۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

علت خرابی برد ظرفشویی پاکشوما چیست؟ + نحوه رفع
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

علت خرابی برد ظرفشویی پاکشوما چیست؟ + نحوه رفع

خواندن این مقاله 5 دقیقه طول میکشد
۱۳ تیر ۱۴۰۳

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

خرابی و از کار افتادگی برد ماشین ظرفشویی پاکشوما، از اختلالات پر هزینه برای مشتریان است. شاید پس از گذشت چندین سال استفاده مداوم از ماشین ظرفشویی برای شما نیز اتفاق بیفتد. کارشناسان اینانلو سرویس برای رعایت حال مشتریان خود اولویت را بر تعمیر قطعه معیوب می گذارند. در صورت عدم امکان تعمیر، قطعه معیوب را با قطعات اصل و اورجینال شرکتی تعویض می کنند. با توجه به حساسیت بالای این قطعه، حتما باید توسط کارشناسان مجرب در این حوزه بررسی گردد.

تعمیر و بررسی برد دستگاه را به مرکز مجاز و رسمی بسپارید. اینانلو سرویس نمایندگی رسمی و مجاز خدمات پس از فروش لوازم خانگی در استان البرز می باشد. تمامی قطعات و خدمات در این مرکز به مدت شش ماه شامل گارانتی هستند. در پایان انجام خدمات، فاکتور رسمی اینانلو سرویس تحویل مشتری می گردد. در صورت نیاز به دریافت خدمات، با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید.

خرابی برد ظرفشویی پاکشوما
خرابی برد ظرفشویی پاکشوما

با برد ماشین ظرفشویی پاکشوما آشنا شوید

ماشین ظرفشویی متشکل از قطعات متعددی است. هر یک از این قطعات دارای وظایف مهم مختص به خود در این دستگاه هستند. تمام قطعات این دستگاه برای ساده ترین عملکرد خود، نیازمند رهبری هستند. نام این قطعه راهبردی، برد ماشین ظرفشویی است. این قطعه از تعداد زیادی خازن و فیوز تشکیل می شود. تنها وظیفه این قطعه دریافت پیغام و ارسال پاسخ می باشد. با فشردن ساده ترین دکمه، در کسری از زمان درخواست به برد ارسال می شود. برد پس انجام بررسی های لازم، اجازه یا عدم اجازه کارکرد دکمه مدنظر را ارسال می کند. به همین دلیل برد ماشین ظرفشویی یک قطعه بسیار مهم است. بدون شک ماشین ظرفشویی بدون برد، هیچ قابلیت و عملکردی نخواهد داشت. با خرابی برد، دستگاه کاملا بلااستفاده خواهد ماند. به هیچ وجه چک و بررسی و تعمیر برد دستگاه را پشت گوش نیندازید.

چگونگی عملکرد برد ماشین ظرفشویی پاکشوما

برد ماشین ظرفشویی به عنوان مغز و رهبر دستگاه است. تمام قطعات موجود در این دستگاه برای برای انجام ساده ترین عملکرد خود، باید از این قطعه راهبردی اجازه بگیرند. در صورت صدور اجازه، دسترسی های لازم به قطعه مدنظر ارجاع می شود. در نتیجه عملکرد تمامی قطعات دستگاه وابسته به سلامت برد است. سپس قادر به انجام عملکرد مختص به خود می باشد. به همین خاطر عملکرد تمام قطعات ماشین ظرفشویی پاکشوما، بستگی به سلامت برد دستگاه دارد. به هیچ وجه علائم خرابی برد ماشین ظرفشویی پاکشوما را پشت گوش نیندازید.

دلایل خرابی برد ظرفشویی پاکشوما
دلایل خرابی برد ظرفشویی پاکشوما

مهم ترین وظایف برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی پاکشوما

 • شروع برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی
 • پایان برنامه شستشوی ظرفشویی
 • افزایش و کاهش دمای آب
 • آبگیری کافی مخزن ظرفشویی
 • روشن و خاموش کردن ماشین ظرفشویی با دکمه پاور
 • بررسی درخواست های شما از دستگاه
 • دلایل خرابی برد ماشین ظرفشویی پاکشوما

براساس توضیحات بالا، متوجه این شده اید که برد ماشین ظرفشویی یکی از قطعات بسیار حساس و مهم در این دستگاه می باشد. عملکرد کلی دستگاه شما به این قطعه بستگی دارد. اما برد عملا یک قطعه حساس است. این قطعه به مرور زمان در صورت ورود هرگونه فشار جانبی مبنی بر استفاده نادرست از این دستگاه، عملکرد کلی خود را از دست می دهد. به همین خاطر خرابی برد ظرفشویی پاکشوما صرفا در یک ثانیه رخ نمی دهد. اغلب به دلیل ورود فشار بیش از حد در طول زمان کارایی خود را از دست می دهد. در ادامه مطالب به بررسی دلایل خرابی برد ظرفشویی پاکشوما می پردازیم.

بررسی دلایل خرابی برد ظرفشویی پاکشوما

 • عدم استفاده صحیح از ماشین ظرفشویی
 • نوسان برق
 • عدم استفاده از محافظ برق استاندارد
 • نفوذ آب به بخش برد ماشین ظرفشویی
 • اتصالی در میان قطعات ماشین ظرفشویی
 • خرابی خازن و فیوزهای دستگاه
 • استفاده پشت سرهم از ماشین ظرفشویی
علائم خرابی برد ظرفشویی پاکشوما
علائم خرابی برد ظرفشویی پاکشوما

از کجا بفهمیم برد ماشین ظرفشویی پاکشوما خراب است؟

تمامی علائم و نشانه های خرابی ماشین ظرفشویی پاکشوما را جدی بگیرید. فورا برای تعمیر آن اقدام کنید. برای رفع خرابی لوازم خانگی خود با نمایندگی های مجاز و رسمی تماس بگیرید. از مراکز متفرقه و غیر رسمی خدمات دریافت نکنید. دریافت خدمات از این مراکز، به هیچ عنوان قابل پیگیری نخواهد بود. در ادامه به بررسی علائم خرابی برد ظرفشویی پاکشوما می پردازیم.

 • روشن نشدن ماشین ظرفشویی
 • خاموش شدن ماشین ظرفشویی
 • از کار افتادگی پنل دستگاه
 • خرابی تایمر ماشین ظرفشویی
 • ارور و کد خطا ظرفشویی
 • باز شدن قفل کودک ماشین ظرفشویی پیش از اتمام برنامه

<yoastmark class=

تعمیرات و رفع خرابی برد ماشین ظرفشویی پاکشوما

تعمیرات و رفع خرابی برد ماشین ظرفشویی پاکشوما یک پروسه کاملا مهندسی و تخصصی است. این امر حتما باید توسط تعمیرکاران و متخصصان این حوزه صورت گیرد. آن ها باید توانایی قابل توجهی در این زمینه داشته باشند. به هیچ وجه تعمیرات دستگاه را به افراد متفرقه نسپارید. اینانلو سرویس مرکز رسمی و تخصصی خدمات پس از فروش، به تعمیرات تخصصی برد لوازم خانگی نیز می پردازد. کارشناسان این مرکز کاملترین ابزار های تعمیراتی را در دسترس دارند. در صورت عدم توجه به تعمیرات تخصصی برد ظرفشویی احتمال سوختن برد زیاد است. حتی شاید به دیگر قطعات دستگاه نیز آسیب برساند. در این شرایط دستگاه ها بلا استفاده خواهد ماند.

قیمت و هزینه تعویض و رفع خرابی برد ماشین ظرفشویی پاکشوما

بهتر است بدانید قیمت برد ماشین ظرفشویی پاکشوما بسیار بالاست. به هر فردی که مدعی تعمیرکار برد ماشین ظرفشویی است، نباید این قطعه گران‌قیمت را بسپارید. در غیر اینصورت باید آماده پرداخت هزینه های زیادی برای خرید برد نو باشید. کارشناسان اینانلو سرویس برای رعایت حال مشتریان خود، اولویت را بر تعمیر قطعات می گذارد. این امر تاثیر زیادی برا هزینه ها خواهد داشت. در صورت عدم امکان تعمیر، قطعه معیوب را با برد اصل و اورجینال شرکتی تعویض می کنند.

تمامی قطعات تعویضی در این مرکز به مدت شش ماه شامل گارانتی می باشد. در پایان انجام خدمات فاکتور رسمی اینانلو سرویس تحویل مشتری می گردد. پس با خیال راحت تعمیرات دستگاه را به کارشناسان مجرب اینانلو سرویس بسپارید. تمامی هزینه های تعمیرات اعم از تعمیر و رفع خرابی برد ماشین ظرفشویی پاکشوما، مطابق تعرفه های مصوب اتحادیه می باشد. هیچ هزینه نامتعارفی در این خصوص از شما دریافت نخواهد شد.

کلام پایانی

در این مقاله از اینانلو سرویس به بررسی دلایل خرابی برد ماشین ظرفشویی پاکشوما و نحوه رفع آن پرداختیم. اینانلو سرویس نمایندگی رسمی پاکشوما و 130 برند دیگر لوازم خانگی در استان البرز است. از برند های تحت پوشش این مرکز باید به ال جی، سامسونگ، جنرال الکتریک، مابه، سینور، امرسان و … اشاره کرد. این مرکز با شعب فعال در سطح استان و تعداد زیادی تکنسین متخصص، تمامی مناطق گلشهر، عظیمیه، جهانشهر، گلسار، آبیک، هشتگرد، نظرآباد و… را خدمات رسانی می کند. در صورت نیاز به دریافت خدمات با شماره 02636191 تماس حاصل فرمایید. در صورت ثبت درخواست از طریق سایت اینانلو سرویس از 10% تخفیف ویژه بهره مند شوید. سوالات خود را در صفحه پرسش و پاسخ ما مطرح فرمایید. اینانلو سرویس اورژانس لوازم خانگی شماست.

سوالات متداول

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields