۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

علت خاموش شدن لباسشویی پاکشوما در حین کار چیست؟ +نحوه رفع عیب
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

علت خاموش شدن لباسشویی پاکشوما در حین کار چیست؟ +نحوه رفع عیب

خواندن این مقاله 5 دقیقه طول میکشد
۲۲ خرداد ۱۴۰۳

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

خاموش شدن لباسشویی پاکشوما، از رایج ترین خرابی های این دستگاه است. با توجه به ساختار تخصصی این دستگاه، تمامی اختلالات آن باید توسط کارشناسان مجرب در نمایندگی های مجاز و رسمی رفع گردد. به هیچ وجه از مراکز غیر مجاز و متفرقه خدمات دریافت نکنید. در صورت نیاز به تعمیرات با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید. اینانلو سرویس نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش پاکشوما در استان البرز می باشد. این مرکز تمامی خدمات خود را به مدت 6 ماه گارانتی می کند. در پایان انجام خدمات، فاکتور رسمی اینانلو سرویس تحویل مشتری گرامی خواهد شد.

علت خاموش شدن لباسشویی پاکشوما در حین کار
علت خاموش شدن لباسشویی پاکشوما در حین کار

علت خاموش شدن ماشین لباسشویی پاکشوما در حین کار

پرتکرارترین علت مسبب خاموش شدن ماشین لباسشویی پاکشوما، اتصالات مربوط به برق می باشد.
چرخش دیگ لباسشویی پاکشوما سبب ایجاد صدا و لرزش زیاد خواهد شد. حال شاید با این لرزش ماشین لباسشویی جا به جا شود. احتمالا کمی از جای قبلی خود خارج و در این هنگام دوشاخه برق ماشین لباسشویی پاکشوما از درون پریز برق درآید. درنتیجه برق مورد نیاز ماشین لباسشویی پاکشوما تامین نمی شود. در این شرایط ماشین لباسشویی از ادامه ی عمل شست و شو باز می ایستد. پس در اولین مرحله برق ورودی دستگاه را بررسی کنید. هم چنین از وجود برق در پریز برق نیز اطمینان حاصل نمایید. گاهی شاید بدون اطلاع شما برق خانه قطع شده باشد. یا سیم های پریز دچار نقص شده باشند.

  • خرابی سیستم فیوز ماشین لباسشویی پاکشوما

قطعه فیوز مربوط به سیستم برق ماشین لباسشویی پاکشوما می باشد. اسم دیگر فیوز ماشین لباسشویی پاکشوما، سیستم پارازیت گیر می باشد. حال با شنیدن این اسم تعجب نکنید. هدف طراحی و نصب این سیستم کنترل نوسان برق و ارسال میزان برق مناسب در واحد زمان به ماشین لباسشویی پاکشوما برای انجام کار خود است. حال اگر نوسانات برقی زیاد باشد و سبب فشار آمدن به ماشین لباسشویی پاکشوما شود سیستم فیوز دستگاه سبب خاموش شدن ماشین لباسشویی می شود. این امر سبب جلوگیری از آسیب به قطعات درون دستگاه می شود. در نتیجه در این شرایط نیز برق منزل و پریز برق را نیز چک کنید.
خرابی میکروسوئیچ، علت خاموش شدن لباسشویی پاکشوما در حین کار

میکروسوئیچ لباسشویی پاکشوما مانند قفل کودک عمل می‌کند. وظیفه قفل کردن درب لباسشویی و جلوگیری از باز شدن آن در حین فرآیند شستشو به عهده این قطعه می باشد. با خرابی میکروسوئیچ درب دستگاه قفل نمی شود. در نتیجه ماشین لباسشویی، شروع به کار نخواهد کرد.

خرابی میکروسوئیچ، علت خاموش شدن لباسشویی پاکشوما در حین کار
خرابی میکروسوئیچ، علت خاموش شدن لباسشویی پاکشوما در حین کار
  • خرابی دکمه استارت لباسشویی پاکشوما

این دکمه پس از قرار دهی لباس‌ها، وظیفه بستن درب ماشین لباسشویی و انتخاب برنامه شستشو را برعهده دارد. این قطعه فرمان شروع به کار را به برد یا موتور دستگاه می رساند. در صورت خرابی این قطعه امکان ارسال فرمان شروع به کار امکان‌پذیر نیست. در نتیجه دستگاه روشن نخواهد شد. یکی از علل خاموش شدن ماشین لباسشویی پاکشوما، خرابی دکمه استارت است.

  • خرابی برد الکترونیکی دلیلی بر خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی پاکشوما

برد الکترونیکی ماشین لباسشویی پاکشوما بسیار حساس است. به هیچ وجه نباید به سختی و فشار با آن کار کرد. در صورت خرابی برد الکترونیکی احتمالا ماشین لباسشویی پاکشوما در حین کار و انجام عمل خود خاموش شود. زیرا این فرمان از برد الکترونیکی دستگاه صادر می شود. پس سلامت برد الکترونیکی ماشین لباسشویی بسیار حائز اهمیت می باشد.

همچنین به اتصالات بین برد الکترونیکی ماشین لباسشویی پاکشوما و میکروسوئیچ درب توجه کنید. برد الکترونیکی دستگاه وظیفه ی صدور انجام عمل را دارد. در صورت صدور فرمان باز شدن درب در حین کار یا اختلال در اتصالات مربوط به درب یا برد الکترونیکی، دستگاه متوقف و سبب خاموش شدن لباسشویی پاکشوما می شود. پس بررسی اتصالات مربوط به برد ماشین لباسشویی پاکشوما با تمامی قطعات بسیار مهم و ضروری می باشد. در صورت مشاهده هرگونه اختلال با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید. از طریق سایت اینانلو سرویس نیز قادر به ثبت درخواست می باشید.

خرابی برد الکترونیکی دلیلی بر خاموش شدن ماشین لباسشویی پاکشوما
خرابی برد الکترونیکی دلیلی بر خاموش شدن ماشین لباسشویی پاکشوما
  • خرابی موتور ماشین لباسشویی پاکشوما

موتور ماشین لباسشویی پاکشوما سبب چرخش و حرکت دیگ دستگاه می شود. حال در صورت ایجاد اختلال در موتور در گذر زمان یا سوختگی این قطعه، سبب خاموش شدن ناگهانی لباسشویی پاکشوما می شود. دلایل خرابی موتور ماشین لباسشویی پاکشوما به شرح زیر است.

  • نوسانات بالای برق که سبب نرسیدن جریان یکنواخت برق به دستگاه و موتور می شود
  • عدم توجه به ظرفیت دیگ ماشین لباسشویی و فشار به موتور برای چرخش آن
  • استفاده از مواد شوینده ی نامناسب و نامرغوب
  • فرسودگی موتور ماشین لباسشویی پاکشوما در گذر زمان
  • خرابی شیر برقی از دلایل خاموش شدن ناگهانی لباسشویی پاکشوما

شیر برقی ماشین لباسشویی پاکشوما میزان آب ورودی به دستگاه را کنترل و عبور می دهد. در صورت ایجاد اختلال در این قطعه، قادر به عبور میزان لازمی از آب نخواهد بود. در نتیجه سبب خاموش شدن لباسشویی پاکشوما خواهد شد. زیرا زمانی با کاهش میزان آب، آب لازم برای شروع انجام عمل آبگیری تامین نمی شود. در نتیجه دستگاه شروع به کار نمی کند. هم چنین اگر آب زیادی را از شیلنگ خود عبور دهد و به درون ماشین لباسشویی پاکشوما بریزد به موتور دستگاه و نیز درام آن فشار زیادی وارد می شود. در این حالت ماشین لباسشویی پاکشوما اقدام به شروع شست و شو نمی کند.

تمامی موارد و اختلالات ذکر شده باید توسط کارشناسان مجرب در این حوزه بررسی گردد. در صورت انجام تعمیرات غیر اصولی روی دستگاه، شاید دستگاه برای همیشه از کار بیوفتد. به هیچ وجه از تعمیرکاران متفرقه و غیر مجاز کمک نگیرید. خدمات دریافتی از این مراکز به هیچ وجه قابل پیگیری نخواهد بود.

خرابی شیر برقی علت خاموش شدن لباسشویی پاکشوما در حین کار
خرابی شیر برقی علت خاموش شدن لباسشویی پاکشوما در حین کار

شعب اینانلو سرویس

اینانلو سرویس نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش لوازم خانگی در استان البرز تمامی مناطق فردیس،مارلیک ملارد، محمدشهر، مشکین دشت، شهرک ناز، شهرک بعثت، واریان شهر، رزکان نو، شیخ ، حسین آباد، شهرک بنفشه، عظیمیه، مصباح ،هفت تیر، آزادگان، طالقانی، شاهین ویلا، گوهردشت، دهقان ویلا، حصارک، کمالشهر، مهرشهر، گلشهر، کوی کارمندان، باغستان، شهر جدید هشتگرد، هشتگرد قدیم، نظرآباد، هیو، گلسار، کردان، کوهسار، آبیک، طالقان، مهرویلا، جهانشهر، کیانمهر، کوی مهر تهران دشت، کمالشهر،صفادشت، رجائی شهر، تنکمان، مهدی آباد، چهارباغ، پیشاهنگی، لشکرآباد، شهرک رضوانیه و… را به صورت 24 ساعته در هفت روز هفته خدمات رسانی می کند.

نمایندگی های اینانلو سرویس

اینانلو سرویس با بیش از دو دهه فعالیت، نمایندگی رسمی و مجاز پاکشوما و 130 برند دیگر لوازم خانگی از جمله سامسونگ، ال جی، اسنوا، دوو، فرسان، کرال، کندی، کروپ، مدیدیا، جنرال آدمیرال، آکس، زیرووات، دکستر، مابه، آیگه، جنرال الکتریک، وایت هاوس، فروزان، سامیا، یوش، پارس، هیوندای، مولتی مکس، تکنولایو، هاردستون، مجیک چف، دنیس، دیپوینت، فایر، تجا، بنس، الیو، بلومبرگ، مدیا، امرسان، گوردیک، گوفر، یخساران، یوشیتا، گلدن برگ، برتینو، اکسنت، یواستار، یور پلاس، هیمالیا، دیامونته، نیکسان، التتو، اسکای ورد، رنزو، اکولوکس، جی سان، سوزوکی، کنوود، گرنیه، برتا، ایران شرق، گراند صنعت، بلوتینی، آزمایش، سینور، سیلور آیس، لایف، تسلا، تی سی ال، ایکس ویژن، سیلوان، سونیل، نسکو، هاویلوکس، ویرپول، اورست، انیس، سایلون، جنرال بریجن، فیلور، تکسان خزر، دونار، ناب استیل، وستل و…. می باشد.

 

 

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields