۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

علت صدای زیاد و غیر طبیعی یخچال فریزر پاکشوما
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

علت صدای زیاد و غیر طبیعی یخچال فریزر پاکشوما

خواندن این مقاله 5 دقیقه طول میکشد
۲۱ خرداد ۱۴۰۳

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

صدای زیاد و غیر طبیعی یخچال فریزر پاکشوما، دلایل مختلفی دارد. در این مقاله از اینانلو سرویس به بررسی رایج ترین دلایل این اختلال می پردازیم. با مشاهده اختلال در لوازم خانگی خود، از مراکز غیر مجاز و غیر رسمی خدمات دریافت نکنید. اینانلو سرویس، نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش دوو و 130 برند دیگر لوازم خانگی در استان البرز است.

از برندهای تحت پوشش اینانلو سرویس باید به سامسونگ، ال جی، اسنوا، دوو، فرسان، کرال، کندی، کروپ، مدیدیا، جنرال آدمیرال، آکس، زیرووات، دکستر، مابه، آیگه، جنرال الکتریک، وایت هاوس، فروزان، سامیا، یوش، پارس، هیوندای، مولتی مکس، تکنولایو، هاردستون، مجیک چف، دنیس، دیپوینت، فایر، تجا، بنس، الیو، بلومبرگ، مدیا، امرسان، گوردیک، گوفر، یخساران، یوشیتا، گلدن برگ، برتینو، اکسنت، یواستار، یور پلاس، هیمالیا، دیامونته، نیکسان، التتو، اسکای ورد، رنزو، اکولوکس، جی سان، سوزوکی، کنوود، گرنیه، برتا، ایران شرق، گراند صنعت، بلوتینی، آزمایش، سینور، سیلور آیس، لایف، تسلا، تی سی ال، ایکس ویژن، سیلوان، سونیل، نسکو، هاویلوکس، ویرپول، اورست، انیس، سایلون، جنرال بریجن، فیلور، تکسان خزر، دونار، ناب استیل، وستل و…. اشاره کرد.

علت سروصدای زیاد یخچال فریزر پاکشوما چیست؟
علت سروصدای زیاد یخچال فریزر پاکشوما چیست؟

علت سروصدای زیاد یخچال فریزر پاکشوما چیست؟

ایجاد سر و صدای زیاد در یخچال فریزر تنها متعلق به برند پاکشوما نیست. بلکه شما در انواع مدل‌های یخچال مانند سامسونگ، دوو، جنرال الکتریک و… نیز به دلایل مختلف شاهد صدای زیاد دستگاه خواهید بود. این سر و صدا‌ها به دلایل مختلفی مانند خرابی موتور، خرابی فن، شل شدگی پایه‌های یخچال و… ایجادمی شود.

 • خرابی موتور فن کندانسور
 • برخورد پره‌های فن با بدنه یخچال پاکشوما
 • ایجاد مشکل فنی در اواپراتور یخچال
 • خرابی رله‌های برد
 • عدم تراز یخچال
 • شل شدگی پایه‌های کندانسور
 • شل شدگی پایه‌های کمپرسور
 • برخورد لوله‌های رفت و برگشت گاز در پشت یخچال به یکدیگر
 • قرار دهی یک وسیله بسیار بزرگ روی یخچال
 • صدای برگشت گاز در یخچال
 • صدای تولید یخ با استفاده از یخساز یخچال ( اختلال محسوب نمی شود)

انواع صدای زیاد و غیر طبیعی یخچال فریزر پاکشوما

گاهی با گذشت زمان و استفاده از دستگاه، احتمال شنیدن صدای زیاد و غیر طبیعی از یخچال فریزر پاکشوما وجود دارد. در صورت برخورد با این اختلال، شما باید فورا به دنبال علت باشید. هر اختلال در یخچال فریزر پاکشوما شاید در ابتدا سطحی و پس از آن جدی شود. با مشاهده این اختلال با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس بگیرید. در صورت ثبت درخواست تعمیر از طریق سایت، شامل 10% تخفیف شوید. تمامی سوالات خود را در صفحه پرسش و پاسخ اینانلو سرویس مطرح کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

انواع <yoastmark class=

 • صدای زیاد تق تق یخچال فریزر پاکشوما

صدای تق تق نسبت به صداهای دیگر خطرناک‌تر است. زیرا ماغلب نشانگر خرابی موتور یخچال یا ایراد در رله اورلورد است. در صورت برخورد با آن شما باید فورا برق یخچال را قطع کنید. پس از آن با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

 • شنیدن صدای تیک تیک یخچال فریزر پاکشوما در طولانی مدت

صدای تیک تیک یخچال پاکشوما، نسبت به صداهای دیگر رایج تر است. ایجاد آن از عواملی همچون صدای رله برد یا رله اورلود کمپرسور خواهد بود. در صورت برخورد با این صدا امکان تعمیر قطعات وجود ندارد. در این شرایط با کارشناسان مجرب اینانلو سرویس در تماس باشید.

 • صدای جیر جیر از پشت یخچال فریزر پاکشوما

صدای جیر جیر یخچال فریزر پاکشوما، از جمله رایج ترین صدا های این دستگاه است. این صدا اغلب نشانگر خرابی فن اواپراتور، خرابی لرزه گیر‌های موتور یا تجمع زیاد برفک در یخچال فریزر خواهد بود. با مشاهده این صدا فورا با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید.
صدای شرشر آب از یخچال فریزر پاکشوما

این صدای یخچال فریزر پاکشوما تاثیر پذیر از عملیات یخ زدایی و دیفراست است. در واقع نمایانگر خطر نیست. این امر برای تمامی یخچال‌ها عادی است. صدای شرشر آب از یخچال شاید نمایانگر ایراد در کارکرد یخساز یا صدای برگشت گاز باشد. این امر حتما باید توسط کارشناسان مجرب و دوره دیده در مراکز مجاز بررسی و رفع عیب گردد.

<yoastmark class=

 • صدای ناهنجار و زیاد درب یخچال فریزر پاکشوما

با بالا رفتن استهلاک و طول عمر دستگاه، هنگام باز و بسته کردن درب آن احتمالا با صدای زیاد یخچال پاکشوما مواجه شوید. این صدا تاثیر پذیر از خرابی و پوسیدگی لولا یا دفرمگی درب است. رفع این اختلال را از کارشناسان مجرب اینانلو سرویس بخواهید.

 • صداهای مختلف بعد از جابجایی یخچال فریزر پاکشوما

عدم تراز یخچال از جمله مواردی است که مورد توجه کاربران قرار نمی گیرد. این امر سبب ایجاد صدای زیاد یخچال فریزر پاکشوما می شود. به این اختلال بی توجه نباشید. با مشاهده علائم آن، از طریق سایت اینانلو سرویس اقدام به ثبت درخواست تعمیر کنید.

 • سروصدای زیاد فریزر پاکشوما

سر و صدای زیاد فریزر تاثیر‌پذیر از برخورد پروانه‌ها و برفک‌ها، خشکی پره‌های پروانه فن یا برخورد پروانه با یونیلت‌های داخل دستگاه باشد. در هر سه مورد نیاز به بررسی توسط تکنسین مجرب و با تجربه دارد. بی توجهی به خرابی های دستگاه، سبب ایجاد اختلالات بیشتر در دستگاه شما خواهد شد.
ایجاد صدای بسیار زیاد فن یخچال فریزر پاکشوما

یکی از نمونه‌های سروصدای زیاد یخچال فریزر پاکشوما به دلیل صدای بسیار زیاد فن یخچال می‌باشد. این امر تاثیر‌پذیر از عوامل مختلفی همچون خرابی موتور فن اواپراتور، فرسودگی فن، ایجاد شکستگی در پروانه‌ها و خرابی میل شفت فن می باشد. تشخیص هر یک از موارد ذکر شده توسط تعمیرکار امکان‌پذیر است. از طریق شماره 02636191 با کارشناس اینانلو سرویس در ارتباط باشید.

<yoastmark class=

 • ایجاد صدای انقباض و انبساط یخچال

گاهی صدای زیاد یخچال فریزر پاکشوما به دلیل انقباض و انبساط دستگاه است. این صدا ناشی از تغییرات بیش از حد دما در زمان کم می باشد. برای مثال با تغییر زیاد درجه یخچال شاهد این صدا خواهید بود. زیرا قطعات یخچال در حال کار و تولید هوای خنک هستند.

 • صدای زیاد یخچال ناشی از خرابی فن

گاهی علت سروصدای زیاد یخچال فریزر پاکشوما خرابی فن یخچال است. این اختلال به دلایل مختلفی مانند برخورد فن با دیواره یخچال، فرسودگی موتور فن در گذر زمان، کثیفی فن، ایجاد پوسیدگی، شل شدگی پیچ‌های آن، برخورد فن با برفک، گیر کرد پروانه‌های فن به بدنه و… می‌باشد.
چگونه می‌توانیم سروصدای زیاد یخچال فریزر پاکشوما را قطع کنیم؟

 • همیشه به نظافت داخل یخچال توجه کنید.
 • باز نگذاشتن بیش از اندازه درب یخچال
 • لوله‌های شبکه پشت یخچال را به طور مداوم تمیز کنید.
 • میل شفت فن را روغن‌کاری کنید.
 • روی یخچال وسایل سنگین قرار ندهید.
 • دمای یخچال را به طور ناگهانی و به مقدار زیاد تغییر ندهید.

در صورت رعایت تمامی موارد و ایجاد سروصدای زیاد یخچال فریزر پاکشوما حتما با یک تعمیرکار ماهر در زمینه تعمیر یخچال پاکشوما تماس بگیرید.

شعب اینانلو سرویس

اینانلو سرویس با داشتن شعب فعال در سراسر استان البرز و تعداد زیادی کارشناس متخصص، تمامی مناطق فردیس،مارلیک ملارد، محمدشهر، مشکین دشت، شهرک ناز، شهرک بعثت، واریان شهر، رزکان نو، شیخ ، حسین آباد، شهرک بنفشه، عظیمیه، مصباح ،هفت تیر، آزادگان، طالقانی، شاهین ویلا، گوهردشت، دهقان ویلا، حصارک، کمالشهر، مهرشهر، گلشهر، کوی کارمندان، باغستان، شهر جدید هشتگرد، هشتگرد قدیم، نظرآباد، هیو، گلسار، کردان، کوهسار، آبیک، طالقان، مهرویلا، جهانشهر، کیانمهر، کوی مهر تهران دشت، کمالشهر،صفادشت، رجائی شهر، تنکمان، مهدی آباد، چهارباغ، پیشاهنگی، لشکرآباد، شهرک رضوانیه و… را خدمات رسانی می کند.

از طریق شماره گیری 02636191 و 02691300200 با کارشناسان ما در ارتباط باشید. با ثبت درخواست از طریق سایت اینانلو سرویس، شامل 10% تخفیف ویژه شوید. می توانید تمامی  سوالات خود را در سایت و صفحه پرسش و پاسخ مطرح کنید. کارشناسان ما درکمترین زمان پاسخگوی شما کاربران گرامی خواهند بود.

 

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields