۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

بررسی نکات تعمیر برد یخچال فریزر سامسونگ
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

بررسی نکات تعمیر برد یخچال فریزر سامسونگ

خواندن این مقاله 7 دقیقه طول میکشد
۴ مهر ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

برد قلب تپنده تمامی مدل های یخچال فریزر سامسونگ می باشد که تمامی دستورات برای عملکرد صحیح دستگاه از آن صادر می گردد. اینکه چه زمانی موتور دستگاه روشن شود و چه زمانی خاموش، کمپرسور کی انتقال سرما را انجام دهد. چه زمانی فعالیت آن قطع شود، فن دستگاه که موقع روشن شود و چه موقع خاموش باشد، همه و همه از طریق برد صورت می گیرد.

با توجه به موارد ذکر شده، به خوبی متوجه خواهید شد که برد در یخچال های سامسونگ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. خرابی برد سبب ایجاد اختلال در عملکرد تمامی بخش های دستگاه می شود. تعمیر برد یخچال فریزر سامسونگ مهمترین اقدامی است که در صورت خرابی این قطعه باید در سریع ترین زمان ممکن انجام داد. در صورت عدم توجه از این موضوع احتمال دارد آسیب های بسیار شدیدی به دستگاه وارد شود که جبران آنها مستلزم هزینه بسیار بالایی باشد. در صورتی که علائمی همچون عدم کار کردن یخچال، خاموش شدن ناگهانی، ایجاد سر و صدای غیر طبیعی، نمایش ارور هایی مرتبط با برد روی نمایشگر دستگاه را مشاهده نمودید باید بدانید که به احتمال زیاد برد دستگاه دچار آسیب شده است و باید جهت تعمیر و یا تعویض آن اقدام نمایید.

تعمیر برد یخچال فریزر سامسونگ در کرج

اولین اقدامی که در روال تعمیر برد یخچال فریزر سامسونگ باید انجام شود این است که دستگاه را از برق بکشید و آن را خاموش نمایید. در مرحله بعد با نمایندگی تعمیر شبانه روزی یخچال فریزر سامسونگ یا به عبارتی اینانلو سرویس تماس بگیرید. در صورت نیاز به تعمیر برد یخچال فریزر با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس بگیرید. شما مشترک گرامی اینانلو سرویس می توانید از طریق سایت اینانلو سرویس ثبت درخواست کنید و از 10% تخفیف بهره مند شوید.

تعمیر برد یخچال فریزر سامسونگ در کرج
تعمیر برد یخچال فریزر سامسونگ در کرج

در هر زمانی که شما اعلام خرابی کنید، اعزام تکنسین تعمیرکار در کوتاه ترین بازه زمانی صورت می گیرد. اینانلو سرویس با داشتن شعب فعال در شرق و غرب استان البرز، در هر نقطه از استان که باشید، در اسرع وقت تکنسین با شما هماهنگ شده و به محل اعزام خواهد شد. در شرایطی که نیاز به تعمیر برد یخچال فریزر سامسونگ باشد، تکنسین آن را باز خواهد کرد و از یخچال خارج می کند. در شرایطی که امکان تعمیر برد یخچال فریزر سامسونگ باشد و خرابی تنها از چند بخش مختصر روی صفحه برد باشد، آن را به نمایندگی خواهد آورد و تعمیرات لازم را انجام می دهد. اگر برد الکترونیکی نیاز به تعویض داشته باشد، با ذکر قیمت برد یخچال فریزر سامسونگ، شما را در جریان میزان هزینه های لازم جهت تعویض می گذارد.

از کجا تشخیص دهیم که اختلال از برد الکترونیکی یخچال فریزر سامسونگ می باشد؟

بهتر است بدانید که برد یک قطعه بسیار حساس و مهم است. اگر تعمیر برد یخچال فریزر سامسونگ به اشتباه انجام شود دچار آسیب های جبران ناپذیری خواهد شد و دیگر نمی توان از آن استفاده نمود. در نتیجه باید تمامی روال انجام تعمیر برد یخچال فریزر سامسونگ توسط یک نیروی کاملا متخصص صورت پذیرد. تمامی نیروهای فعال در نمایندگی مرکزی تعمیرات سامسونگ از بالاترین میزان تخصص در حوزه کاری خود برخوردارند. همچنین دانش بسیار بالایی در زمینه تعمیرات برند سامسونگ دارند. تمامی اقدامات صورت گرفته در زمینه تعمیر برد یخچال سامسونگ شما با ضمانت 6 ماهه می باشد و از باکیفیت ترین قطعات استفاده می شود. لازم به ذکر است خدمات پس از فروش بسیار ارزشمندی برای تمامی دستگاه هایی که تعمیر می شوند، در نظر گرفته شده است.

با وجود اتصال یخچال فریزر سامسونگ به برق، دستگاه کار نکند.
یخچال فریزر سامسونگ در حین کار، به صورت ناگهانی خاموش شود.
صدای ناهنجار و غیر طبیعی از داخل یخچال فریزر سامسونگ شنیده شود.
ظاهر شدن ارورهایی چون F1 C ،1 و یا F10 g روی نمایشگر یخچال فریزر سامسونگ

مراحل گام به گام تعمیر برد یخچال فریزر سامسونگ

 • برق یخچال فریزر سامسونگ را به صورت کامل قطع کنید.

برای تعمیر برد یخچال فریزر سامسونگ، نیاز هست که یخچال فریزر را از برق جدا کنید. یخچال فریزر را به سمت جلوتر هل دهید تا از دیوار فاصله بیشتری بگیرد. دقت کنید که احتمال دارد، کار شما بیشتر از نیم ساعت طول بکشد، پس حتما مواد غذایی را در فضایی که خنک تر است، قرار دهید تا مبادا دچار خرابی یا فاسد شدن قرار بگیرند.
در صورتی که یخچال فریزر سامسونگ شما دارای یخساز است و شیلنگ آبی که برای یخساز، مورد استفاده قرار می گیرد هم بلند نیست، بهتر است که با بستن شیر آب و قطع کردن شیلنگ ، دستگاه را به سمت جلو هل دهید تا بتوانید راحت تر به تعمیرات خود بپردازید.

 • پوشش روی صفحه الکترونیکی را بردارید.

پوششی که روی برد یخچال فریزر سامسونگ قرار گرفته است، می تواند بنا به مدل های گوناگون متفاوت باشد یعنی می تواند پشت یخچال فریزر، داخل یخچال یا روی سقف باشد. با استفاده از یک پیچ گوشتی، تمامی پیچ هایی که روی پوشش برد الکترونیکی قرار گرفته اند را باز کنید و پوشش را از آن جدا نمایید. حتما به نکات تعمیر برد یخچال فریزر سامسونگ دقت داشته باشید.

نمایندگی مرکز تعمیر برد یخچال سامسونگ
نمایندگی مرکز تعمیر برد یخچال سامسونگ
 • جدا کردن سیم ها از برد یخچال فریزر سامسونگ

پیش از اینکه تمامی سیم هایی که روی برد هستند را جدا کنید، روی تک تک آن ها برچسب بزنید یا از برد الکترونیکی، عکس بگیرید که در آخر کار بتوانید سیم ها را در جای خود قرار دهید. حالا بسته به نوع کانکتور، شاید شما مجبور باشید با استفاده از انبردست های سوزنی، اتصالات را خاموش کنید یا با پیچ گوشتی، زبانه قفل را باز کنید. باید دقت کنید، تمامی سیم ها از برد الکترونیک یخچال، جدا شده باشند. توصیه اینانلو سرویس برای شما مشترکین عزیز این است که به هیچ وجه خودتان اقدام به تعمیر برد یخچال فریزر سامسونگ نکنید.

برای تعمیر برد یخچال فریزر سامسونگ قطعه را باید به صورت کامل از دستگاه جدا کنید.

با استفاده از یک پیچ گوشتی، تمامی زبانه های قفل پلاستیکی را که برد الکترونیکی به آن متصل است را جدا کنید تا بتوانید به شکل کامل برد را از یخچال جدا کنید.

 • قطعه جدید را نصب کنید.

پس از برداشتن برد معیوب، در این مرحله نیاز است که برد جدید را جایگزین نمایید. تمامی پیچ های پلاستیکی را مجددا به آن وصل کنید تا روی دستگاه محکم شود. سپس، با استفاده از عکسی که از برد گرفتید یا همان برچسبها، تمامی سیم ها را به برد وصل نمایید. در صورتی که برد نسوخته باشد و تعمیر برد یخچال فریزر سامسونگ امکان پذیر باشد و توسط شخص متخصص انجام گیرد، مجددا همان برد الکترونیکی در جای خود قرار می گیرد.

 • پوشش برد الکترونیکی را در جای خود قرار دهید.

بعد از اتمام کار برای حفاظت از برد الکترونیکی یخچال سامسونگ، حتما پوششی که در ابتدا روی آن بوده است را در جای خود قرار دهید. سپس با پیچ گوشتی، پیچ ها را محکم نمایید.

اتصالات برق و آب را متصل کنید. پس از اتمام کار، میتوانید برق و اگر آبی را قطع کرده اید، به حالت اول برگردانید و تمامی اتصالات را برقرار نمایید.
ممکن است تعمیر برد یخچال فریزر سامسونگ ساده به نظر برسد، اما به هیچ وجه این چنین نخواهد بود. لازمه تعمیر برد یخچال فریزر سامسونگ تجربه، تخصص، تبحر و دقت کافی می باشد. در صورت نیاز به تعمیر برد یخچال فریزر سامسونگ با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید. هر زمان که از کارشناسان اینانلو سرویس کمک بخواهید، فورا به داد دستگاه شما خواهند رسید.

تعمیر برد یخچال فریزر سامسونگ با هزینه ی منصفانه
تعمیر برد یخچال فریزر سامسونگ با هزینه ی منصفانه

هزینه تعمیر برد یخچال فریزر سامسونگ

اکثر افراد در زمان خرابی برد یخچال فریزر سامسونگ خود در مرحله اول به دنبال قیمت برد یخچال سامسونگ هستند تا بدانند که چقدر باید هزینه کنند.
زمانی که تعمیرکار به محل مورد نظر شما مراجعه می نماید و خرابی برد را تشخیص می دهد. با توضیحات کامل و ذکر تمامی دلایل خرابی به شما خواهد گفت که قیمت برد یخچال فریزر سامسونگ شما چقدر خواهد شد. در صورتی که اختلال با تعمیر برد یخچال فریزر سامسونگ برطرف گردد، در اینانلو سرویس با بهترین ابزار ها تعمیر خواهد شد. اما اگر اختلال جدی باشد و امکان تعمیر برد یخچال فریزر سامسونگ نباشد، قطعه اصل و اورجینال جایگزین آن خواهد شد.
هریک از قطعات تعویض شده در اینانلو سرویس دارای ضمانت نامه معتبر و طولانی مدت بوده که این موضوع جایی برای شک و ابهام باقی نمی گذارد.

کلام پایانی

اینانلو سرویس نمایندگی رسمی و مجاز تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در کرج در هفت روز هفته به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. در صورت خرابی و نیاز به تعمیر برد یخچال فریزر سامسونگ با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید. پس از تماس شما با مجموعه ما، کارشناسان اینانلو سرویس در اسرع وقت با شما تماس گرفته و زمان مراجعه را هماهنگ میکنند.

در اسرع وقت به محل اعزام خواهند شد. با توجه به اینکه اینانلو سرویس نماینده رسمی و مجاز 130 برند لوازم خانگی می باشد. در صورت نیاز به تعویض قطعه، از قطعات اصل و اورجینال شرکتی استفاده می کند. خدمات و تعمیرات اینانلو سرویس در محل و منزل شما انجام خواهد شد و نیاز به جا به جایی و انتقال دستگاه به کارگاه نخواهد بود. شما در هر نقطه از استان البرز که باشید، اینانلو سرویس با داشتن شعب فعال در سطح استان در یک قدمی شماست.

از جمله برند های تحت پوشش اینانلو سرویس می توان به سامسونگ، ال جی، اسنوا، دوو، فرسان، پاکشوما، کرال، کندی، کروپ، مدیدیا، جنرال آدمیرال، آکس، زیرووات، دکستر، مابه، آیگه، جنرال الکتریک، وایت هاوس، فروزان، سامیا، یوش، پارس، هیوندای، مولتی مکس، تکنولایو، هاردستون، مجیک چف، دنیس، دیپوینت، فایر، تجا، بنس، الیو، بلومبرگ، مدیا، امرسان، گوردیک، گوفر، یخساران، یوشیتا، گلدن برگ، برتینو، اکسنت، یواستار، یور پلاس، هیمالیا، دیامونته، نیکسان، التتو، اسکای ورد، رنزو، اکولوکس، جی سان، سوزوکی، کنوود، گرنیه، برتا، ایران شرق، گراند صنعت، بلوتینی، آزمایش، سینور، سیلور آیس، لایف، تسلا، تی سی ال، ایکس ویژن، سیلوان، سونیل، نسکو، هاویلوکس، ویرپول، اورست، انیس، سایلون، جنرال بریجن، فیلور، تکسان خزر، دونار، ناب استیل، وستل و… اشاره کرد.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

4 پاسخ

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   برای تهیه برد اینورتر باید مستندات را برای واحد قطعات اررسال نمایید تا از شرکت تولید کننده دستگاه برای شما تهیه شود.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02636191 تماس بگیرید.

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   ممکنه رطوبت به برد رسیده باشه و باعث آسیب شده باشه. خیلی سریع با شماره 02636191 تماس بگیرید تا تکنسین از دستگاه بازدید کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

نحوه بستن درب جاروبرقی میله به چه صورته؟

هنگامی که کیسه به خوبی در جای خود تعبیه نشود، درب دستگاه به درستی بسته نخواهد شد.

آخرین سوال پرسیده شده

علت شنیدن صدای شکستگی از یخچال چیست؟

اگر یخچال یخساز داشته باشد ممکن است صدا از یخساز باشد. برخی از یخسازها صدای بلندی هنگام خروج یخ می دهند.

آخرین سوال پرسیده شده

علت تجمع زباله هم در بیرون کیسه و هم داخل کیسه جارو برقی بلومبرگ چیست؟

دلیل آن جا نزدن صحیح کیسه جاروبرقی ست. کیسه را خارج کرده و مجدد جا بزنید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور oe در ظرفشویی ال جی چیست و چرا آب را تخلیه نمی کند؟

علت ارور oe برای ماشین ظرفشویی ال جی مربوط به اختلال در تخلیه می باشد. برای رفع این ارور شیلنگ تخلیه، پمپ تخلیه و سوئیچ شناور بررسی شود. بهتر است این کار توسط کارشناسان با تجربه صورت گیرد.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ارور EC کولر گازی مدیا استار از چیست؟

دلیل ارور EC کولر گازی مدیا مربوط به نشتی گاز در دستگاه می باشد. ابتدا نشت یابی و سپس طبق استاندارد شارژ گاز می شود. لطفا با شماره 02636191 تماس بگیرید تا اینانلو سرویس برای تعمیر دستگاه شما اقدام کند.

آخرین سوال پرسیده شده

پس از تعویض موتور جاروبرقی پاناسونیک، دستگاه یکسره کار می کند دلیل آن چیست؟

احتمالا مشکل از تایمر و برد الکترونیکی است. برای رفع این مشکل با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields