستم کم می شود.
ممکن است صدای ناهنجاری از کمپرسور دستگاه شما شنیده شود.

مشکلات معمول در اثر نشتی در کولر گازی

سرمایش نامناسب
افزایش هزینه مصرف انرژی (هزینه برق مصرفی)
سوختن سیم پیچ‌های کمپرسور و یا خرابی آن

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields