۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج

خواندن این مقاله 7 دقیقه طول میکشد
۲ مهر ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

اینانلو سرویس را می توان با عنوان نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج شناخت. تخصصی ترین خدمات را در زمینه تعمیر انواع مدل های ماشین لباسشویی به مشترکین خود ارائه می دهد. کارشناسان ما با تمام توان تخصصی در خدمت مشترکین عزیز هستند تا در کنار ارائه خدمات با کیفیت، تمامی اختلالات و ایرادات ماشین لباسشویی سامسونگ را برطرف کنند. برای دریافت خدمات، با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، اینانلو سرویس تماس بگیرید. کارشناسان این مجموعه به شما مشاوره رایگان داده و در صورت تمایل شما، درخواست تعمیر را ثبت می کنند تا خدمات مورد نظر در کوتاه ترین زمان ممکن به شما عزیزان ارائه شوند.

تعمیر دستگاه، توسط نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل

برای تعمیر ماشین های لباسشویی سامسونگ، نیاز به متخصص با تجربه در این زمینه دارید. پس آچار و ابزار تان را زمین گذاشته و به جای آن تلفن را بردارید و با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل تماس بگیرید. تعمیر این دستگاه مسئله ای نیست که بتوانید بدون تجربه از پس آن بر بیایید. اقدام شما فقط سبب آسیب بیشتر به ماشین لباسشویی سامسونگ خواهد شد.

کارشناسان ما با تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل نگرانی های شما را از بابت جا به جایی لباسشویی به تعمیرگاه رفع می کنند. تعمیرکاران اینانلو در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ را به نتیجه می رسانند. تمامی خدمات مربوط به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل، با بالاترین سطح کیفیت ارائه خواهد شد. همچنین هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ طبق تعرفه های اتحادیه، اهرم رقابتی است که ما را از سایر مراکز تعمیراتی متمایز می سازد.

خدمات نمایندگی لباسشویی سامسونگ در کرج
خدمات نمایندگی لباسشویی سامسونگ در کرج

هزینه خدمات در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج

قطعا برای شما نیز دغدغه است که هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ تان چقدر می شود. تکنسین های تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در مجموعه اینانلو سرویس، پس از بررسی و عیب یابی دستگاه، هزینه حدودی را اعلام می کنند. قیمت اعلام شده، با توجه به نوع و شدت خرابی قطعات و دلایل ایجاد اختلال در دستگاه تخمین زده می شود. کارشناسان در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در مرحله اول تعیین می کند که دلیل اختلال به وجود آمده در ماشین لباسشویی از چیست.
در مرحله بعد، تکنسین تعیین می کند که برای رفع اختلال، نیاز به انجام چه اقداماتی می باشد. تعمیر هریک از قطعات هزینه مشخصی دارد. اینانلو سرویس یا به عبارتی نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ ابتدا تلاش می کند که قطعات معیوب را تعمیر کند. در صورت عدم امکان تعمیر قطعات معیوب، آن ها را با قطعات اصل و اورجینال شرکتی تعویض می کند.

تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ درب از بالا در نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ ، به صورت تخصصی و مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا انجام می شود. ماشین های لباسشویی درب از بالا از نظر عملکردی تقریبا مشابه سایر مدل ها می باشند ولی بعضی از قطعات آنها متفاوت اند.
با این حال اختلالاتی همچون عدم تخلیه، عدم چرخش دیگ، سر و صدای زیاد و غیر طبیعی، عدم روشن شدن، نشت آب، خرابی موتور. بازنشدن در و … در این مدل ها نیز مشاهده می شود. تیم تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در محل، پس از مراجعه به منزل شما و بررسی و عیب یابی دستگاه، قطعات معیوب را تعمیر و یا تعویض می کنند. تعهد اینانلو سرویس به شما مشترکین عزیز، تحویل دستگاه در سلامت کامل است.

خدمات تخصصی تعمیر لباسشویی در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیرات تخصصی انواع ماشین لباسشویی اتوماتیک و غیر اتوماتیک، تعمیر و تعویض قطعات معیوب، رفع ایرادهای عملکردی دستگاه، رفع اختلال نشت آب، ترمیم روشن نشدن و خاموش شدن ناگهانی لباسشویی، پاک سازی فیلترها و لوله های تخلیه، رفع اختلال عدم تمیز شدن لباسها، رفع لرزش ماشین لباسشویی، رفع اختلال وجود برق در بدنه ماشین، تعمیر کلیدهای از کار افتاده دستگاه، تعمیرات هیدرواستات، تعمیرات تخصصی بلبرینگ و دینام، ترمیم یا تعویض موتور، نصب صحیح و اصولی انواع ماشین لباسشویی، تعمیرات در محل و … بخشی از خدمات تخصصی نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج به شمار می روند.

بررسی و رفع خطاهای ماشین لباسشویی سامسونگ

از جمله دیگر خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، رفع ارورهای این دستگاه است. کدهای خطای ماشین های لباسشویی در واقع نوعی هشدار هستند که خرابی بعضی قطعات یا ایجاد اختلال در روند کاری آنها را گزارش می دهند.
اغلب لباسشویی های سامسونگ هنگامی کد خطا و ارور صادر می کند که در بسته نشده باشد یا عملکردهای مختلف دستگاه به درستی انجام نشوند. کارشناسان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به خوبی می دانند که هریک از ارورها و کد های خطای این دستگاه نمایان گر چه اختلالی است و چطور باید آن را برطرف کرد.

هزینه منصفانه در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
هزینه منصفانه در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر شیر برقی در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

وظیفه شیر برقی لباسشویی کنترل میزان آب ورودی به ماشین لباسشویی، در حین شستشو می باشد. شیرهای بکار رفته در ماشین‌های لباسشویی سامسونگ به صورت کلی مشتمل بر دو قسم شیر برقی آب سرد و شیر برقی آب گرم می باشند. البته ماشین‌های لباسشویی‌ امروزی تنها یک شیر برقی آب سرد دارند. در این مدل از ماشین های لباسشویی سامسونگ آب گرم مورد نیاز برای شستشوی لباس ها نه از طریق ورودی شیر آب گرم، بلکه از طریق گرم کردن آب توسط هیتر تأمین می‌شود.
خرابی شیر برقی لباسشویی معمولا در شیر آب سرد و به دلیل یخ‌زدگی‌ آب موجود در مسیر آن اتفاق می‌افتد. در این شرایط آب موجود در لوله‌ها یخ زده، منبسط می‌شود و سبب ایجاد نشتی در شیر برقی می گردد. کاربران این دستگاه می‌توانند از طریق تماس با شماره های نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ 02636191 و 02691300200 تماس بگیرید.

تعمیر موتور توسط نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج

یکی از مشکلات رایج در ماشین های لباسشویی، خرابی موتور آن ها می باشد. در زمان خرابی موتور هیچ یک از اجزای داخلی لباسشویی قادر به فعالیت نخواهند بود. در نتیجه دستگاه کاملا بلا استفاده می ماند. بروز اختلال و خرابی در موتور لباسشویی اغلب با صدایی مانند وزوز همراه است. این صدا زمانی شنیده می‌شود که موتور شروع به کار می‌کند. تشخیص این مسئله که تعمیر موتور ماشین لباسشویی امکان‌پذیر است یا خیر، نیازمند چک و بررسی عملکرد کلی دستگاه و قطعات مرتبط با موتور می باشد.

عدم چرخش دیگ و شسته نشدن لباس‌ها، خشک نشدن لباس‌ها و نیز بروز اشکال در هر چرخه ی شستشو از جمله علائمی هستند که با مشاهده ی آن ها می‌توان احتمال داد که موتور ماشین لباسشویی دچار اختلال شده است. کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ با اعمال مراحل ریزبینانه ی عیب یابی، تمامی عیوب مرتبط با موتور ماشین لباسشویی سامسونگ را شناسایی کرده و فرآیند تعمیر و یا تعویض این قطعه را براساس پارامترهای استاندارد انجام خواهند داد.

تعمیر برد الکترونیکی توسط نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج

برد قطعه ی مهمی در هر سیستم دیجیتالی از جمله لباسشویی می باشد. این قطعه نقش قلب تپنده ی دستگاه را ایفا می کند. در شرایط خرابی برد کلیه ی برنامه های از پیش تنظیم شده ی ماشین لباسشویی مختل خواهد شد. از کارافتادگی پنل جلویی ماشین لباسشویی و یا خاموش شدن ناگهانی آن در حین کار از علائم اصلی وجود اختلال در قسمت برد این دستگاه است. به همین خاطر انتخاب نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ از جمله مواردی است که باید به آن دقت داشت.

تعمیر المنت

المنت دستگاه وظیفه گرم کردن آب موجود در دیگ را برعهده دارد. شکل ظاهری این قطعه، اغلب در تمامی مدل‌ها و برندها مشابه است. توان این قطعه با توجه به قدرت ماشین لباسشویی متفاوت خواهد بود. در شرایط خرابی المنت ماشین لباسشویی، آبِ گرم مورد نیاز دستگاه تامین نخواهد شد. عدم گرم شدن آب در نهایت به کیفیت شستشوی لباس آسیب خواهد زد. خرابی المنت را می‌توان از طریق ارور ظاهر شده در پنل یا خوب شسته نشدن لباس ها متوجه شد.

نحوه تعمیر دستگاه

اطلاع از دانش و فناوری های به کار رفته در دستگاه های شست و شوی جدید در تعمیر لباسشویی سامسونگ از اهمیت بالایی برخوردارند. لازم است بدانید برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، به دلیل نوع سیستم و تکنولوژی خاص آن، نیازمند حضور تعمیرکار متخصص لباسشویی سامسونگ هستید. توصیه ما این است در شرایط ایجاد اختلال بلافاصله با مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تکنسین تعمیرکار لباسشویی در محل شما حاضر شوند و برای تعمیر لباسشویی سامسونگ اقدامات لازم را انجام دهند.

عیب یابی دقیق در نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ
عیب یابی دقیق در نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ

اهمیت تعمیر لباسشویی در نمایندگی

در حال حاضر ماشین های لباسشویی در بازار به دو شکل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک موجود می باشند. نوع نیمه اتوماتیک آن به دو صورت دو قلو که دارای قسمت شستشوی لباس و قسمت خشک کن لباس می باشد. و نوع ساده یا به عبارتی سطلی در اختیار کاربران قرار می گیرد. تعمیر ماشین لباسشویی ممکن است در ظاهر پیچیده به نظر آید، اما به راحتی در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ انجام می شود و جای هیچ گونه نگرانی نخواهد بود. سطح بالای کیفیت خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و تسلط این مجموعه به آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، سبب شده که این اینانلو سرویس مورد اعتماد و رضایت کاربران قرار گیرد.

کلام پایانی

اینانلو سرویس نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی در کرج در هفت روز هفته به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. در صورت خرابی و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید. پس از تماس شما با مجموعه ما، کارشناسان اینانلو سرویس در اسرع وقت با شما تماس گرفته و زمان مراجعه را هماهنگ میکنند و به محل اعزام خواهند شد.

با توجه به اینکه اینانلو سرویس نماینده رسمی و مجاز 130 برند لوازم خانگی. در صورت نیاز به تعویض قطعه، از قطعات اصل و اورجینال شرکتی استفاده می کند. خدمات و تعمیرات اینانلو سرویس در محل و منزل شما انجام خواهد شد. و نیاز به جا به جایی و انتقال دستگاه به کارگاه نخواهد بود. شما در هر نقطه از استان البرز که باشید، اینانلو سرویس با داشتن شعب فعال در سطح استان در یک قدمی شماست.

این مجموعه تمامی مناطق فردیس، مارلیک، ملارد، محمدشهر، مشکین دشت، شهرک ناز، شهرک بعثت، واریان شهر، رزکان نو، شیخ آباد، حسین آباد، شهرک بنفشه، عظیمیه، مصباح ، هفت تیر، آزادگان، طالقانی، شاهین ویلا، گوهردشت، دهقان ویلا، حصارک، کمالشهر، مهرشهر، گلشهر، کوی کارمندان، باغستان، شهر جدید هشتگرد، هشتگرد قدیم، نظرآباد، هیو، گلسار، کردان، کوهسار، آبیک، طالقان، مهرویلا، جهانشهر، کیانمهر، کوی مهر، تهران دشت، کمالشهر،صفادشت، رجائی شهر، تنکمان، مهدی آباد، چهارباغ، پیشاهنگی، لشکرآباد، شهرک رضوانیه و… را پشتیبانی می کند.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

29 پاسخ

 1. سلام خسته نباشید . ماشین لباسشویی سامسونگ درب از بالا داریم که مشکل نشت آب از زیر لباسشویی هستش . آیا در محل تعمیردارید؟

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   بله
   انواع لوازم خانگی توسط تیم حرفه ای اینانلو سرویس تعمیر می شود
   برای در یافت خدمات با شماره 02636191 تماس بگیرید.

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   خطای le در ماشین ظرفشویی سامسونگ نشان دهنده وجود نشتی در دستگاه است.
   شکستگی یا پارگی شیلنگ های آب
   خرابی شیر برقی آب
   خرابی واشر درپوش مخزن و ….
   برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   بله فروشگاه مرکزی قطعات اینانلو انواع شوینده ی باکیفیت و اورجینال را به سر تا سر ایران ارسال می کند.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02636191 تماس بگیرید.

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   نچرخیدن دیگ لباسشویی سامسونگ در اغلب اوقات به دلیل خرابی برد و تسمه است. برای بررسی و تعمیر دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

  1. صدای زیاد و لرزش لباسشویی در دور آخر خشک کن دلایل مختلفی دارد. در اینجا برخی از دلایل احتمالی و راه حل های آنها را بررسی می کنیم.
   توزیع نامتعادل لباس ها، پارگی تسمه، خرابی بلبرینگ ها، خرابی موتور و …
   برای بررسی بیشتر با شماره 02636191 تماس بگیرید.

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   کلیه خدمات ارائه شده توسط اینانلو سرویس شامل 6 ماه گارانتی می شود.

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   خطای AE در لباسشویی سامسونگ نشان دهنده مشکل در برقراری ارتباط بین برد اصلی و برد SUB است. این دو برد وظیفه کنترل و هدایت عملکردهای مختلف لباسشویی را بر عهده دارند. اگر ارتباط بین این دو برد قطع شود، لباسشویی قادر به کار کردن نخواهد بود و خطای AE را نمایش می دهد.
   جهت رفع کد خطا با نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر لوازم خانگی سامسونگ تماس بگیرید.

  2. سلام وقت بخیر لباسشویی پاکشوما دارم و مدتی که دستگاه صدای زیادی داره . لطفا راهنمایی فرمایید

   1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
    لباسشویی را در سطحی صاف و محکم قرار دهید. تراز نبودن دستگاه می تواند باعث ایجاد صدا شود.
    از برنامه های شستشوی مناسب استفاده کنید. استفاده از برنامه های شستشوی با دور تند می تواند باعث ایجاد صدا شود.
    اگر لباس ها به طور مساوی در درام لباسشویی توزیع نشوند، باعث عدم تعادل در دستگاه می شود. این امر می تواند باعث ایجاد صدا و لرزش شود.
    برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   جهت دریافت اطلاعات در خصوص هزینه ها باشماره 02636191 تماس بگیرید.

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   این ایراد باید توسط تکنسین به صورت دقیق بررسی شود. جهت پیشگیری از آسیب به قطعات با شماره 02636191 تماس بگیرید.
   همچنین از طریق وبسایت اینانلو سرویس می توانید درخواستتون رو ثبت کنید.

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   این ایراد به برد دستگاه مربوط میشه و حتما باید تعویض بشه.
   اینانلو سرویس نمایندگی رسمی سامسونگ در استان البرز می باشد.
   جهت دریافت خدمات با شماره 02636191 تماس بگیرید.

 2. حس میکنم لباسام با آب سرد شسته میشه چون وقتی از لباسشویی خارجشون میکنم مثل قبل گرم نیستن
  ممکنه المنت خراب شده باشه ولی لباسشویی کارکنه؟

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   الزاما نباید لباس ها گرم باشه؛ ضمن اینکه لباس ها با اب سرد آبکشی می شوند.
   خرابی المنت با ارور نمایان می شود.

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   در ابتدا فیلتر تخلیه رو تمیز کنید. ممکنه شیء ریز یا آشغال داخلش گیر کرده باشه
   در صورت رفع نشدن باید تکنسین دستگاه رو بررسی کنه
   جهت ثبت درخواست تعمیر از طریق وبسایت اینانلو یا شماره های 02636191 و 02691300200 اقدام کنید.

   1. لباسشویی من سامسونگ هست بعد جابجایی که. داشتم دستگاه در دور تند صدا میده چه علتی میتونه داشته باشه

    1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
     با توجه به جابجایی که فرمودین ممکنه علت صدا و لرزش در دور تند عدم تراز دستگاه باشه.
     جهت جلوگیری از آسیب بیشتر دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید یا از طریق وبسایت اینانلو سرویس درخواست خود را ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields