۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج

مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج

خواندن این مقاله 7 دقیقه طول میکشد
۲ مهر ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

اینانلو سرویس را می توان با عنوان نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج شناخت. تخصصی ترین خدمات را در زمینه تعمیر انواع مدل های ماشین لباسشویی به مشترکین خود ارائه می دهد. کارشناسان ما با تمام توان تخصصی در خدمت مشترکین عزیز هستند تا در کنار ارائه خدمات با کیفیت، تمامی اختلالات و ایرادات ماشین لباسشویی سامسونگ را برطرف کنند. برای دریافت خدمات، با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، اینانلو سرویس تماس بگیرید. کارشناسان این مجموعه به شما مشاوره رایگان داده و در صورت تمایل شما، درخواست تعمیر را ثبت می کنند تا خدمات مورد نظر در کوتاه ترین زمان ممکن به شما عزیزان ارائه شوند.

تعمیر دستگاه، توسط نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل

برای تعمیر ماشین های لباسشویی سامسونگ، نیاز به متخصص با تجربه در این زمینه دارید. پس آچار و ابزار تان را زمین گذاشته و به جای آن تلفن را بردارید و با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل تماس بگیرید. تعمیر این دستگاه مسئله ای نیست که بتوانید بدون تجربه از پس آن بر بیایید. اقدام شما فقط سبب آسیب بیشتر به ماشین لباسشویی سامسونگ خواهد شد.

کارشناسان ما با تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل نگرانی های شما را از بابت جا به جایی لباسشویی به تعمیرگاه رفع می کنند. تعمیرکاران اینانلو در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ را به نتیجه می رسانند. تمامی خدمات مربوط به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل، با بالاترین سطح کیفیت ارائه خواهد شد. همچنین هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ طبق تعرفه های اتحادیه، اهرم رقابتی است که ما را از سایر مراکز تعمیراتی متمایز می سازد.

خدمات نمایندگی لباسشویی سامسونگ در کرج
خدمات نمایندگی لباسشویی سامسونگ در کرج

هزینه خدمات در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج

قطعا برای شما نیز دغدغه است که هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ تان چقدر می شود. تکنسین های تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در مجموعه اینانلو سرویس، پس از بررسی و عیب یابی دستگاه، هزینه حدودی را اعلام می کنند. قیمت اعلام شده، با توجه به نوع و شدت خرابی قطعات و دلایل ایجاد اختلال در دستگاه تخمین زده می شود. کارشناسان در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در مرحله اول تعیین می کند که دلیل اختلال به وجود آمده در ماشین لباسشویی از چیست.
در مرحله بعد، تکنسین تعیین می کند که برای رفع اختلال، نیاز به انجام چه اقداماتی می باشد. تعمیر هریک از قطعات هزینه مشخصی دارد. اینانلو سرویس یا به عبارتی نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ ابتدا تلاش می کند که قطعات معیوب را تعمیر کند. در صورت عدم امکان تعمیر قطعات معیوب، آن ها را با قطعات اصل و اورجینال شرکتی تعویض می کند.

تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ درب از بالا در نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ ، به صورت تخصصی و مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا انجام می شود. ماشین های لباسشویی درب از بالا از نظر عملکردی تقریبا مشابه سایر مدل ها می باشند ولی بعضی از قطعات آنها متفاوت اند.
با این حال اختلالاتی همچون عدم تخلیه، عدم چرخش دیگ، سر و صدای زیاد و غیر طبیعی، عدم روشن شدن، نشت آب، خرابی موتور و … در این مدل ها نیز مشاهده می شود. تیم تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در محل، پس از مراجعه به منزل شما و بررسی و عیب یابی دستگاه، قطعات معیوب را تعمیر و یا تعویض می کنند. تعهد اینانلو سرویس به شما مشترکین عزیز، تحویل دستگاه در سلامت کامل است.

خدمات تخصصی تعمیر لباسشویی در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیرات تخصصی انواع ماشین لباسشویی اتوماتیک و غیر اتوماتیک، تعمیر و تعویض قطعات معیوب، رفع ایرادهای عملکردی دستگاه، رفع اختلال نشت آب، ترمیم روشن نشدن و خاموش شدن ناگهانی لباسشویی، پاک سازی فیلترها و لوله های تخلیه، رفع اختلال عدم تمیز شدن لباسها، رفع لرزش ماشین لباسشویی، رفع اختلال وجود برق در بدنه ماشین، تعمیر کلیدهای از کار افتاده دستگاه، تعمیرات هیدرواستات، تعمیرات تخصصی بلبرینگ و دینام، ترمیم یا تعویض موتور، نصب صحیح و اصولی انواع ماشین لباسشویی، تعمیرات در محل و … بخشی از خدمات تخصصی نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج به شمار می روند.

بررسی و رفع خطاهای ماشین لباسشویی سامسونگ

از جمله دیگر خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، رفع ارورهای این دستگاه است. کدهای خطای ماشین های لباسشویی در واقع نوعی هشدار هستند که خرابی بعضی قطعات یا ایجاد اختلال در روند کاری آنها را گزارش می دهند.
اغلب لباسشویی های سامسونگ هنگامی کد خطا و ارور صادر می کند که در بسته نشده باشد یا عملکردهای مختلف دستگاه به درستی انجام نشوند. کارشناسان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به خوبی می دانند که هریک از ارورها و کد های خطای این دستگاه نمایان گر چه اختلالی است و چطور باید آن را برطرف کرد.

هزینه منصفانه در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
هزینه منصفانه در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر شیر برقی در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

وظیفه شیر برقی لباسشویی کنترل میزان آب ورودی به ماشین لباسشویی، در حین شستشو می باشد. شیرهای بکار رفته در ماشین‌های لباسشویی سامسونگ به صورت کلی مشتمل بر دو قسم شیر برقی آب سرد و شیر برقی آب گرم می باشند. البته ماشین‌های لباسشویی‌ امروزی تنها یک شیر برقی آب سرد دارند. در این مدل از ماشین های لباسشویی سامسونگ آب گرم مورد نیاز برای شستشوی لباس ها نه از طریق ورودی شیر آب گرم، بلکه از طریق گرم کردن آب توسط هیتر تأمین می‌شود.
خرابی شیر برقی لباسشویی معمولا در شیر آب سرد و به دلیل یخ‌زدگی‌ آب موجود در مسیر آن اتفاق می‌افتد. در این شرایط آب موجود در لوله‌ها یخ زده، منبسط می‌شود و سبب ایجاد نشتی در شیر برقی می گردد. کاربران این دستگاه می‌توانند از طریق تماس با شماره های نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ 02636191 و 02691300200 تماس بگیرید.

تعمیر موتور توسط نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج

یکی از مشکلات رایج در ماشین های لباسشویی، خرابی موتور آن ها می باشد. در زمان خرابی موتور هیچ یک از اجزای داخلی لباسشویی قادر به فعالیت نخواهند بود. در نتیجه دستگاه کاملا بلا استفاده می ماند. بروز اختلال و خرابی در موتور لباسشویی اغلب با صدایی مانند وزوز همراه است. این صدا زمانی شنیده می‌شود که موتور شروع به کار می‌کند. تشخیص این مسئله که تعمیر موتور ماشین لباسشویی امکان‌پذیر است یا خیر، نیازمند چک و بررسی عملکرد کلی دستگاه و قطعات مرتبط با موتور می باشد.

عدم چرخش دیگ و شسته نشدن لباس‌ها، خشک نشدن لباس‌ها و نیز بروز اشکال در هر چرخه ی شستشو از جمله علائمی هستند که با مشاهده ی آن ها می‌توان احتمال داد که موتور ماشین لباسشویی دچار اختلال شده است. کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ با اعمال مراحل ریزبینانه ی عیب یابی، تمامی عیوب مرتبط با موتور ماشین لباسشویی سامسونگ را شناسایی کرده و فرآیند تعمیر و یا تعویض این قطعه را براساس پارامترهای استاندارد انجام خواهند داد.

تعمیر برد الکترونیکی توسط نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج

برد قطعه ی مهمی در هر سیستم دیجیتالی از جمله لباسشویی می باشد. این قطعه نقش قلب تپنده ی دستگاه را ایفا می کند. در شرایط خرابی برد کلیه ی برنامه های از پیش تنظیم شده ی ماشین لباسشویی مختل خواهد شد. از کارافتادگی پنل جلویی ماشین لباسشویی و یا خاموش شدن ناگهانی آن در حین کار از علائم اصلی وجود اختلال در قسمت برد این دستگاه است. به همین خاطر انتخاب نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ از جمله مواردی است که باید به آن دقت داشت.

تعمیر المنت توسط نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

المنت دستگاه وظیفه گرم کردن آب موجود در دیگ را برعهده دارد. شکل ظاهری این قطعه، اغلب در تمامی مدل‌ها و برندها مشابه است. توان این قطعه با توجه به قدرت ماشین لباسشویی متفاوت خواهد بود. در شرایط خرابی المنت ماشین لباسشویی، آبِ گرم مورد نیاز دستگاه تامین نخواهد شد. عدم گرم شدن آب در نهایت به کیفیت شستشوی لباس آسیب خواهد زد. خرابی المنت را می‌توان از طریق ارور ظاهر شده در پنل یا خوب شسته نشدن لباس ها متوجه شد.

نحوه تعمیر دستگاه در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

اطلاع از دانش و فناوری های به کار رفته در دستگاه های شست و شوی جدید در تعمیر لباسشویی سامسونگ از اهمیت بالایی برخوردارند. لازم است بدانید برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، به دلیل نوع سیستم و تکنولوژی خاص آن، نیازمند حضور تعمیرکار متخصص لباسشویی سامسونگ هستید. توصیه ما این است در شرایط ایجاد اختلال بلافاصله با مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تکنسین تعمیرکار لباسشویی در محل شما حاضر شوند و برای تعمیر لباسشویی سامسونگ اقدامات لازم را انجام دهند.

عیب یابی دقیق در نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ
عیب یابی دقیق در نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ

اهمیت تعمیر لباسشویی در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

در حال حاضر ماشین های لباسشویی در بازار به دو شکل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک موجود می باشند. نوع نیمه اتوماتیک آن به دو صورت دو قلو که دارای قسمت شستشوی لباس و قسمت خشک کن لباس می باشد و نوع ساده یا به عبارتی سطلی در اختیار کاربران قرار می گیرد. تعمیر ماشین لباسشویی ممکن است در ظاهر پیچیده به نظر آید، اما به راحتی در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ انجام می شود و جای هیچ گونه نگرانی نخواهد بود. سطح بالای کیفیت خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و تسلط این مجموعه به آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، سبب شده که این اینانلو سرویس مورد اعتماد و رضایت کاربران قرار گیرد.

کلام پایانی

اینانلو سرویس نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی در کرج در هفت روز هفته به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. در صورت خرابی و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید. پس از تماس شما با مجموعه ما، کارشناسان اینانلو سرویس در اسرع وقت با شما تماس گرفته و زمان مراجعه را هماهنگ میکنند و به محل اعزام خواهند شد.

با توجه به اینکه اینانلو سرویس نماینده رسمی و مجاز 130 برند لوازم خانگی استف در صورت نیاز به تعویض قطعه، از قطعات اصل و اورجینال شرکتی استفاده می کند. خدمات و تعمیرات اینانلو سرویس در محل و منزل شما انجام خواهد شد و نیاز به جا به جایی و انتقال دستگاه به کارگاه نخواهد بود. شما در هر نقطه از استان البرز که باشید، اینانلو سرویس با داشتن شعب فعال در سطح استان در یک قدمی شماست.

این مجموعه تمامی مناطق فردیس، مارلیک، ملارد، محمدشهر، مشکین دشت، شهرک ناز، شهرک بعثت، واریان شهر، رزکان نو، شیخ آباد، حسین آباد، شهرک بنفشه، عظیمیه، مصباح ، هفت تیر، آزادگان، طالقانی، شاهین ویلا، گوهردشت، دهقان ویلا، حصارک، کمالشهر، مهرشهر، گلشهر، کوی کارمندان، باغستان، شهر جدید هشتگرد، هشتگرد قدیم، نظرآباد، هیو، گلسار، کردان، کوهسار، آبیک، طالقان، مهرویلا، جهانشهر، کیانمهر، کوی مهر، تهران دشت، کمالشهر،صفادشت، رجائی شهر، تنکمان، مهدی آباد، چهارباغ، پیشاهنگی، لشکرآباد، شهرک رضوانیه و… را پشتیبانی می کند.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

6 پاسخ

 1. حس میکنم لباسام با آب سرد شسته میشه چون وقتی از لباسشویی خارجشون میکنم مثل قبل گرم نیستن
  ممکنه المنت خراب شده باشه ولی لباسشویی کارکنه؟

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   الزاما نباید لباس ها گرم باشه؛ ضمن اینکه لباس ها با اب سرد آبکشی می شوند.
   خرابی المنت با ارور نمایان می شود.

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   در ابتدا فیلتر تخلیه رو تمیز کنید. ممکنه شیء ریز یا آشغال داخلش گیر کرده باشه
   در صورت رفع نشدن باید تکنسین دستگاه رو بررسی کنه
   جهت ثبت درخواست تعمیر از طریق وبسایت اینانلو یا شماره های 02636191 و 02691300200 اقدام کنید.

   1. لباسشویی من سامسونگ هست بعد جابجایی که. داشتم دستگاه در دور تند صدا میده چه علتی میتونه داشته باشه

    1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
     با توجه به جابجایی که فرمودین ممکنه علت صدا و لرزش در دور تند عدم تراز دستگاه باشه.
     جهت جلوگیری از آسیب بیشتر دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید یا از طریق وبسایت اینانلو سرویس درخواست خود را ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل کثیف بودن ظروف و اتمام کار چند دقیقه ای طرفشویی اسنوا چیست؟

در مرحله اول بررسی نمایید تا آب وارد دستگاه می شود یا خیر. برای رفع مشکل آن باید شیر برقی چک شود، در مرحله بعد بررسی نمایید تا سنسور آب مشکلی نداشته باشید، همچنین دو سر آبپاش های ظرفشویی را باز نمایید و با تکان دادن و ضرب زدن رسوب زدایی کنید، در مرحله آخر چنانچه مشکل برطرف نشد به بررسی تایمر بپردازید. برای رفع مشکل و تعمیر ظرفشویی می توانید از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

چرا درب ماشین لباسشویی جی پلاس پس از شستشوی لباس‌ها باز نمی‌شود؟

اگر درب ماشین لباسشویی پس از شستشوی لباس‌ها باز نمی‌شود، درب را کمی به سمت داخل فشار دهید سپس دستگیره درب را بکشید تا آزاد شده و باز شود. چنانچه درب دستگاه همچنان باز نمی‌شود، نیاز است کارشناس برای بررسی و رفع ایراد دستگاه مراجعه نمایند.

آخرین سوال پرسیده شده

 دلیل اینکه جارو برقی با لرزش کار میکنه چیه؟

در هنگام بروز این ایراد احتمالاً نگهدارنده های لاستیک موتور شل و یا خراب شده است. تکنسین  باید دستگاه را چک کند اگر نگهدارنده ها شل شده است آن را محکم میکند، اگر مشکل خراب شدن نگهدارنده های پلاستیکی باشد باید آن را تعویض کرد. در هر کجای استان البرز که باشید برای بررسی خرابی جاروبرقی می توانید به دفاتر شرق و غرب اینانلو سرویس مراجعه کنید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت گیر کردن دکمه و قفل شدن مایکروفر مجیک چیست؟

بهتره که ماکروفرتون رو تکنسین های مجموعه اینانلو سرویس بررسی کنند، ممکنه نیاز باشه که بعضی قطعات رو کاملا عوض کنید. برای اطلاع از قیمت لطفا با شماره های موجود در وبسایت اینانلو سرویس تماس بگیرید، واحد فنی در این خصوص پاسخگو هستند.

آخرین سوال پرسیده شده

چرا داخل جا میوه ای آب جمع میشه ؟

تجمع آب در جا میوه ای یخچال دلایلی بسیاری میتواند داشته باشد که بهتر است در چنین مواقعی با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت نشت آب ماشین ظرفشویی ال جی چیست؟

برای رفع اختلال آبریزی، اتصالات ورودی شیر آب و شیلنگ را بررسی نمایید. 

"*" indicates required fields