۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

نمایندگی تعمیر یخچال آدمیرال در کرج
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

نمایندگی تعمیر یخچال آدمیرال در کرج

خواندن این مقاله 8 دقیقه طول میکشد
۱۴ خرداد ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

ر کوتاهترین زمان یکی از تکنسین های با تجربه و خبره تعمیر یخچال آدمیرال را به محل شما میفرستیم. خدمات اینانلو سرویس به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته می باشد. اینانلو سرویس به این موضوع واقف است که ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان عزیز موضوع بسیار مهمی می باشد. پس در هنگام خرابی هریک از لوازم خانگی منزلتان نگران نباشید و با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

اینانلو سرویس تعمیر یخچال آدمیرال را در همه ی نقاط استان البرز انجام می دهد. به همین منظور شعب فعال اینانلو سرویس خدمات انواع لوازم خانگی را در همه مناطق به عهده دارند.

شما در هر منطقه از استان البرز همچون گوهردشت، عظیمیه، مهرشهر، فردیس،مارلیک، مشکین دشت، کیانمهر، محمدشهر، ماهدشت، حصارک، کمالشهر، هشتگرد، کوهسار، هیو، گلسار، شهر جدید هشتگرد، نظرآباد و… که باشید. تکنسین های اینانلو سرویس در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کنند.

نمایندگی رسمی تعمیر یخچال و ساید بای ساید آدمیرال در کرج

به اینانلو سرویس مرکز تعمیر یخچال آدمیرال در کرج خوش آمدید.
خدمات اینانلو سرویس در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی همچون یخچال فریزر آدمیرال، لباسشویی، ظرفشویی، ساید بای ساید، جاروبرقی، کولر گازی می باشد. تعمیر یخچال و فریزر دوقلوی آدمیرال،یخچال و فریزر تک آدمیرال، ساید بای ساید آدمیرال به وسیله تعمیرکاران حرفه ای اینانلو صورت می گیرد.

نمایندگی رسمی <yoastmark class=

خدمات پس از فروش آدمیرال

اگر یخچالتان را به تازگی نصب کرده اید و کارت ضمانت آن موجود است، برای تعمیر یخچال آدمیرال می توانید با شماره ای که روی ضمانتنامه درج شده تماس بگیرید.

در صورت اتمام دوره ضمانت دستگاه اینانلو سرویس بهترین انتخاب برای تعمیر یخچال آدمیرال در کرج می باشد. اینانلو سرویس تعمیر یخچال آدمیرال و خدمات آن را در همه ی مناطق استان البرز انجام می دهد.

 • نصب ، آموزش و راه اندازی یخچال فریزر آدمیرال و سایر برندها
 • تعویض فیلتر تصفیه آب ساید بای ساید آدمیرال
 • تعویض کمپرسور یخچال فریزر
 • تعمیر برد الکترونیکی یخچال و ساید
 • شارژ گاز یخچال آدمیرال
 • برطرف کردن نشتی و آبریزی یخچال و ساید
 • تعویض و ترمیم لاستیک دور درب یخچال و غیره

چرا اینانلو سرویس را برای تعمیر یخچال آدمیرال خود انتخاب کنیم؟

تمامی تکنسین های اینانلو سرویس تخصص،تجربه و سابقه بالایی در زمینه تعمیر یخچال دارند.
کلیه قطعاتی که برای تعمیر یخچال فریزر آدمیرال استفاده می شوند، اصل شرکتی و دارای گارانتی میباشند.
جهت رفاه حال مشترکین عزیز، تاریخ و ساعت مراجعه برای تعمیرات توسط مشتری تعیین می شود.
همه خدمات تعمیر و سرویس انجام شده توسط اینانلو سرویس، به مدت شش ماه ضمانت دارد.

در هنگام خرابی یخچال آدمیرال چه کاری باید انجام دهیم؟

اگر برای تعمیر یخچال فریزر آدمیرال خود به یک متخصص حرفه ای نیاز دارید، تکنسین های با تجربه نمایندگی اینانلو می توانند در کوتاهترین زمان ممکن به شما کمک کنند. کارشناسان اینانلو سرویس ایراد یخچال آدمیرال را در همه نقاط کرج برطرف می کنند. تنها کافی است با شماره 02636191 تماس بگیرید. تعمیرکار اینانلو سرویس در اسرع وقت برای تعمیر و سرویس یخچال آدمیرال به محل شما اعزام می شود.
علاوه بر این در همه ی ساعات شبانه روز می توانید درخواست تعمیر یخچال آدمیرال را به صورت آنلاین در وبسایت اینانلو سرویس ثبت کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت برای عیب یابی و رفع ایراد دستگاه با شما تماس می گیرند..

فعالیت های اینانلو سرویس نمایندگی تعمیر یخچال آدمیرال

اینانلو سرویس نمایندگی تعمیر یخچال آدمیرال از تیم تعمیرکاران متخصص و کادر اداری تشکیل شده است. همکاری اینانلو سرویس با افراد متخصص منجر به ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت به مشترکین عزیز خواهد شد. از مهمترین فعالیت های اینانلو سرویس مرکز تعمیر یخچال آدمیرال می توان به موارد زیر اشاره کرد.

کارشناسان مرکز تماس طی تماس مشتری با نمایندگی و اعلام خرابی یخچال فریزر آدمیرال، به مشتری کمک میکنند تا دلیل خرابی ایجاد شده را پیدا کند. در صورتی که خود مشتری بتواند ایراد دستگاه را برطرف کند، کارشناسان اینانلو سرویس به صورت تلفنی راهنمایی می کنند تا بدون نیاز به مراجعه تکنسین، ایراد را رفع کند. در صورتی که ایراد ایجاد شده نیاز به مراجعه تکنسین فنی داشته باشد، مرکز تماس آدرس مشتری را تکنسین ارجاع می دهد تا در اسرع وقت برای تعمیر اقدام کنند.

اینانلو مرکز تعمیر یخچال

 

همان وقتی که مشتری با نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر یخچال آدمیرال تماس میگیرد. در صورت نیاز به مراجعه تکنسین،جهت حفظ رضایت مشترکین عزیز، در کمترین زمان ممکن، تعمیرکار متخصص به منزل مشتری مراجعه می کند. کلیه تعمیرات در منزل مشتری انجام می شود.
چنانچه تکنسین بعد از عیب یابی دستگاه متوجه شود که برای رفع ایراد دستگاه باید قطعه معیوب تعویض شود. اینانلو سرویس مرکز تعمیر یخچال و لوازم خانگی آدمیرال به شما این تضمین را می دهد که از قطعات فابریک و شرکتی آدمیرال استفاده کند. بنابراین تعویض این قطعات، افت کیفیتی برای دستگاه شما ایجاد نمی کند.

نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر یخچال آدمیرال برای رفاه و آرامش خاطر مشتریان، روی کیفیت خدمات ارائه شده توسط کادر فنی تاکید ویژه ای دارد. ضمنا همه ی خدماتی که توسط اینانلو سرویس ارائه می شود، به مدت ۶ ماه گارانتی دارد.

اینانلو سرویس نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال
اینانلو سرویس نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال

چرا اینانلو سرویس نمایندگی برتر تعمیر یخچال و لوازم خانگی می باشد؟

 • امکان درخواست تعمیر به صورت ۲۴ ساعته
 • تعجیل در ارائه خدمات
 • دارای کادر فنی متخصص، حرفه ای، با دانش و دوره دیده
 • استفاده از قطعات فابریک و شرکتی
 • انجام همه تعمیرات در محل مشتری و با حضور ایشان بدون نیاز به حمل دستگاه
 • دارای بیش از ۲۵ سال سابقه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی
 • دارای واحد فعال رضایت مشتری و نظرسنجی از مشتریان بعد از پایان کار
 • ۶ ماه گارانتی برای قطعات و تعمیر انجام شده
 • تکریم و احترام به حریم شخصی مشتریان
 • رعایت مسائل بهداشتی توسط تکنسین

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر آدمیرال در محل

در صورتی که یخچال فریزر آدمیرال شما هر نوع ایرادی داشته باشد، متخصصین اینانلو سرویس دستگاه را در منزل شما و با بهترین کیفیت تعمیر خواهند کرد. در بسیاری از مراکز که مهارت کافی ندارند، برای تعمیراتی مثل شارژ گاز و یا عوض کردن کمپرسور دستگاه را به کارگاه منتقل می کنند. ممکن است در حین جابجایی آسیب های جدی به دستگاه وارد شود. موارد زیر از خدماتی هستند که اینانلو سرویس به عنوان نمایندگی رسمی تعمیر یخچال آدمیرال در منزل مشتری انجام می دهد.

 • شارژ گاز یخچال آدمیرال
 • تعویض کمپرسور یخچال فریزر آدمیرال
 • تعویض فن یخچال آدمیرال
 • تعویض المنت یخچال آدمیرال
 • تعویض سنسور یخچال آدمیرال
 • تعویض یا تعمیر برد یخچال آدمیرال
 • همه تعمیرات مربوط به یخچال فریزر آدمیرال

اینانلو سرویس نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال

اینانلو سرویس، مرکز تعمیر و نمایندگی رسمی نصب و تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید آدمیرال می باشد. این مرکز به صورت 24 ساعته درخواست مشترکین را ثبت می کند. اینانلو سرویس وسعتی به اندازه ی استان البرز دارد و بدون تعطیلی به همشهریان البرزی خدمات رسانی می کند. همه ی تعمیرات در منزل مشتری و در حضور ایشان انجام خواهد شد.

تکنسین اینانلو سرویس برای تعمیر از قطعات فابریک شرکتی استفاده می کند. قطعه تعویض شده 6 ماه گارانتی دارد. اینانلو سرویس به عنوان نمایندگی رسمی تعمیر یخچال آدمیرال خدمات پس از فروش و تعمیر انواع لوازم خانگی آدمیرال را ارائه می دهد.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید آدمیرال

کاربر هر وسیله‌ای با هر برند و کیفیتی مثل آدمیرال باید بداند که بعد از مدتی استفاده، دستگاه به سرویس یا تعمیر نیاز خواهد داشت. اینانلو سرویس ارائه کننده ی بهترین خدمات پس از فروش برای بیش از 130 برند لوازم خانگی توانسته چند سال متوالی نماینده برتر تعمیر یخچال آدمیرال باشد. نمایندگی رسمی اینانلو ، با به کارگیری تکنولوژی روز دنیا و تکنسین های دوره دیده، متخصص و متعهد توانسته به روز ترین خدمات تعمیر یخچال آدمیرال را به همشهریان ارائه کند.

شما می توانید برای تعویض قطعاتی همچون کمپرسور، فن، برد و… یخچال فریزر آدمیرال با نمایندگی رسمی اینانلو تماس بگیرید. اینانلو سرویس قطعه و لوازم اورجینال و فابریک را جایگزین قطعات معیوب می کند.

اگر در خصوص نوع خرابی و یا مشکل ایجاد شده سوالی دارید می توان در وبسایت اینانلو سرویس با ما در میان بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگو خواهند بود.
نمایندگی رسمی تعمیر یخچال اینانلو یک مرکز معتبر می باشد که در کمترین زمان ممکن خرابی لوازم خانگی شما را برطرف می کند.

خدمات نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر یخچال آدمیرال

نصب، آموزش و راه اندازی، تعمیر تخصصی یخچال و تعمیر بردهای الکترونیکی یخچال فریزر و ساید بای ساید آدمیرال توسط اینانلو سرویس انجام می شود.

تعمیر و خدمات پس از فروش یخچال فریزر به صورت 24 ساعته با اینانلو سرویس
تعمیر و خدمات پس از فروش یخچال فریزر به صورت 24 ساعته با اینانلو سرویس

مزیت های انتخاب نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر یخچال فریز، یخچال دوقلو و ساید بای ساید

 • امکان ثبت درخواست تعمیر و خدمات پس از فروش یخچال فریزر به صورت 24 ساعته
 • انجام سریع و فوری تعمیرات در محل مشتری
 • تعمیر یخچال آدمیرال با قطعه اصل و اورجینال
 • هزینه تعمیر منصفانه و مطابق نرخ مصوب اتحادیه
 • نظارت نهاد های نظارتی و شرکت های مادر بر عملکرد اینانلو سرویس
 • صداقت و تعهد در انجام کار و رعایت اصول اخلاقی

تعرفه تعمیرات یخچال آدمیرال چگونه محاسبه می‌شود؟

اینانلو سرویس همیشه سعی می کند که تعمیرات را با قیمتی مناسب به مشترکین خود ارائه دهد. اما لازم به ذکر است که بدون بررسی و کارشناسی دستگاه نمی توان قیمت دقیقی اعلام کرد.

میزان اجرت تعمیر یخچال مطابق نرخ مصوب اتحادیه مشخص می شود. برای رضایت مشتریان عزیز اغلب اوقات هزینه از نرخنامه نیز کمتر اخذ می شود.

تعمیر یخچال آدمیرال در کرج

اینانلو سرویس،نمایندگی رسمی و تخصصی یخچال آدمیرال در کرج است. اینانلو سرویس دارای شعب فعال در سراسر کرج می باشد. بنابراین در اسرع وقت بعد تماس شما با مجموعه، جهت تعمیر یخچال آدمیرال تکنسین متخصص مراجعه می‌کند.

جهت درخواست تعمیرکار متخصص برای تعمیر یخچال آدمیرال از مجموعه اینانلو سرویس، می توانید با شماره 02636191 تماس بگیرید. همچنین در همه ی ساعات شبانه روز از طریق وبسایت اینانلو سرویس می توانید ثبت درخواست کنید.

تکنسین های متخصص تعمیر یخچال اینانلو سرویس با تجهیزاتی کامل و به روز آماده ارائه خدمات با کیفیت و قیمتی مناسب هستند.

اینانلو سرویس به عنوان نمایندگی رسمی و مجاز آدمیرال

یکی از علت های شهرت برندها، قابل دسترس بودن خدمات و نمایندگی‌های معتبر آن برند می باشد. مجموعه اینانلو سرویس کلیه خدمات نصب ، تعمیر، سرویس انواع لوازم خانگی را در 130 برند انجام می دهد. از برند های تحت پوشش اینانلو سرویس می توان به آدمیرال، بلومبرگ، سامسونگ، سام، ال جی، جی پلاس، مابه، وایت هاوس، جنرال الکتریک، دوو، اسنوا، بکو بوش، هاردستون، پاکشوما، جنرال هاوس، کندی، هیمالیا، امرسان، دیپوینت، کرال، مدیا، کروپ، تی سی ال، هیوندای، دونار و … اشاره کرد .

تعمیرات یخچال آدمیرال در محل شما

حمل و نقل یخچال برای تعمیر هزینه زیادی دارد. ممکن است علاوه بر هزینه ی مازاد ممکن است آسیب هایی نیز به دستگاه وارد شود.
جهت رضایت حداکثری مشتریان، تعمیرکاران اینانلو سرویس در کوتاه ترین زمان با تجهیزات کامل به محل اعزام شده و تعمیر دستگاه را انجام می دهند.

چرا اینانلو سرویس را انتخاب کنیم؟

 • انجام تعمیرات با ضمانت 180 روزه
 • نظر سنجی و جویا شدن میزان رضایت مشتریان بعد از خدمات
 • استفاده از قطعه های اورجینال
 • همکاری با تکنسین ها و کارشناسان با تجربه و متخصص
 • ارائه فاکتور رسمی و شفافیت

ارائه خدمات تعمیر یخچال بوش، ال جی، سامسونگ، امرسان، هانیزان، دونار، پاکشوما، هاوس، بست، دیپوینت و… در همه مناطق کرج و استان البرز

محدوده ی خدمات رسانی اینانلو سرویس به اندازه ی استان البرز وسیع است و به همه ی مناطق استان البرز خدمات می رساند.
فردیس، مارلیک، ملارد، محمدشهر، مشکین دشت، شهرک ناز، شهرک بعثت، واریان شهر، رزکان نو، شیخ آباد، حسین آباد، شهرک بنفشه، عظیمیه، مصباح ، هفت تیر، آزادگان، طالقانی، شاهین ویلا، گوهردشت، دهقان ویلا، حصارک، کمالشهر، مهرشهر، گلشهر، کوی کارمندان، باغستان، هشتگرد جدید و قدیم، نظرآباد، هیو، گلسار، کردان، کوهسار، آبیک، طالقان و… از مناطقی هستند که اینانلو سرویس برای ارائه خدمات مراجعه می کند.
چنانچه هر یک از لوازم خانگی منزلتان مثل یخچال؛ فریزر، ساید بای ساید، لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکروفر، کولر گازی و جاروبرقی خراب شده با شماره 02636191 تماس بگیرید.

سوالات متداول

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields