۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ Samsung در کرج
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ Samsung در کرج

خواندن این مقاله 8 دقیقه طول میکشد
۲۴ مرداد ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

اینانلو سرویس به صورت تخصصی خدمات پس از فروش و تعمیر یخچال فریزر سامسونگ Samsung را انجام می دهد. این مجموعه به عنوان نماینده رسمی لوازم خانگی فعالیت خود را از سال 1380 آغاز کرد.  اینانلو سرویس دارای کد فعال نمایندگی ir200513 می باشد که نشان دهنده نمایندگی رسمی می باشد. این مجموعه دارای تعداد بالایی پرسنل و شعب فعال در سطح استان البرز می باشد.

نمایندگی اینانلو به صورت شبانه روزی و در تمام روز های هفته بدون تعطیلی تعمیر یخچال فریزر سامسونگ Samsung را در محل و منزل شما انجام می دهد. سرویس دهی و ارائه ی خدمات توسط این مرکز خدمات پس از فروش در کوتاهترین زمان ممکن انجام می شود. در ضمن شما می توانید با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات مشاوره ی تخصصی با کارشناسان ما نیز بهره مند شوید.

ویژگی های اینانلو سرویس به عنوان نماینده تعمیر یخچال سامسونگ Samsung

 • در این مجموعه، تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ Samsung شما در منزل انجام می شود. در نتیجه نیازی به حمل و نقل و جا به جایی دستگاه نمی باشد.
 • مرکز تعمیرات یخچال سامسونگ Samsung برای درک شرایط البرزی های عزیز، تمام سعی خود را می کند تا هزینه های تعمیرات یخچال سامسونگ Samsung شما را تا جای ممکن به حداقل برساند.
 • تکنسین های مجموعه اینانلو سرویس اولویت خود را روی تعمیر قطعات میگذارند نه تعویض آن ها تا هزینه های پرداختی توسط مشتری را به حداقل برسانند. در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشت کارشناسان ما قطعات اصل و اورجینال شرکتی را جایگزین خواهند کرد.
 • خدمات تعمیرات یخچال سامسونگ Samsung انجام شده توسط اینانلو سرویس ضمانت 6 ماهه می باشد.
 • این مجموعه دارای تعداد زیادی متخصص در حوزه تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ می باشد، بنابراین تکنسین های ما در کوتاهترین زمان ممکن می توانند به محل و منزل شما مراجعه کنند و دستگاه شما را مورد بررسی قرار دهند.
اینانلو سرویس مرکز تعمیر یخچال فریزر سامسونگ Samsung در کرج
اینانلو سرویس مرکز تعمیر یخچال فریزر سامسونگ Samsung در کرج

مرکز تعمیرات یخچال سامسونگ Samsung

تمامی کارشناسان و تعمیرکاران یخچال سامسونگ Samsung در اینانلو سرویس دارای تجربه ی کار عملی و تجربی در زمینه ی تعمیرات انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ Samsung می باشند. این کارشناسان از اختلالات احتمالی و ایرادات این دستگاه ها آگاهی کامل دارند، در نتیجه در کمترین زمان ممکن ایراد یخچال سامسونگ Samsung شما را متوجه می شوند و به سرعت آن را رفع می کنند. لازم به ذکر است تمامی تکنسین های این مجموعه هر ساله دوره های تخصصی تعمیرات انواع یخچال سامسونگ Samsung <span”>را می گذرانند و از جدیدترین تغییرات در دستگاه های سامسونگ اطلاع کامل دارند. کارشناسان این مجموعه تمامی مشکلات دستگاه را با بالاترین کیفیت ممکن انجام می دهند.
در صورت نیاز به تعمیر یخچال سامسونگ Samsung با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس بگیرید. شما می توانید از طریق سایت اینانلو سرویس به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت کنید و شامل 10% تخفیف ویژه شوید.

چک و بررسی ارور های موجود در یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ Samsung

 • چک و بررسی ارور 4E و تعمیر یخچال فریزر سامسونگ  Samsung

این کد خطا و ارور به معنای خرابی قطعه سنسور دیفراست می باشد. در صورت نمایان شدن این کد خطا و ارور باید سنسور محیطی، سنسور دیفراست، برد الکترونیکی، سیم کشی ها و… چک و بررسی شوند. در شرایط خرابی سنسور محیطی و سنسور دیفراست باید آنها را تعویض کنید. و در صورت خرابی برد الکترونیکی، باید چک و تعمیر و یا تعویض برد توسط تکنسین حرفه ای یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ  Samsung انجام شود.

 • چک و بررسی ارور یا  کد خطای 1E یا SE  و تعمیر یخچال فریزر سامسونگ  Samsung

این کد خطا و ارور به معنای وجود مشکلی در برق دستگاه می باشد. در این شرایط باید دکمه energy saver یا ذخیره انرژی و دکمه ی  lightning یا روشنایی  را با هم به مدت 15 ثانیه فشار دهید. در صورتی که با انجام این امر اختلال برطرف نشد، باید سیم کشی دستگاه و سنسور یخ زدایی را چک و بررسی کنید.

 • چک و بررسی ارور 5E یا 5 و تعمیر یخچال فریزر سامسونگ  Samsung

این کد خطا و ارور به معنای خرابی سنسور دیفراست فریزر یا وجود اختلال در برق دستگاه می باشد. در صورت مشاهده این ارور باید در مرحله اول  یخچال فریزر سامسونگ  Samsung شما ری استارت شود. در صورتی که با ری استارت کردن  یخچال فریزر سامسونگ  Samsung، ارور برطرف نشد، باید سنسور یخ زدایی فریزر چک و بررسی شود. این کد خطا و ارور احتمال دارد در صورت وجود مشکلی در یخ ساز اتفاق افتاده باشد، در نتیجه باید سیم کشی دستگاه چک و بررسی شود.

 • چک و بررسی کد خطا و ارور rd و تعمیر یخچال فریزر سامسونگ  Samsung

این کد خطا و ارور به معنای یخ زدگی دمپر هوا می باشد. دمپر یک دریچه است که بین یخچال و فریزر قرار دارد و سبب انتقال سرما از فریزر به یخچال می شود. در واقع دمای یخچال توسط سنسور دما اندازه گیری می شود و دمای یخچال فریزر سامسونگ  Samsung به برد الکترونیکی اطلاع داده می شود و دمپر باز می شود. در صورتی که دمپر یخ زده باشد، یا سنسور خراب باشد، یا برد خراب باشد یا موتور دمپر آسیب دیده باشد، ارور و کد خطای  rd نمایش داده می شود.

 • چک و بررسی کد خطا و ارور PC و تعمیر یخچال فریزر سامسونگ  Samsung

این کد خطا و ارور به معنای اختلالات در قسمت ارتباط بین درب و برد اصلی می باشد. این ارتباطات به وسیله ی سیم به هم وصل شده اند، در نتیجه اگر سیم شل شده باشد یا آسیب دیده باشد، اتصالات دچار اختلال می شوند. در نتیجه باید سیم زیر درب را چک و بررسی کنید. برای رفع ارور و کد خطا باید دستگاه را ابتدا خاموش کنید و از برق بکشید. سیم زیر درب را یک بار جدا کنید و سپس مجدد متصل کنید تا ارور برطرف شود.

بررس کدهای خطا در هنگام تعمیر یخچال فریزر سامسونگ Samsung
بررس کدهای خطا در هنگام تعمیر یخچال فریزر سامسونگ Samsung
 • چک و بررسی کد خط و ارور 6E و تعمیر یخچال فریزر سامسونگ  Samsung

این کد خطا و ارور به معنای خرابی سنسور دمای محیط می باشد. این اختلال اغلب بعد از قطع و وصل شدن برق اتفاق می افتد. در این شرایط باید دستگاه ری استارت شود تا ارور برطرف گردد. برای ریستارت کردن دستگاه باید دکمه POWER FREEZE  و POWER COOL  را به صورت همزمان به مدت 15 ثانیه فشار دهید. اگر ارور و کد خطا برطرف نشد، بهتر است تا از یک تکنسین حرفه ای کمک بگیرید.

 • چک و بررسی کد خطا و ارور 8E و تعمیر یخچال فریزر سامسونگ  Samsung

این کد خطا و ارور به معنای خرابی سنسور یخ ساز می باشد. به همین خاطر باید این سنسور چک و بررسی شود. اگر سیم کشی سنسور یخساز شل باشد یا آسیب دیده باشد، قطعا این سنسور به درستی عمل نمی کند. در ضمن نیاز است تا خود سنسور نیز بررسی شود و در صورت خرابی سنسور، باید آن را تعویض کنید.

 • چک و بررسی کد خطا و ارور 23E و تعمیر یخچال فریزر سامسونگ  Samsung

این کد خطا و ارور به معنای خرابی فن کندانسور می باشد. اگر این کد خطا و ارور ظاهر شود، فن به درستی کار نمی کند و در نتیجه کندانسور خنک نمی شود. در این صورت باید فن کندانسور بررسی شود و در صورت خرابی تعمیر و یا تعویض شود. نیاز است تا سیم کشی و اتصالات و برق دستگاه نیز چک و بررسی شود.

 • چک و بررسی کد خطا و ارور 25E و تعمیر یخچال فریزر سامسونگ  Samsung

این کد خطا و ارور به معنای خرابی دیفراست می باشد. یعنی دیفراست یا همان عمل یخ زدایی به درستی انجام نمی شود.  قطعا در شرایط عدم دیفراست اختلالات زیادی مانند افت سرما، نشت آب و… برای یخچال فریزر سامسونگ  Samsung شما به وجود می آید. این کد خطا و ارور اغلب به خاطر خرابی تایمر یا زمان سنج، خرابی صفحه کنترل، خرابی المنت، خرابی برد و… اتفاق می افتد.

 • چک و بررسی کد خطا و ارور 33 E و تعمیر یخچال فریزر سامسونگ  Samsung

این کد خطا و ارور به معنای وجود اختلال در گرمکن لوله پر کن یا وارد شدن صدمات فیزیکی مانند گودی و تو رفتگی می باشد. اغلب این کد خطا و ارور زمانی رخ می دهد که در زمان جابه جایی دستگاه، ضربه یا آسیبی به دستگاه وارد شده باشد یا دستگاه تکان شدید خورده باشد. پس از مشاهده این کد خطا و ارور می توانید با استفاده از ری استارت کردن، ارور را برطرف کنید. برای ریست کردن باید دکمه energy saver یا  ذخیره انرژی  و دکمه ی lightning یا روشنایی را به مدت 15 ثانیه فشار دهید. در صورتی که اختلال برطرف نشد، از یک تکنسین حرفه ای تعمیر یخچال فریزر سامسونگ  Samsung کمک بگیرید.

 • بررسی کد خطا و ارور 39 E و تعمیر یخچال فریزر سامسونگ  Samsung

این ارور و کد خطا به معنای خرابی سنسور یخ ساز می باشد. در این شرایط باید این سنسور و تمام اتصالات و سیم کشی های متصل به آن چک و بررسی شود. همچنین بهتر است تا قسمت یخ ساز را کاملا از هم جدا کنید و تمام بخش های آن از قبیل لوله های آب را به خوبی چک و بررسی کنید. علاوه بر این در صورت خرابی سنسور یخساز باید این قطعه را تعویض کنید.

 • بررسی کد خطا و ارور 40 E و تعمیر یخچال فریزر سامسونگ  Samsung

این کد خطا و ارور به معنای خرابی فن قسمت فریزر می باشد. فن امکان دارد در اثر قطعی سیم ها، اتصالات نامناسب یا خرابی موتور فن به درستی عمل نکند. همچنین اگر اطراف پروانه ها یخ زده باشد، باز هم فن قادر به چرخش نخواهد بود. علاوه بر موارد ذکر شده، خرابی برد الکترونیکی نیز می تواند سبب خرابی یا عمل نکردن فن شود.

 • چک و بررسی کد خطا و ارور 84E  یا 84C و تعمیر یخچال فریزر سامسونگ  Samsung

این کد خطا و ارور به معنای قفل شدگی روتور می باشد. در این شرایط باید کمپرسور به دقت بررسی شود و باید کمپرسور باز شود تا بتوان به روتر دسترسی پیدا کرد. بهتر است بدانید که چک و بررسی کمپرسور و شارژ گاز و… نیازمند تخصص و تجربه ی بالا و نیازمند ابزار حرفه ای می باشد، در نتیجه فقط افراد حرفه ای صلاحیت بررسی و برطرف کردن این کد خطا و ارور را دارند.

 تعمیر یخچال و ساید بای ساید سامسونگ SAMSUNG توسط اینانلو سرویس
تعمیر یخچال و ساید بای ساید سامسونگ SAMSUNG توسط اینانلو سرویس 
 • چک و بررسی کد خطا و ارور 85E در یخچال فریزر سامسونگ  Samsung

این کد خطا و ارور به معنای بی ثباتی جریان در مبدل PDA می باشد و معمولا این مشکل هنگام قطعی برق اتفاق می افتد. در صورت مشاهده این کد خطا و ارور باید دستگاه را ریست کنید. همچنین می توانید دستگاه را یک بار از برق بکشید و به مدت 10 دقیقه صبر کنید و سپس مجددا دستگاه را به برق متصل کنید. در صورتی که با انجام این موارد اختلال دستگاه برطرف نشد، باید بررسی های تخصصی تر توسط تکنسین تعمیر یخچال فریزر سامسونگ  Samsung انجام شود. این اختلال امکان دارد با کد خطای 88، 83E، 86E نیز نمایش داده شود، که همه ی آن ها به معنای عملکرد نامناسب مبدل PBA می باشند و برای رفع ارور باید عمل ریست انجام شود.

 • بررسی کد خطا و ارور D5 در یخچال فریزر سامسونگ  Samsung

این کد خطا و ارور به معنای خرابی سنسور یخچال فریزر سامسونگ  Samsung می باشد. این اختلال می تواند در اثر خرابی سنسور یخچال فریزر، مشکلات سیم کشی، مشکلات اتصالات، خرابی صفحه کنترل الکترونیکی، خرابی برد و… اتفاق افتاده باشد. در این صورت باید یخچال را از برق جدا کنید و بعد از گذشت 5 دقیقه دستگاه را به برق وصل کنید. اگر ارور برطرف نشد، باید با تکنسین متخصص از اینانلو سرویس تماس بگیرید.

مزایای تعمیر یخچال سامسونگ SAMSUNG در اینانلو سرویس

 • جلوگیری از خرابی و از کار افتادن یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ SAMSUNG
 •  بالا رفتن راندمان یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ SAMSUNG
 •  کاهش مصرف برق و تنظیم آمپر موتور یخچال سامسونگ SAMSUNG
 • افزایش طول عمر دستگاه تا 1/5 برابر یخچال سامسونگ SAMSUNG
 •  گارانتی و ضمانت یخچال سامسونگ SAMSUNG پس از تعمیر

کلام پایانی

در صورت خرابی و نیاز به تعمیر یخچال فریزر سامسونگ SAMSUNG، میتوانید با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید. در ضمن اگر به صورت آنلاین ثبت درخواست انجام دهید تا شامل 10% تخفیف شوید. اینانلو سرویس نمایندگی رسمی و مجاز تعمیر یخچال فریزر سامسونگ SAMSUNG در کرج در هفت روز هفته به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. در صورت خرابی و نیاز به تعمیر یخچال سامسونگ SAMSUNG با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید.

پس از تماس شما با مجموعه ما، کارشناسان اینانلو سرویس در اسرع وقت با شما تماس گرفته و زمان مراجعه را هماهنگ میکنند و در اسرع وقت به محل اعزام خواهند شد. با توجه به اینکه اینانلو سرویس نماینده رسمی و مجاز 130 برند لوازم خانگی است، در صورت نیاز به تعویض قطعه، از قطعات اصل و اورجینال شرکتی استفاده می کند. خدمات و تعمیرات اینانلو سرویس در محل و منزل شما انجام خواهد شد و نیاز به جا به جایی و انتقال دستگاه به کارگاه نخواهد بود. شما در هر نقطه از استان البرز که باشید، اینانلو سرویس با داشتن شعب فعال در سطح استان در یک قدمی شماست.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

8 پاسخ

  1. گرم بودن قسمت یخچال و سرد بودن فریزر یخچال، می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد.
   تنظیم نبودن دما، یخ زدن لوله‌های اواپراتور، خرابی موتور فن، خرابی ترمیستور، خرابی برد کنترل و …
   برای بررسی بیشتر دستگاه در اسرع ووقت با شماره 02636191 تماس بگیرید، تا تکنسین در اسرع وقت مراجعه کند.

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   در صورت بروز این خطا برد اینورتر و کمپرسور باید بررسی بشه.
   جهت پیشگیری از آسیب های بیشتر حتما با اینانلو سرویس تماس بگیرید. شماره 02636191 در همه ی روزهای هفته و بدون تعطیلی پاسخگوی شماست.

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس
   این کد خطا به سنسور دیفراست مربوط میشه
   نکنسین حتما دستگاه رو بررسی کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields