۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

بررسی دلایل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی پاکشوما و نحوه رفع عیب
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

بررسی دلایل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی پاکشوما و نحوه رفع عیب

خواندن این مقاله 5 دقیقه طول میکشد
۱۷ تیر ۱۴۰۳

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

آبگیری نکردن ماشین لباسشویی پاکشوما علل مختلفی دارد. در این مقاله از اینانلو سرویس به چک و بررسی این موارد می پردازیم. آبگیری اولین مرحله شروع به کار دستگاه است. عدم آبگیری ماشین لباسشویی را جدی بگیرید. فورا برای رفع آن اقدام کنید. به هیچ وجه از تعمیرکاران متفرقه و غیر مجاز خدمات دریافت نکنید. کارشناسان اینانلو سرویس به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیل آماده پاسخگویی و خدمات رسانی به شما عزیزان هستند. با مشاهده علائم خرابی دستگاه، فورا با شماره 02636191 و 02691300200 تماس بگیرید. از طریق سایت اینانلو سرویس نیز قادر به ثبت درخواست می باشید.در ادامه به بررسی دلایل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی پاکشوما می پردازیم.

اختلال در برق ورودی از دلایل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی پاکشوما
اختلال در برق ورودی از دلایل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی پاکشوما

برق ورودی ماشین لباسشویی پاکشوما

ابتدا باید از اتصال برق به ماشین لباسشویی پاکشوما اطمینان حاصل کنید. در صورت وجود اختلال در برق ورودی یا قطعی برق، قطعا عمل آبگیری انجام نمی شود. هم چنین دوشاخه برق ماشین لباسشویی پاکشوما را بررسی نمایید. احتمالا سیم های آن دچار نقصی شده باشد. حتی شاید در جای خود قرار نگرفته باشند. در نتیجه باید آن ها را باز کنید. از سلامت این سیم ها اطمینان حاصل نمایید.

آب ورودی ماشین لباسشویی پاکشوما

ماشین لباسشویی پاکشوما برای راه اندازی علاوه بر برق، به آب با فشار مناسب نیز نیاز دارد. با کاهش فشار آب ورودی با آبگیری نکردن لباسشویی پاکشوما مواجه می شوید. در نتیجه شستشو آغاز نمی شود. پس در صورت قطعی آب یا کاهش فشار دستگاه را روشن نکنید. تا زمان که همه ی شرایط راه اندازی ماشین لباسشویی فراهم شود صبر کنید. در صورت سکونت در طبقه های بالای آپارتمان به این نکته توجه بیشتری کنید.

شیلنگ های ورودی ماشین لباسشویی پاکشوما

پس از بررسی و اطمینان از میزان فشار آب موجود به سراغ شیلنگ های ورودی آب به ماشین لباسشویی پاکشوما بروید. این شیلنگ های ورودی به شیر آب شهری متصل هستند. آب دستگاه از این شیلنگ ها تامین می شود. تمام قسمت های این شیلنگ ها را چک و بررسی کنید. در صورت وجود گرفتگی و یا ترک خوردگی، آب از آن نشت می کند. در این شرایط آب به داخل ماشین لباسشویی پاکشوما نمی رسد. شیلنگ های ورودی به ماشین لباسشویی 2 تا هستند. یکی از آن ها مسئول تامین آب گرم و دیگری مسئول تامین آب سرد برای دستگاه می باشند. پس باید هر دو شیلنگ ماشین لباسشویی پاکشوما را چک و بررسی کنید.

اختلال در شیلنگ های ورودی از دلایل آبگیری نکردن لباسشویی پاکشوما
اختلال در شیلنگ های ورودی از دلایل آبگیری نکردن لباسشویی پاکشوما

همچنین در انتهای این شیلنگ ها و محل اتصالشان به ماشین لباسشویی، یک سری صافی ها و فیلتر های کوچک وجود دارد. هدف از نصب و طراحی این صافی ها جلوگیری از ورود رسوبات موجود در آب به داخل دستگاه می باشد. در صورت کثیفی این فیلتر ها، مسیر ورود آب مسدود و سبب آبگیری نکردن ماشین لباسشویی پاکشوما می شود. به دلیل وجود رسوبات هر چند وقت یک بار لوله های ورودی آب ماشین لباسشویی پاکشوما باید تمیز شود. همچنین با تمیز کردن لوله های خروجی دستگاه، از مشاهده ی مشکلات ورودی و خروجی دستگاه اطمینان حاصل نموده اید.

خرابی تایمر و یا برد ماشین لباسشویی پاکشوما

در واقع برد ماشین لباسشویی پاکشوما وظیفه ی هدایت جریان برق ورودی به قطعات دیگر دستگاه را برعهده دارد. حال اگر برد الکترونیکی در ماشین لباسشویی های جدید و تایمر در دستگاه های قدیمی پاکشوما نقصی داشته باشد ولتاژ برق برای فعالیت شیر برقی به آن نمی رسد. در نتیجه سبب آبگیری نکردن ماشین لباسشویی پاکشوما می شود. پس بررسی برد ماشین لباسشویی پاکشوما بسیار ضروری است. عیب یابی و تشخیص عملکرد صحیح برد و یا تایمر ماشین لباسشویی پاکشوما کار هر شخصی نیست. این امر نیازمند علم و مهارت بالا است. در نتیجه برای بررسی این خرابی حتما از کارشناسان مجرب اینانلو سرویس کمک بخواهید. با خیال راحت خرابی لوازم خانگی خود را به این مرکز بسپارید.

<yoastmark class=

خرابی جا پودری و آبگیری نکردن لباسشویی پاکشوما

خرابی جاپودری ارتباط مستقیمی بر آبگیری نکردن لباسشویی پاکشوما دارد. ایراد در سوراخ های ریز انتقال دهنده آب در جاپودری سبب آبگیری نکردن ماشین لباسشویی می شود. در صورت انسداد این سوراخ ها و تشکیل رسوب با کاهش فشار آب در جاپودری مواجه می شوید. در نتیجه حتما باید برای تمیز کردن آن اقدام کنید. از بررسی سوراخ های بالایی جا پودری غافل نشوید. تمامی خرابی های دستگاه خود را به کارشناسان مجرب اینانلو سرویس بسپارید.

خرابی هیدروستات ماشین لباسشویی پاکشوما

هیدروستات ماشین لباسشویی پاکشوما در واقع نقش اصلی در میزان آب دستگاه دارد. این قطعه در حقیقت از حجم آب ورودی به دستگاه مطلع است. با برقراری ارتباط بین هیدروستات و برد دستور آبگیری کردن یا آبگیری نکردن صادر می شود. حال اگر در تعیین این عمل دچار تشخیص نادرست شود آب کمتر و یا بیشتری وارد ماشین لباسشویی پاکشوما می شود. در نهایت به میزان آب لازم برای عمل شست و شو نخواهد رسید. پس با آبگیری نکردن ماشین لباسشویی پاکشوما مواجه می شوید.

خرابی شیر برقی دستگاه

شیر برقی یا همان شیر ورودی آب یکی از قطعات مهم لباسشویی پاکشوما است. خرابی این قطعه شاید عاملی برای آبگیری نکردن ماشین لباسشویی پاکشوما باشد. گاهی شاید این اختلال مانع از قطع آب در ماشین لباسشویی شود. یعنی آبگیری بیش از حد نیاز اتفاق می‌افتد.با قرارگیری شیر ورودی یا شیر برقی در پشت لباسشویی با خرابی آن، دستگاه به کندی از آب پر میشود. حتی شاید برعکس باشد. آبگیری بیش از حد دستگاه هم از عواقب این خرابی است. شیر ورودی آب به ولتاژ مناسب نیاز و فشار آب کافی نیاز دارد. در صورت کافی بودن فشار آب پشت شیر، باید به سراغ برق بروید‌. یعنی مطمئن باشید که از لحاظ تامین برق مشکلی وجود ندارد. از اندازه گیری ولتاژ با مولتی متر هم استفاده کنید. وضعیت برق را بسنجید. در صورت مشاهده هرگونه خرابی، فورا با شماره های 02636191 تماس بگیرید.

خرابی شیر برقی از دلایل موثر بر آبگیری نکردن لباسشویی پاکشوما
خرابی شیر برقی از دلایل موثر بر آبگیری نکردن لباسشویی پاکشوما

کلام پایانی

در این مقاله از اینانلو سرویس به بررسی دلایل خرابی و آبگیری نکردن لباسشویی پاکشوما پرداختیم. در صورت مشاهده هرگونه خرابی با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید. با ثبت درخواست از طریق سایت اینانلو سرویس، از 10% تخفیف ویژه بهره مند شوید. این مرکز تمامی خدمات خود را به مدت شش ماه گارانتی می کند. در پایان انجام خدمات، فاکتور رسمی اینانلو سرویس تحویل شما مشتری گرامی می شود. این مرکز بیش از دو دهه سابقه فعالیت در زمینه خدمات پس از فروش لوازم خانگی دارد. اینانلو سرویس نمایندگی رسمی پاکشوما و 130 برند دیگر لوازم خانگی از جمله ال جی سامسونگ جنرال الکتریک، مابه، وایت هاوس و… دارد. از طریق سایت اینانلو سرویس به راحتی درخواست تعمیر خود را ثبت کنید. تمامی سوالات خود را در صفحه پرسش و پاسخ مطرح کنید. کارشناسان اینانلو سرویس در اسرع وقت پاسخگوی شما کاربران گرامی خواهند بود.

 

سوالات متداول

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields