۰۲۶-۳۶۱۹۱

۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

تعمیر یخچال فریزر مابه در کرج

مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر یخچال فریزر مابه در کرج

خواندن این مقاله 7 دقیقه طول میکشد
8 مرداد 1402

مجموعه اینانلو سرویس بیش از 20 سال است که فعالیت خود را در زمینه تعمیر و خدمات پس از فروش یخچال فریزر مابه آغاز کرده است.

این مجموعه در کنار تعمیر و خدمات پس از فروش یخچال فریزر مابه به تعمیر بیش از 130 برند دیگر نیز می پردازد. نماینده رسمی می باشد و کد فعال نمایندگی دارد.

از یخچال فریزر مابه بیشتر بدانیم…

این برند و شرکت در سال 1946 در پایتخت مکزیک، مکزیکوسیتی افتتاح شد و شروع به کار کرد. این شرکت تا سال 1950 میلادی در زمینه تولید مبلمان، میز و صندلی آشپزخانه فعال بود. از 1950 سال به بعد فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم برقی آشپزخانه آغاز کرد و امروزه توانسته است 50 درصد بازار مکزیک را در اختیار داشته باشد.

شرکت مابه از همان ابتدا کار خود را با قدرت آغاز کرد و با رشدی سریع، در دهه 60 به بزرگترین صادر کننده لوازم خانگی در کشور مکزیک تبدیل شد. برند مابه برای تولید در بازار آمریکا، در سال 1986 با شرکت جنرال استیل پیمان همکاری بست. جالب است بدانید طی این توافق، برند مابه برای بازار آمریکا به تولید لوازم خانگی پرداخت. برند جنرال استیل هم برای رهایی از کنترل مستقیم بازار مکزیک، با سهمی 48 درصدی وارد شراکت با مابه شد. این توافق راه را برای ورود مابه به بازار آمریکا هموار کرد و از طرفی جنرال استیل از نیروی کار ارزانتر در مکزیک بهره مند شد.

تعمیر یخچال فریزر مابه در استان البرز

تعمیر یخچال فریزر مابه در محل از جمله خدماتی است که هر روز به خصوص در کلانشهرها نیاز به آن بیشتر دیده می شود. تعمیرات یخچال فریزر مابه طیف بسیار گسترده ای دارد. نیاز به تعمیر یخچال فریزر مابه امکان دارد به دلیل گرم شدن فضای کابین یخچال یا فریزر باشد. گرم شدن فضای داخلی یخچال و فریزر احتمال دارد به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد. خراب شدن نوار دور درب یخچال، کمبود گاز، اختلال در عملکرد ترموستات، اشکال در فن کندانسور، اختلال در عملکرد کمپرسور، اختلال در برد الکترونیکی یخچال و پر بودن قفسه ها بیش از ظرفیت موجود از جمله دلایل گرم شدن فضای داخلی کابین یخچال فریزر به شمار می روند.

خدمات تخصصی تعمیرات یخچال فریزر مابه با اینانلو سرویس
خدمات تخصصی تعمیرات یخچال فریزر مابه با اینانلو سرویس

از دیگر مواردی که ممکن است سبب شود که به خدمات تعمیر یخچال فریزر مابه نیاز داشته باشید، یخ زدن داخل کابین دستگاه است. این اختلال زمانی رخ می دهد که مواد غذایی موجود در دستگاه دچار یخ زدگی شوند. این اختلال می تواند علل مختلفی از جمله ایراد در ترموستات، خرابی برد، کثیف شدن کویل های کندانسور و انسداد مسیر فن خروجی هوا با توجه به حجم زیاد مواد غذایی موجود در یخچال را داشته باشد.

خدمات تخصصی تعمیرات یخچال فریزر مابه در اینانلو سرویس

یخچال فریزر مابه یکی از برندهای با کیفیت و معروف است و هر ساله به کشورهای زیادی صادرات دارد. با این وجود باز هم خرابی و نیاز به تعمیر یخچال فریزر مابه امر عجیب و دور از انتظاری نیست. تعمیرات یخچال مابه به صورت تخصصی یکی از خدماتی است که توسط تکنسین های مجرب در مجموعه اینانلو سرویس انجام می شود. در شرایطی که هرگونه نقص و ایرادی در یخچال خود مشاهده کردید، کافیست با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس بگیرید. پس از تماس شما با مرکز، در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت تا مراحل عیب یابی و سپس تعمیر یخچال فریزر مابه شما را انجام دهند.

تعمیرات یخچال فریزر مابه در کرج

پیدا کردن مجموعه ی مطمئن تعمیرات یخچال فریزر مابه در شهرهای بزرگ مانند کرج کار ساده ای نیست. اکثر خانواده ها و کسانی که به دلیل نقص فنی، مجبور می شوند به تعمیرکار یخچال فریزر مابه روی بیاورند، ترجیح می دهند مرکز تعمیرات در نزدیکی محل زندگی آن ها باشد. دلیل عمده این موضوع مشکلات جابه جایی در کلان شهرها است.

اغلب ما دوست داریم لوازم خانگی منزل، به خصوص لوازم کاربردی، هر چه زودتر تعمیر شوند. سرعت تعمیر لوازم خانگی، به خصوص یخچال اهمیت بیشتری پیدا می کند. به این دلیل است که با خرابی یخچال بسیاری از مواد غذایی در معرض فساد و خراب شدن قرار می گیرند. در نتیجه بسیاری از ما ترجیح می دهیم مرکز تعمیر یخچال فریزر مابه در نزدیکی محل زندگی ما باشد تا با دسترسی سریع تر به آن ها هر چه زودتر بتوانیم نقص دستگاه را برطرف کنیم.

در صورتی که نیاز به تعمیر یخچال فریزر مابه داشتید، در هر نقطه از استان البرز که باشید، با یک تماس تکنسین های مجرب مجموعه اینانلو سرویس در محل و منزل شما حاضر خواهند شد.

تعمیرات یخچال ساید بای ساید مابه در استان البرز

از جمله رایج ترین مواردی که در تعمیر یخچال فریزر مابه به خصوص برای ساید بای سایدها امکان دارد مشاهده شود، صدای زیاد و غیر طبیعی موتور دستگاه است. صدای یخچال فریزر تا حدی طبیعی است زیرا موتور آنها مقداری صدا تولید می کند. اما زیاد شدن صدا، طبیعی نیست و باید تکنسین تعمیر یخچال فریزر مابه آن را بررسی کند. علل مختلفی احتمال دارد سبب ایجاد این اختلال شوند. قبل از هر چیز بهتر است محل نصب ساید بای ساید مابه را از نظر تراز بودن چک و بررسی کنید. تراز نبودن یخچال فریزر می تواند عامل اصلی بروز این اختلال باشد. در صورتی که یخچال کاملا تراز بود باید به سراغ مواردی مانند خرابی موتور یا فن های دستگاه بروید.

اینانلو سرویس،نماینده رسمی تعمیر یخچال فریزر مابه در کرج
اینانلو سرویس،نماینده رسمی تعمیر یخچال فریزر مابه در کرج

از دیگر مواردی که احتمال دارد در تعمیر یخچال فریزر مابه مشاهده شود، عدم کارکرد موتور ساید بای ساید است. اولین قسمتی که در این شرایط باید چک و بررسی شود، رله استارت است. این رله یک قطعه مصرفی بوده که هر زمان عمر آن به پایان برسد، باید تعویض شود. داغ شدن بیش از حد کمپرسور نیز می تواند منجر به خرابی رله شود. مورد بعدی که باید بررسی شود، موتور یخچال می باشد. در صورتی که رله و موتور ایرادی نداشتند، احتمالا خرابی از برد ساید بای ساید می باشد.

چه زمانی تعمیر یخچال فریزر مابه واجب است؟

از یخچال فریزر مابه صداهایی بلند و غیر طبیعی شنیده می شود.
بدنه داخلی یخچال فریزر به مقدار کافی خنک نیست. در چنین شرایطی، مواد غذایی نیز گرم هستند.
فریزر به درستی عمل انجماد را انجام نمی دهد و مواد غذایی گرم شده اند.
مخزن آب، کاملا خالی شده است.
سنسور یخچال فریزر مابه از کار افتاده است.
ترموستات عملکرد درستی ندارد و یخچال فریزر مابه یکسره کار می کند.
درب یخچال فریزر مابه به درستی بسته و باز نمی شود و لاستیک دور درب در حال جداشدن است.
بد الکترونیکی یخچال فریزر مابه دچار اختلال شده است.
صفحه نمایشگر یخچال فریزر مابه به درستی کار نمی کند و یا ارور می دهد.
یخچال فریزر مابه برفک زیادی دارد و این امر فرآیند طبیعی کار دستگاه را با اختلال مواجه می کند.
فن یخچال کار نمی کند و عملکرد صحیح ندارد.

در صورت مشاهده هر یک از موارد ذکر شده، برای تعمیر یخچال فریزر مابه توسط یک کادر مجرب، با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید.

پیشگیری از خرابی و نیاز به تعمیر یخچال فریزر مابه

برای یخچال فریزر مابه خود حتما محافظ استاندارد برق استفاده کنید.
هر چند وقت یک بار، با خاموش کردن یخچال، برفک های آن را از بین ببرید.
در صورتی که قسمتی از یخچال دچار یخ زدگی شد، به هیچ وجه از چاقو و یا هر وسیله نوک تیز دیگری برای جدا کردن آن استفاده نکنید.
یخچال فریزر مابه را در برابر نور مستقیم آفتاب نصب نکنید.
یخچال فریزر مابه را کنار وسایل گرمایشی مانند آبگرمکن، شوفاژ، اجاق گاز نصب نکنید.
دقت کنید که یخچال فریزر مابه با دیوار فاصله استاندارد داشته باشد.
هیچگاه تعمیر یخچال فریزر مابه را خودتان انجام ندهید.
اختلال و مشکل یخچال فریزر مابه شاید در ظاهر خیلی ساده باشد اما به دلیل تکنولوژی پیچیده این دستگاه ها، تعمیر آن کار افراد عادی نیست.
مواد غذایی را زمانی که هنوز گرم هستند، داخل یخچال قرار ندهید. اجازه دهید در فضای آشپزخانه به دمای اتاق برسد، سپس آن را درون یخچال قرار دهید.
از قرار دادن وسایل سنگین روی یخچال فریزر مابه بپرهیز کنید.
حتما از تراز بودن یخچال فریزر مابه اطمینان حاصل کنید.
در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید ترموستات یخچال فریزر مابه را روی درجات پایین تر تنظیم کنید تا کمپرسور یخچال کمتر کار کند.

تعمیر یخچال و ساید بای ساید مابه توسط تکنسین حرفه ای
تعمیر یخچال و ساید بای ساید مابه توسط تکنسین حرفه ای

تعمیرات یخچال فریزر مابه با اینانلو سرویس

مجموعه اینانلو سرویس با آموزش تکنسین های مجرب در زمینه تعمیرات یخچال های آمریکایی در تلاش است تا کمبود نیروهای متخصص برای تعمیر لوازم خانگی وارداتی را در کشور برطرف کند. این مجموعه با سابقه بیش از 20 ساله در زمینه تعمیر انواع یخچال های ایرانی و خارجی توانسته است تا دانش علمی و فنی خود را با افزایش تجربه های موفق تعمیر یخچال فریزر مابه، تکمیل کند.

اینانلو سرویس در جهت رفاه حال مشتریان و راحتی هر چه بیشتر در رفع اختلال و تعمیر یخچال فریزر مابه، خدمات خود به صورت حضوری و در محل و منزل شما به انجام می رساند. در هر نقطه از استان البرز که هستید برای دریافت خدمات از این مجموعه می توانید با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس بگیرید.

اینانلو سرویس، نماینده رسمی تعمیر یخچال فریزر مابه

امکان دارد مراکز زیادی این ادعا را داشته باشند که نمایندگی رسمی تعمیر یخچال فریزر مابه هستند. بهتر است تعمیر یخچال فریزر مابه را به نمایندگی رسمی اینانلو سرویس بسپارید. استفاده از قطعات اصل و اورجینال شرکتی، یکی از مزایای دریافت خدمات از اینانلو سرویس می باشد. قطعات یدکی موجود در بازار آزاد اغلب کیفیت لازم را ندارند و امکان دارد کارایی لازم را نیز نداشته باشند. اینانلو سرویس این تعهد را به شما می دهد که با کیفیت ترین قطعات را برای تعمیر یخچال فریزر مابه شما استفاده کند.

یخچال فریزر مابه

یخچال فریزر های مابه از بهترین ها هستند و کیفیت و دوام قابل قبولی دارند. اینانلو سرویس به عنوان نماینده تعمیرات یخچال فریزر مابه خدمات ارزنده ای را در اختیار مصرف کنندگان می گذارد. یخچال فریزر های مابه ظاهر زیبایی دارند و در طرح های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند.

به همین خاطر مصرف کنندگان زیادی از خرید آن ها استقبال می کنند ولی خرابی این یخچال ها نیز امری دور از انتظار نیست. در صورت مشاهده خرابی و نیاز به تعمیر یخچال فریزر مابه، اینانلو سرویس متعهد می شود که دستگاه را در سلامت کامل به شما عزیزان تحویل دهد. در پایان خدمات، فاکتور رسمی اینانلو سرویس به شما تقدیم می شود. تمامی خدمات و قطعات تعویض شده شامل 6 ماه ضمانت می باشند. در صورت نیاز و مشاهده اختلال در دستگاه خود با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس بگیرید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *