۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در البرز
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در البرز

خواندن این مقاله 9 دقیقه طول میکشد
۱۰ آبان ۱۴۰۱

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

اینانلو سرویس به عنوان تعمیرگاه مجاز نمایندگی تعمیر لوازم خانگی یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در استان البرز می باشد.

تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی پاکشوما توسط کادر مجرب اینانلو سرویس انجام می گیرد. اینانلو سرویس با داشتن متخصصین با تجربه در استان البرز، به یکی از مراکز به روز دنیا در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی مبدل گشته است.

درباره پاکشوما

برند پاکشوما با 45 سال سابقه، یکی از برترین تولید کنندگان صنعت لوازم خانگی در ایران و خاورمیانه می باشد. تولید محصولات متنوع لوازم خانگی، با توجه به سلیقه و نیاز مصرف کننده، باعث شد تا این برند جز برندهای محبوب مصرف‌کنندگان باشد. تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در نمایندگی های مجاز این شرکت در سرتاسر کشور انجام می شود.

ظرفیت های ماشین ظرفشویی پاکشوما

ماشین های ظرفشویی پاکشوما، در ظرفیت های 8، 12 و 14 نفره تولید می شوند. ظرفشویی های 8 نفره همان ظرفشویی‌های رومیزی هستند که حداقل 72 پارچه و حداکثر برای 104 پارچه ظرف جا دارند. این ماشین‌ ظرفشویی برای خانواده‌های 3 تا 4 نفره مناسب‌ می باشد.

ظرفشویی های 12 نفره می‌توانند 144 پارچه ظرف را شستشو دهند و به همین دلیل برای خانواده‌های پرجمعیت و پررفت‌ و آمد مناسب‌ هستند. ظرفشویی های 14 نفره ظرفیت این را دارند که 160 پارچه ظرف را بشویند. نکته ی مهم‌ این که دیگ، قابلمه و انواع ظرف‌های بزرگ را هم به‌ راحتی می‌توانید در این ظرفشویی جای دهید.
به این نکته توجه داشته باشد که مراقبت و نگهداری از لوازم خانگی برقی، در طول عمر مفید آن موثر است. اگر از این محصول درست و با توجه به ظرفیت آن استفاده شود، به تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما نیاز پیدا نخواهید کرد.

تعمیر ظرفشویی پاکشوما در کرج
تعمیر ظرفشویی پاکشوما در کرج

عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما

ممکن است کاربران در زمینه ی خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما سوالات مختلفی مطرح نمایند. اینانلو سرویس پاسخگوی تمام سوالات شما می باشد.

دلیل روشن نشدن ماشین ظرفشویی پاکشوما

دلیل روشن نشدن ماشین ظرفشویی پاکشوما می تواند مربوط به پریز یا دوشاخه ی برق ماشین ظرفشویی باشد. امکان آسیب دیدن سیم کشی و برد الکترونیک دستگاه هم وجود دارد. پس از بررسی دوشاخه و در صورت حل نشدن مشکل، برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

دلیل تخلیه نکردن آب ماشین ظرفشویی پاکشوما

دلیل این امر می تواند وجود شی خارجی مثل هسته ی خرما، پوست پسته، خلال دندان و… داخل پمپ تخلیه دستگاه باشد. خراب شدن پمپ تخلیه هم می تواند دلیل این امر باشد. احتمال دیگر، خرابی سیم کشی و قطع شدن اتصالات است. در ابتدا فیلتر های کف ماشین ظرفشویی را باز نموده و آن ها را تمیز کنید اگر مشکل دستگاه رفع نشد با تعمیرکار متخصص برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما تماس بگیرید.

دلیل صدای غیر طبیعی ماشین ظرفشویی پاکشوما

دلیل صدای غیر طبیعی ماشین ظرفشویی پاکشوما میتواند مربوط به خرابی موتور شستشو یا جت پمپ باشد. وجود شی خارجی داخل پمپ تخلیه هم می تواند موجب این امر شود. در هر دو صورت برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما باید با تعمیرکار متخصص تماس بگیرید.

دلیل خشک نکردن ظروف در ماشین ظرفشویی پاکشوما

اولین موردی را که در این مواقع باید بررسی کنید اتمام مایع جلادهنده است. خراب شدن فن خشک کن و گرم نشدن آب توسط المنت مواردی هستند که باید جهت تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما از یک متخصص کمک بگیرید.

دلیل آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی پاکشوما

 • مسدود شدن فیلتر شیر برقی
 • تا خوردگي شلنگ ورودی
 • خراب شدن شیر برقی
 • بسته بودن شیر آب ورودی دستگاه
 • پایین بودن فشار آب منزل

دلیل تمیز نشستن ظروف در ماشین ظرفشویی پاکشوما

 • فاسد یا غیر استاندارد بودن قرص و مواد شوینده
 • تمام شدن نمک ماشین ظرفشویی پاکشوما
 • تمام شدن مایع جلادهنده ماشین ظرفشویی پاکشوما
 • کثیف بودن فیلترهای کف ماشین ظرفشویی پاکشوما
 • گرم نشدن آب توسط المنت ماشین ظرفشویی پاکشوما
 • خراب شدن موتور تقسیم آب ماشین ظرفشویی پاکشوما
 • گرفتگی و مسدود شدن آبفشان های ماشین ظرفشویی پاکشوما

پس از بررسی مواد شوینده، در صورت حل نشدن مشکل، برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما، با نمایندگی اینانلو تماس بگیرید.

تمیز نشستن ظروف در ماشین ظرفشویی پاکشوما
تمیز نشستن ظروف در ماشین ظرفشویی پاکشوما

دلیل نشتی آب ماشین ظرفشویی پاکشوما

دلیل نشتی آب در ماشین ظرفشویی، می تواند مربوط به پارگی شلنگ تخلیه یا اتصالات مربوط به شیر آب باشد. این امکان وجود دارد که اتصالات درونی ماشین ظرفشویی پاکشوما همچون لگنچه، جت پمپ، ایرگاید و یا کابین دچار نشتی شود. اگر نشتی ماشین ظرفشویی مربوط به این اتصالات باشد، دستگاه ارور داده و کارکرد دستگاه متوقف می گردد.

گرم نشدن آب داخل ماشین ظرفشویی پاکشوما

ماشین ظرفشویی پاکشوما دارای المنتی است که آب را گرم می کند. دستگاه فقط باید به شیر آب سرد وصل شده و آب داخل دستگاه توسط المنت گرم شود. در صورت وصل کردن ماشین ظرفشویی به شیر آب گرم، خرابی ظرف نمک و اتصالات درونی دستگاه را در پیش خواهد داشت.

دلیل گرم نشدن آب داخل ماشین ظرفشویی، می تواند مربوط به خرابی مجموعه المنت، ترمیستور، سوییچ اطمینان هیتر و برد الکترونیکی دستگاه باشد. برای بررسی آن و تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما توسط تکنسین متخصص با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

دلیل خاموش نشدن چراغ نمک ماشین ظرفشویی پاکشوما

دلیل روشن شدن چراغ نمک ماشین ظرفشویی پاکشوما اتمام نمک داخل مخزن نمک می باشد. هنگام شارژ کردن مخزن نمک ماشین ظرفشویی پاکشوما، حدود 1 کیلوگرم نمک مخصوص ماشین ظرفشویی را داخل مخزن بریزید. سپس مقداری آب داخل مخزن بریزید تا از آن سرریز کند. با کمک یک قاشق چوبی بلند، نمک های داخل مخزن را کمی هم بزنید تا نمک ها به خوبی داخل ظرف نمک پخش شود. حالا یک بار دستگاه را بدون ظرف، روی یک برنامه یک ساعته راه اندازی کنید. اگر با انجام این کار چراغ نمک ماشین ظرفشویی خاموش نشد، سنسور ظرف نمک نیاز به تعویض دارد.

دلیل صدای زیاد ماشین ظرفشویی پاکشوما در هنگام استفاده

 • عدم چیدن صحیح ظروف در ماشین ظرفشویی پاکشوما
 • همچنین خالی روشن کردن ظرفشویی
 • وجود ایراد در پمپ اصلی و همچنین پمپ تخلیه
 • تراز نبودن ماشین ظرفشویی پاکشوما

چنانچه مشکل صدای دستگاه حل نشد، برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما، با نمایندگی مجاز پاک سرویس تماس بگیرید.

دلیل سرو صدای زیاد ماشین ظرفشویی پاکشوما
دلیل سرو صدای زیاد ماشین ظرفشویی پاکشوما

دلیل مصرف بیش از حد نمک در ماشین ظرفشویی پاکشوما

 • درپوش محفظه نمک به درستی بسته نشده
 • تنظیم نبودن درجه تنظیم نمک
 • شیر برقی مربوط به مخزن نمک دارای خرابی شده

برای رفع عیب مصرف بیش از حد نمک، باید از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در اینانلو سرویس بهره بگیرید.

توقف کامل تایمر در زمان شست و شو در ماشین ظرفشویی پاکشوما

 • سوختن ترموفیوز
 • سوختن ترموستات
 • خرابی تایمر

ارورهای ماشین ظرفشویی پاکشوما

در زیر یک سری از خطاهای متداول ماشین ظرفشویی پاکشوما را برای شما بیان می کنیم.

 • ارور e۱ در ماشین ظرفشویی پاکشوما

قفل شدن موتور و یا سوختن موتور

 • ارور e۲ در ماشین ظرفشویی پاکشوما

خرابی هیدروستات و یا اصطلاحاً عدم آبگیری و یا آبگیری بیش از حد ماشین ظرفشویی

 • ارور e۳ در ماشین ظرفشویی پاکشوما

خرابی ترموستات و دمای بیش از حد آب

 • ارور e4 در ماشین ظرفشویی پاکشوما

عدم تخلیه آب و خرابی پمپ تخلیه

 • ارور e۶ در ماشین ظرفشویی پاکشوما

مشکل تخلیه آب، پمپ تخلیه و یا احیاناً خرابی برد ماشین ظرفشویی

هزینه تعمیر ظرفشویی پاکشوما

هزینه ی تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در اینانلو سرویس، مطابق با نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود. بنابراین با تماس با اینانلو سرویس و تماس با 02636191، هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما 75 درصد زیر قیمت بازار آزاد محاسبه می شود. همچنین می توانید از طریق ثبت درخواست در سایت اینانلو سرویس، از 10 درصد تخفیف ویژه بهره مند شوید.

اینانلو سرویس نماینده رسمی شرکت پاکشوما

اینانلو سرویس به عنوان نماینده برتر و رسمی شرکت پاکشوما، جهت تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما، از قطعات اورجینال و شرکتی استفاده می کند.
این شرکت با درک شرایط اقتصادی هموطنان عزیز، سعی دارد تا هزینه های تعمیرات لوازم خانگی شما را تا جای ممکن به حداقل برساند.
تکنسین های اینانلو سرویس، اولویت را به جای تعویض قطعه، به روی تعمیر گذاشته اند تا هزینه های پرداختی شما به حداقل ممکن برسد.
اینانلو سرویس به عنوان نماینده مجاز بیش از 130 برند در استان البرز می باشد. شما در هر کجای استان البرز، اعم از فردیس، مارلیک، ملارد، محمدشهر، مشکین دشت، شهرک ناز، شهرک بعثت، واریان شهر، رزکان نو، شیخ آباد، حسین آباد، شهرک بنفشه، عظیمیه، مصباح ، هفت تیر، آزادگان، طالقانی، شاهین ویلا، گوهردشت، دهقان ویلا، حصارک، کمالشهر، مهرشهر، گلشهر، کوی کارمندان، باغستان، شهر جدید هشتگرد، هشتگرد قدیم، نظرآباد، هیو، گلسار، کردان، کوهسار، آبیک، طالقان، مهرویلا، جهانشهر، کیانمهر، کوی مهر، تهران دشت، کمالشهر، صفادشت، رجائی شهر، تنکمان، مهدی آباد، چهارباغ، پیشاهنگی، لشکرآباد، شهرک رضوانیه و… باشید، می توانید از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

تعمیر لوازم خانگی پاکشوما در کرج

اینانلو سرویس نمایندگی رسمی و مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در البرز، در هفت روز هفته به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی آماده خدمات رسانی به شما البرزی های عزیز می باشد. در صورت خرابی و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید. پس از تماس شما با مجموعه اینانلو سرویس، کارشناسان این مجموعه در اسرع وقت با شما تماس گرفته و زمان مراجعه را هماهنگ کرده و فورا به محل و منزل شما اعزام خواهند شد. با در نظر داشتن اینکه اینانلو سرویس نماینده رسمی و مجاز 130 برند لوازم خانگی می باشد در صورت نیاز به تعویض قطعه، از قطعات اصل و اورجینال شرکتی استفاده خواهد شد.

سرویس منظم دوره ای راهی برای جلوگیری از تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما

 سرویس دوره ای به معنای بررسی و تست قطعات از نظر فنی، خاکروبی، روغن کاری بخش های مختلف دستگاه است. این کار به منظور افزایش عمر مفید دستگاه و قطعات آن می باشد و از خرابی های پر هزینه احتمالی جلوگیری می کند. اینانلو سرویس ماهانه بیش از 1200 سرویس دوره ای برای مشترکین خود به انجام می رساند. امروزه لوازم خانگی اهمیت زیادی در انجام کارهای روزانه ما دارد. به طوری که همواره از انواع لوازم خانگی برقی برای انجام انواع امور مختلف ، سرعت بخشیدن به انجام آن ها و بازدهی بیشتر استفاده می شود. با توجه به بالا رفتن قیمت قطعات باید در راستای افزایش طول عمر آن ها تلاش کرد. بهترین روش برای انجام این کار سرویس های دوره ای لوازم خانگی می باشد.  ماشین های لباسشویی، ظرفشویی، یخچال فریزر از کاربردی ترین این وسایل به شمار می آیند. هر کدام از این لوازم دارای کاربردهای ویژه ای هستند، که همین موضوع باعث سهولت و بازدهی بالا در انجام امور خانگی می شود. لوازم خانگی، راحتی و تسریع در انجام امور را به همراه دارند. اما متاسفانه ممکن است گاهی به درستی کار نکنند و در یک موقعیت بد، خراب می‌شوند. دلیل این اتفاق بدشانسی شما نخواهد بود بلکه شما اهمیت سرویس های دوره ای لوازم خانگی را فراموش کرده اید. برای جلوگیری از خراب شدن وسایل خانگی و هزینه‌های اضافی،  اکثر لوازم خانگی باید حداقل سالی دوبار بررسی و چک شوند. انجام این سرویس دوره ای به عملکرد صحیح لوازم خانگی شما کمک می‌کند، دوام آن‌هارا بالا می‌برد و در هزینه‌های تعمیرات صرفه جویی می‌کند. وقتی لوازم خانگی ما خراب می‌شوند، معمولا ما تقصیر را به گردن تولیدکننده و یا پایین بودن کیفیت قطعات دستگاه می‌اندازیم. در حالی که در اکثر مواقع با یک بازدید دوره ای ساده، توسط تعمیرکاران اینانلو سرویس، مشکل دستگاه تا این حد بزرگ نمی‌شود. با سرویس دوره ای های منظم، لوازم خانگی طول عمر بیشتری پیدا می‌کند، کار خود را با کیفیت بیشتری انجام می‌دهد و مصرف انرژی کمتری دارد.

تعمیر لوازم خانگی برند های مختلف در کرج

خدمات و تعمیرات اینانلو سرویس در محل و منزل شما انجام شده و نیاز به جا به جایی و انتقال دستگاه به کارگاه نخواهد بود. شما در هر نقطه از استان البرز که باشید، اینانلو سرویس با داشتن شعب فعال در سطح استان در یک قدمی شماست.

از جمله برند های تحت پوشش اینانلو سرویس می توان به سامسونگ، ال جی، اسنوا، دوو، فرسان، پاکشوما، کرال، کندی، کروپ، مدیدیا، جنرال آدمیرال، آکس، زیرووات، دکستر، مابه، آیگه، جنرال الکتریک، وایت هاوس، فروزان، سامیا، یوش، پارس، هیوندای، مولتی مکس، تکنولایو، هاردستون، مجیک چف، دنیس، دیپوینت، فایر، تجا، بنس، الیو، بلومبرگ، مدیا، امرسان، گوردیک، گوفر، یخساران، یوشیتا، گلدن برگ، برتینو، اکسنت، یواستار، یور پلاس، هیمالیا، دیامونته، نیکسان، التتو، اسکای ورد، رنزو، اکولوکس، جی سان، سوزوکی، کنوود، گرنیه، برتا، ایران شرق، گراند صنعت، بلوتینی، آزمایش، سینور، سیلور آیس، لایف، تسلا، تی سی ال، ایکس ویژن، سیلوان، سونیل، نسکو، هاویلوکس، ویرپول، اورست، انیس، سایلون، جنرال بریجن، فیلور، تکسان خزر، دونار، ناب استیل، وستل و…. اشاره کرد.

فرقی ندارد که دستگاه شما چیست و چه برندی دارد و یا حتی از کدام فروشگاه تهیه کرده اید، فقط کافیست در زمان خرابی و نیاز به تعمیر با مجموعه تماس گرفته و ثبت درخواست تعمیر انجام دهید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و در محل حاضر می شوند. در صورت نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما یا دیگر لوازم برقی خانگی خود می توانید با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید. در ضمن به صورت آنلاین نیز می توانید درخواست تعمیرات خود را در سایت اینانلو سرویس ثبت نمایید. اینانلو سرویس برای رعایت حال مشتریان خود و شرایط اقتصادی اولویت خود را بر تعمیر قطعات معیوب می گذارد و نه تعویض آن ها. در شرایط عدم تعمیر قطعات معیوب، اینانلو سرویس قطعات اصل و اورجینال را جایگزین آن ها می کند. دستگاه ماشین ظرفشویی پاکشوما نیازمند سرویس های دوره ای منظم می باشد. برای جلوگیری از خراب شدن وسایل خانگی و هزینه‌های اضافی،  اکثر لوازم خانگی باید حداقل سالی دوبار بررسی و چک شوند. انجام این سرویس دوره ای به عملکرد صحیح ماشین ظرفشویی پاکشوما شما کمک می‌کند، دوام آن‌هارا بالا می‌برد و در هزینه‌های تعمیرات صرفه جویی می‌کند. وقتی لوازم خانگی ما خراب می‌شوند، اغلب ما تقصیر را به گردن تولیدکننده و یا پایین بودن کیفیت قطعات دستگاه می‌اندازیم. در حالی که در اکثر مواقع با یک بازدید دوره ای ساده، توسط تعمیرکاران اینانلو سرویس، مشکل دستگاه تا این حد بزرگ نمی‌شود. با سرویس دوره ای های منظم، لوازم خانگی طول عمر بیشتری پیدا می‌کند، کار خود را با کیفیت بیشتری انجام می‌دهد و مصرف انرژی کمتری دارد. با انجام سرویس دوره ای، دستگاه و قطعات آن مورد تست و بررسی لازم قرار خواهد گرفت. در نتیجه در صورت بروز انواع خرابی های و ایرادات احتمالی، ایراد دستگاه برطرف شده و در نهایت این خرابی ها منجر به خرابی های جدی تر نخواهد شد. با این کار شما از پرداخت هزینه های سرسام آور تعمیرات معاف خواهید شد.

 

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields