۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

تعمیر ساید جنرال الکتریک در کرج
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر ساید جنرال الکتریک در کرج

خواندن این مقاله 8 دقیقه طول میکشد
۹ آذر ۱۴۰۱

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

تعمیر ساید جنرال الکتریک باید توسط شخصی که دانش، مهارت و تجربه کافی در این زمینه دارد انجام شود. بر این اساس باید توسط افرادی انجام شود که زیر نظر یک نماینده رسمی فعالیت می کنند. نمایندگان مجاز و رسمی به شما این امکان را می دهند تا قطعات و خدمات مورد نیاز دستگاه خود را همراه با گارانتی دریافت کنید.

اینانلو سرویس یکی از این نمایندگان رسمی در استان البرز است که خدمات تعمیر ساید جنرال الکتریک، سامسونگ، ال جی، بوش، بکو و بیش از 120 برند دیگر را ارائه می دهد. اینانلو سرویس در اینجا قصد دارد شما را با مشکلاتی که یخچال های ساید با آن دست و پنجه نرم می کنند آشنا کند.

تعمیر ساید جنرال الکتریک

یخچال ساید بای ساید از اجزای مختلفی تشکیل شده است که گاهی ممکن است برخی از این اجزا آسیب ببینند. آسیب آن ها به معنای خرابی عملکرد طبیعی یخچال است.
در ادامه هر یک از این آسیب هایی که ممکن است به تعمیر ساید جنرال الکتریک ختم شوند را مورد بررسی قرار می دهیم.

 • برفک یخچال ساید

زمانی که یخچال های ساید یا نوفراست برفک می زنند باید به عملکرد سنسور شک کرد. در صورتی که سنسور قادر به تشخیص دما و ارسال سیگنال مناسب برای برد نباشد، در نتیجه عملکرد سرمایش ادامه پیدا می کند و یخچال ساید شما برفک می زند.

اینجاست که بسیاری از مشتریان با ذهنی پر از سوالات مختلف جویای علت این موضوع و برطرف کردن آن می شوند.
یخچال های ساید از نوع نوفراست هستند، یعنی عملاً نباید برفک بزنند. اگر برفکی در فریزر مشاهده کردید احتمال آن می رود که سنسور دیفراست دچار مشکل شده است.

سنسورها در یخچال های ساید موظف هستند دما را به صورت لحظه ای برای برد ارسال کنند. اگر نتوانند میزان دما را به صورت صحیح ارسال کنند یعنی خراب شده و باید تعویض شوند.

خرابی سنسور تنها یکی از عوامل افزایش میزان برفک در یخچال است و شما برای یافتن دلیل اصلی این مشکل باید با تکنسین و یا یک فنی کار تماس بگیرید. اشخاصی که فنی هستند می توانند مشکل را بررسی و به طور دقیق علت آن را به شما بگویند.

اینانلو سرویس نماینده رسمی تعمیر ساید جنرال الکتریک در استان البرز است که آماده ارائه خدمات تعمیر لوازم خانگی به شما مشتریان عزیز می باشد.

تعمیر ساید جنرال الکتریک در کرج
تعمیر ساید جنرال الکتریک در کرج
 • کاهش سرمایش یا عدم سرمایش

کاهش سرمایش یخچال در فصل تابستان بیش از هر فصل دیگری اتفاق می افتد. دلایل آن نیز متفاوت است، به سبک استفاده و نگهداری شما از یخچال ساید بای ساید بستگی دارد.
باز و بسته کردن مکرر درب یخچال موجب از دست رفتن سرمایش درونی یخچال می شود. در نتیجه یخچال ساید بای ساید شما به مرور دیگر قادر به خنک کردن محیط داخلی یخچال نخواهد بود. آنگاه است که از بخش تعمیرات و کارگاه سر در خواهد آورد.

 • خرابی لاستیک دور درب یخچال

خرابی گسکت یا لاستیک دور درب یخچال نیز موجب هدر رفتن سرمایش درون یخچال می شود. با یک تعویض لاستیک به راحتی می توان از نگرانی تعمیر ساید جنرال الکتریک خلاص شد.

اگر دستگاه هایی مانند آبگرمکن، فر توکار، سماور و یا بخاری در اطراف یخچال و یا در نزدیکی یخچال هستند، آن ها را جابجا کنید. این دستگاه ها سرمایش یخچال را به خطر می اندازند.
همچنین تنظیمات دما ممکن است تغییر کرده باشد. پیش از هر اقدامی بهتر است دما را بررسی کنید و آن را متناسب با دمای محیط تنظیم کنید. دمای یخچال باید بین 3 الی 4 درجه و دمای فریزر باید بین 18- الی 21- باشد.

گرفتگی مدار داخلی یخچال ساید نیز موجب عدم سرمایش یخچال می شود. مدار داخلی یخچال درون دستگاه است و تنها افراد حرفه ای و فنی کار قادر به پیدا کردن آن هستند.
مشکل این یخچال ساید بای ساید در اینانلو سرویس با همکاری تکنسین های حرفه ای بررسی و برطرف شد. یخچال نیز با بهترین عملکرد نزد مشتری بازگشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با این یخچال می توانید به مقاله یخچالی که هیچکس نتوانست آن را تعمیر کند مراجعه و آن را مطالعه کنید.

 • صدای ناهنجار و عجیب و غریب از دستگاه

گاهی مشتریان از صداهای عجیب و غریب دستگاه شکایت می کنند. علت آن می تواند مربوط به فن، یخساز، موتور و یا تراز نبودن یخچال باشد. حتی ممکن است تنها یک شی به تیغه های فن گیر کرده باشد و این موضوع موجب ایجاد صداهایی شود.
بخشی از تعمیر ساید جنرال الکتریک در اینانلو سرویس نشان می دهد که صدای ناهنجار از یخساز است. عمل انجماد در این قسمت انجام شده و موتور یخساز هنگام شکستن یخ صدای بسیار زیادی تولید می کند.

 • عدم روشن شدن یخچال

در تعمیر ساید جنرال الکتریک، سامسونگ، ال جی، بوش، بکو و سایر برندها این مشکل به دلیل از کار افتادن موتور ممکن است رخ داده باشد.
البته گاهی مشکل از اتصال برق است. پریزی که به آن کابل یخچال را وصل کرده اید، دچار مشکل شده و برق مورد نیاز دستگاه را تامین نمی کند.
اگر موتور یخچال سوخته باشد نیز یخچال ساید شما به طور کلی از کار خواهد افتاد. چرا که یخچال ساید بای ساید تنها با یک موتور کار می کند. برخلاف یخچال های دوقلو که دارای دو موتور هستند و از کار افتادن یک موتور کل دستگاه را از کار نمی اندازد.
اگر هر یک از اجزای متصل به کمپرسور دچار مشکل شوند به کمپرسور دستگاه شما آسیب می زنند. این اجزا شامل اواپراتور، کندانسور و حتی فن کندانسور می شوند.
تشخیص این مشکل نیاز به مراجعه یک فرد فنی کار یا تکنسین دارد تا به طور دقیق مشکل را بررسی و ایراد را برطرف کند و یخچال ساید با ساید شما را به عملکرد سابق خود برگرداند.

عدم روشن شدن موتور ساید جنرال الکتریک
عدم روشن شدن موتور ساید جنرال الکتریک
 • یکسره کار کردن یخچال

زمانی که یخچال یکسره کار می کند نشان دهنده ی مشکل در یخچال می باشد. اولین قسمت برد است. برد بعنوان فرمانده در یخچال ساید بای ساید تمامی فرمان ها را صادر می کند.
اگر کمپرسور شما خاموش نمی شود یعنی برد قادر نیست فرمان خاموشی به آن بدهد.برد گاهی بر اثر نوسان برق می سوزد و خود زمینه ای را برای مشکلات بزرگتر در یخچال های ساید بای ساید فراهم می کند.

این مشکل به عنوان عدم اتومات کردن نیز شناخته می شود. اگر موتور یخچال ضعیف شده باشد و یا از سمت دیگر قطعات تحت فشار باشد، یخچال اتومات نخواهد کرد.
در این بخش از تعمیر ساید جنرال الکتریک، موارد مختلفی زمینه ساز هستند. گرد و غباری که اطراف کندانسور است خود به تنهایی موجب افزایش عملکرد کمپرسور و اتومات نکردن آن می شود.

گاهاً مشکل از کمبود گاز در کمپرسور، خرابی تایمر و یا سنسور تشخیص دما می باشد. چنین مشکلی برای تشخیص نیاز به دانش یک فرد فنی کار دارد. اینانلو سرویس با بهره گیری از تیم متخصص و کارآزموده و در عین حال با تجربه می تواند خدمات تعمیر ساید جنرال الکتریک را به شما ارائه دهد.

اینها تنها برخی از مشکلاتی هستند که منجر به رسیدن یخچال ساید بای ساید به کارگاه و انجام تعمیر ساید جنرال الکتریک می شوند. در رابطه با خرابی ها و تعمیرات دنیایی از علل وجود دارد که شما هر چقدر در آن وارد می شوید بیش از پیش شگفت زده می شوید.

پیشگیری از تعمیر ساید جنرال الکتریک

یخچال های ساید بای ساید به شیوه ای طراحی شده اند تا علاوه بر ساختار بدون برفک، بتوانند امکانات بیشتری را به شما ارائه دهند. امکاناتی از قبیل یخساز، آبسردکن، باکتری زدایی، مصرف بهینه انرژی و … که در مدلهای مختلف تنوع بالایی از این امکانات را می بینید.

جنرال الکتریک یکی از برندهای مطرح در سطح دنیا است که توسط کشور آمریکا تولید می شود. جنرال الکتریک نه تنها در زمینه ساخت لوازم خانگی موفقیت های بسیاری داشته، بلکه با گام برداشتن در سایر تولیدات صنعتی نیز متفاوت بودن خود را به جهان ثابت کرده است.

بد نیست این را بدانید که شما هر دستگاهی را از هر برندی که خریداری کنید، روزی زنگ مشکلات آن به صدا در می آید. آنگاه شما باید به فکر راهکاری برای برطرف کردن این مشکلات باشید.
ما در اینانلو سرویس به شما خواهیم گفت چگونه از لوازم خانگی خود استفاده کنید تا با این مشکلات روبرو نشوید.

 •  نگهداری صحیح و مراقبت

اگر به نکات نگهداری از ساید بای ساید دقت کنید و آنها را رعایت کنید، می توانید به افزایش عمر دستگاه و از کار نیفتادن آن کمک کنید. به تعداد دفعاتی که درب یخچال را باز و بسته می کنید، دقت کنید. باز و بسته کردن زیاد درب یخچال موجب از دست رفتن سرمایش آن می شود.
به هیچ عنوان دستگاه هایی که گرمازا هستند را اطراف یخچال قرار ندهید.
فیلتر یخچال را به موقع تعویض کنید.

 •  خرید استابلایزر

محافظ برق قدرتمندی است که دستگاه شما را در برابر نوسان برق محافظت می کند. استابلایزر مشابه یک سپر در برابر نوسانات ولتاژ عمل می کند.
نوسانات مستقیماً می توانند به برد آسیب بزنند. شما میزان اهمیت وجود برد در یک دستگاه را تا به اینجا شناختید. اگر برد یک دستگاه از کار بیفتد، عملاً دستگاه از کار خواهد افتاد. البته از گفتن این نکته غافل نشویم که برد تنها یکی از قسمت هایی است که نوسان برق موجب از کار افتادن آن می شود.

 • استفاده از محصولات جانبی اصل و اورجینال

محصولات جانبی مانند فیلترهای اصل، بوگیرها و ضدعفونی کننده های با کیفیت می توانند عملکرد یخچال شما را بهینه تر کنند. فیلترهای غیر اصل و تقلبی آنگونه که باید آب را تصفیه نمی کنند و موجب انسداد کانال آب می شوند. آنها زنگ خطری برای سلامتی شما و دستگاه شما هستند.
محصولاتی مانند بوگیرها و ضدعفونی کننده ها برای یخچال استفاده می شوند تا بوی نامطبوع در یخچال را از بین ببرند.

 • سرویس دوره ای

 تا چه زمانی قصد دارید با بی توجهی به لوازم خانگی برای خودتان هزینه اضافه ایجاد کنید؟ از افزایش سرسام آور قیمت لوازم خانگی و قطعات آن ها با خبر هستید؟ آیا تا به حال کلمه سرویس دوره ای را شنیده اید؟ سرویس دوره ای به معنای بررسی و تست قطعات از نظر فنی، خاکروبی، روغن کاری بخش های مختلف دستگاه است. این کار به منظور افزایش عمر مفید دستگاه و قطعات آن می باشد و از خرابی های پر هزینه احتمالی جلوگیری می کند. اینانلو سرویس ماهانه بیش از 1200 سرویس دوره ای برای مشترکین خود به انجام می رساند. بازدید دوره ای باید هر شش ماه یکبار انجام شود. بررسی عملکرد دستگاه و عیب یابی آن، پاکسازی کندانسور و کمپرسور، بررسی میزان شارژ گاز و… کارهایی هستند که در یک سرویس دوره ای انجام می شوند. چرا که موجب افزایش عمر دستگاه شده و با خرابی ها پیش پیش مقابله می کند.

سرویس دوره ای ساید جنرال الکتریک
سرویس دوره ای ساید جنرال الکتریک

تعمیر ساید جنرال الکتریک با اینانلو سرویس

در صورتی که شما در مرحله خرابی دستگاه هستید و راهکاری بجز تعمیر ساید جنرال الکتریک، سامسونگ، بکو، بوش، ال جی، دیپوینت، اسنوا، پاکشوما، پارس، دونار و… ندارید، می توانید با اینانلو سرویس تماس بگیرید. از جمله برند های تحت پوشش اینانلو سرویس می توان به سامسونگ، ال جی، اسنوا، دوو، فرسان، پاکشوما، کرال، کندی، کروپ، مدیدیا، جنرال آدمیرال، آکس، زیرووات، دکستر، مابه، آیگه، جنرال الکتریک، وایت هاوس، فروزان، سامیا، یوش، پارس، هیوندای، مولتی مکس، تکنولایو، هاردستون، مجیک چف، دنیس، دیپوینت، فایر، تجا، بنس، الیو، بلومبرگ، مدیا، امرسان، گوردیک، گوفر، یخساران، یوشیتا، گلدن برگ، برتینو، اکسنت، یواستار، یور پلاس، هیمالیا، دیامونته، نیکسان، التتو، اسکای ورد، رنزو، اکولوکس، جی سان، سوزوکی، کنوود، گرنیه، برتا، ایران شرق، گراند صنعت، بلوتینی، آزمایش، سینور، سیلور آیس، لایف، تسلا، تی سی ال، ایکس ویژن، سیلوان، سونیل، نسکو، هاویلوکس، ویرپول، اورست، انیس، سایلون، جنرال بریجن، فیلور، تکسان خزر، دونار، ناب استیل، وستل و…. اشاره کرد.

اینانلو سرویس نماینده رسمی تعمیر ساید جنرال الکتریک در این مجموعه تمامی مناطق  فردیس، مارلیک، ملارد، محمدشهر، مشکین دشت، شهرک ناز، شهرک بعثت، واریان شهر، رزکان نو، شیخ آباد، حسین آباد، شهرک بنفشه، عظیمیه، مصباح ، هفت تیر، آزادگان، طالقانی، شاهین ویلا، گوهردشت، دهقان ویلا، حصارک، کمالشهر، مهرشهر، گلشهر، کوی کارمندان، باغستان، شهر جدید هشتگرد، هشتگرد قدیم، نظرآباد، هیو، گلسار، کردان، کوهسار، آبیک، طالقان، مهرویلا، جهانشهر، کیانمهر، کوی مهر، تهران دشت، کمالشهر،صفادشت، رجائی شهر، تنکمان، مهدی آباد، چهارباغ، پیشاهنگی، لشکرآباد، شهرک رضوانیه و… خدمات رسانی می کند. در نتیجه شما در هر نقطه از کرج که باشید، این مجموعه با داشتن شعب فعال در شرق و غرب استان البرز در یک قدمی شماست. شما می توانید برای تعمیر ساید و دیگر لوازم خانگی خود با ما تماس بگیرید و در کوتاهترین زمان خدمات دریافت کنید.

برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس 02636191 و 02691300200 تماس بگیرید.
کارشناسان اینانلو سرویس پس از پیگیری درخواست، تکنسین را به محل اعزام خواهند کرد.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

2 پاسخ

 1. شما مرکز رسمی تعمیر ساید وایت هاوس هم هستید؟؟؟
  من سایدم ایراد داره
  نتونستم به کسی اعتماد کنم

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   ما نماینده انحصاری وایت هاوس (شرکت پارسا سرویس) در استان البرز هستیم.
   جهت دریافت خدمات کافی است با شماره 02636191تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

چرا دیواره های یخچال سامسونگ داغ میشه؟

در یک سری از مدل های یخچال و فریزر، کندانسور در بدنه یخچال قرار داده شده و وقتی که کندانسور داغ باشد، نشانه سالم بودن دستگاه است. پس اگر دیواره یا بدنه یخچال و فریزر سامسونگ گرم است مشکلی نیست. هنگامی که  کمپرسور کار می کند کندانسور دمای بیشتری دارد و احساس داغی میکنید. برای تعمیر یخچال سامسونگ می توانید از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

چرا یخچال بعد از چند ساعت یخ میزند؟

اواپراتور یا تریزون یخچال معمولا در یک بازه زمانی 2 الی 3 ساعته یخ میزند که قطعات دیفراست، یخ زدایی را انجام میدهند. در صورتی که یخ زدایی دستگاه به درستی انجام نمی شود با اینانلو سرویس 02636191 تماس بگیرید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields