۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

تعمیر لوازم خانگی بوش BOSCH در کرج

مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر لوازم خانگی بوش BOSCH در کرج

خواندن این مقاله 7 دقیقه طول میکشد
۵ شهریور ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

تاکید کارشناسان اینانلو سرویس در تعمیر لوازم خانگی بوش BOSCH بر این است که برای صرفه جویی در هزینه ها اولویت را به تعمیر قطعات بدهند و تا هنگامی که یک قطعه واقعا نیاز به تعویض نداشته باشد آن را تعویض نکنند. در صورتی که نیاز به تعویض قطعه باشد، این مجموعه قطعات اصل و اورجینال را جایگزین قطعات معیوب خواهند کرد.

تاریخچه شرکت تولید کننده لوازم خانگی بوش BOSCH

شرکت بوش BOSCH تولید کننده لوازم خانگی با تکنولوژی بالای آلمانی است که به صورت منظم بر اساس گزارشات مصرف کنندگان رتبه خوبی کسب کرده است. شرکت بوش BOSCH سومین تولید کننده بزرگ لوازم خانگی در جهان است. نمایندگی بوش BOSCH در سال 1986 با بنیانگذاری فردی به نام رابرت بوش BOSCH و یک کارگاه برق آغاز به کار کرد. جالب است بدانید این کارگاه تخصصی در مهندسی و مکانیک بسیار دقیق بود. در بین سال های 1905 و 1908 این شرکت با عنوان مگنتو بوش BOSCH خدمات رسانی می کرد ولی هیچ محصولی تولید نکرد.

در سال 1912 شرکت بوش BOSCH اولین کارخانه خود را ساخت. شرکت بوش BOSCH در سال 1933 اولین دستگاه خود را روانه بازار کرد. رابرت بوش BOSCH ، بنیانگذار شرکت بوش BOSCH، در سال 1942 از دنیا رفت. شرکت بوش BOSCH یکی از شرکت های پیشرو در صنعت لوازم خانگی است. در کشور ایران نیز بوش BOSCH جایگاه خوبی در میان مردم پیدا کرده است و محصولات این برند در بسیاری از آشپزخانه های ایرانی قابل مشاهده است. هر محصولی احتمال دارد پس از مدتی استفاده به سرویس یا تعمیر نیاز پیدا کند. برای مثال خوب است بدانید، فیلتر جاروبرقی بوش BOSCH حداقل باید سالی ۳ الی ۴ بار تعویض گردد.

گاهی نیز امکان دارد قطعاتی از دستگاه نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد. نکته ای که در این بین ضروری به نظر می رسد این است که تعمیر لوازم خانگی بوش BOSCH را نباید به هر شخصی سپرد. تکنولوژی بالای به کار رفته در محصولات این برند آلمانی ما را مجاب می کند تا برای تعمیر لوازم خانگی بوش BOSCH به سراغ تکنسین های حرفه ای برویم.

تعمیر لوازم خانگی بوش BOSCH با اینانلو سرویس
تعمیر لوازم خانگی بوش BOSCH با اینانلو سرویس

بررسی نکات تعمیر ماشین لباسشویی بوش BOSCH در کرج

از جمله خدمات اصلی اینانلو سرویس به عنوان مرکز خدمات تعمیر لوازم خانگی بوش BOSCH ، تعمیر ماشین لباسشویی بوش BOSCH است. اینانلو سرویس به کمک متخصصین مجرب و متعهد خود در زمینه تعمیر لوازم خانگی بوش BOSCH تمام ایرادات و اختلالات ممکن در ماشین لباسشویی بوش BOSCH را در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت انجام خواهد داد.

خدماتی که اینانلو سرویس در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی بوش BOSCH ارائه میدهد عبارتند از

 • برطرف کردن اختلال عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی بوش BOSCH
 • عدم روشن شدن ماشین لباسشویی بوش BOSCH
 • رفع بوی بد ماشین لباسشویی بوش BOSCH
 • رفع صدا و لرزش زیاد دستگاه ماشین لباسشویی بوش BOSCH
 • بررسی خرابی برد یا تایمر ماشین لباسشویی بوش BOSCH
 • رفع قفل شدن درب ماشین لباسشویی بوش BOSCH
 • رفع شکستگی دستگیره درب ماشین لباسشویی بوش BOSCH

و ده ها ایراد و اختلال دیگری که امکان دارد برای ماشین لباسشویی بوش BOSCH پیش بیاید. در ضمن اکثر اوقات شما شاهد کد خطا و ارور ماشین لباسشویی بوش BOSCH خواهید بود، در چنین مواقعی نیز اینانلو سرویس همراه شما خواهد بود. تمامی دستگاه هایی که توسط تعمیرکاران و کارشناسان اینانلو سرویس تعمیر میشوند دارای ضمانت نامه ۶ ماهه می باشد. در صورتی که در این مدت دستگاه دچار اختلال شود به صورت رایگان توسط اینانلو سرویس رفع عیب خواهد شد.

بررسی نکات تعمیر ماشین ظرفشویی بوش BOSCH در کرج

ماشین های ظرفشویی بوش BOSCH بدلیل اینکه از ظرافت خاصی برخوردار هستند، حتما باید توسط تعمیرکاران و کارشناسان حرفه ای و متخصص تعمیر شوند. اینانلو سرویس تعمیرکارانی را به کار گرفته است که تخصص اصلی آن ها تعمیر ماشین ظرفشویی بوش BOSCH می باشد. آن ها می توانند ایرادات و اختلالات موجود در دستگاه را به درستی تشخیص داده و بعد به تعمیر آن ها بپردازند. ظرفشویی بوش BOSCH شما احتمال دارد که ظروف را به درستی نشوید یا حتی نشتی آب داشته باشد.

در برخی مواقع نیز امکان دارد دستگاه خاموش شده و دیگر روشن نشود یا شاید ماشین ظرفشویی بوش BOSCH شما ارور های مختلفی را نمایش دهد. همه این اختلالات به همراه ده ها مساله دیگر مشمول خدمات تعمیر ظرفشویی بوش BOSCH در اینانلو سرویس می شود. ضمانت نامه 6 ماهه برای دستگاه های تعمیر شده توسط مجموعه اینانلو سرویس، برای ظرفشویی های بوش BOSCH نیز صدق کرده و پس از تعمیر دستگاه خیال شما را تا مدت ها راحت می کند.

تعمیر لوازم خانگی و یخچال بوش BOSCH در کرج
تعمیر لوازم خانگی و یخچال بوش BOSCH در کرج

بررسی نکات تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش BOSCH در کرج

از دیگر خدماتی که در اینانلو سرویس صورت می گیرد تعمیر یخچال، یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش BOSCH می باشد. کارشناسان مجرب اینانلو سرویس می توانند در کمترین زمان ممکن دشوار ترین ایرادات یخچال یا ساید بای ساید شما را برطرف کنند. اگر چه برطرف کردن تمام اختلالات دستگاه شما توسط تکنسین های اینانلو سرویس انجام می شود اما از مهم ترین ایراداتی که اغلب مردم به خاطر آن ها به اینانلو سرویس مراجعه می کنند می توان به نشت آب از یخچال فریزر ، بسته نشدن درب یخچال و ساید بای ساید بوش BOSCH، صدای زیاد موتور یخچال فریزر، خنک نشدن مواد غذایی داخل یخچال فریزر، خرابی برد ساید بای ساید بوش BOSCH، بوی نامطبوع یخچال فریزر بوش BOSCH، کار کردن یکسره و عدم اتومات یخچال فریزر بوش BOSCH اشاره کرد.

تمامی این مسائل در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت توسط تعمیرکاران متخصص تعمیر لوازم خانگی بوش BOSCH برطرف می گردد. تمامی یخچال فریزر های بوش BOSCH که توسط اینانلو سرویس تعمیر می شوند، شامل گارانتی ۶ ماهه نیز می گردند. در نتیجه در صورتی که اگر دستگاه دچار ایراد مشابه شد به صورت کاملا رایگان این اختلال توسط اینانلو سرویس برطرف خواهد شد. در صورت نیاز به تعمیر لوازم خانگی بوش BOSCH با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید.

بررسی نکات تعمیر جاروبرقی بوش BOSCH در کرج

بوش BOSCH یکی از بهترین برند ها در زمینه تولید جاروبرقی می باشد. شاید بتوان به راحتی جاروبرقی بوش BOSCH را از جمله بهترین برند های موجود در بازار ایران دانست. جاروبرقی بوش BOSCH به دلیل تکنولوژی پیشرفته و خاص نیاز به متخصصین مجرب و زبده برای تعمیر دارد. نمی توان تعمیر جاروبرقی بوش BOSCH را به راحتی به هر کسی سپرد. متخصصین اینانلو سرویس تخصص اصلی‌شان تعمیرات لوازم خانگی بوش BOSCH می باشد.

خدمات تعمیر جاروبرقی بوش BOSCH در اینانلو سرویس شامل برطرف کردن ایراداتی از قبیل، صدای زیاد و غیر طبیعی جاروبرقی بوش BOSCH، داغ شدن بیش از حد جاروبرقی بوش BOSCH، خرابی سیم جمع کن جارو برقی بوش BOSCH، پارگی فیلتر جاروبرقی بوش BOSCH، کاهش مکش جاروبرقی بوش BOSCH و … می باشد. ضمانت نامه 6 ماهه برای دستگاه های تعمیر شده توسط تعمیرکاران اینانلو سرویس برای تعمیر لوازم خانگی بوش BOSCH نیز صدق می کند. با توجه به این نکات پس از تعمیر دستگاه خیال شما را تا مدت ها راحت می کند.

در صورت نیاز به تعمیر لوازم خانگی بوش BOSCH در کرج با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق سایت اینانلو سرویس درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید و شامل 10% تخفیف شوید. اینانلو سرویس به عنوان مرکز تعمیر لوازم بوش BOSCH، ارائه دهنده خدمات پس از فروش محصولات بوش BOSCH در ایران بوده و به مشتریان این برند آلمانی خدماتی خاص ارائه خواهد داد.

سوالات متداول و رایج در ارتباط با تعمیر لوازم خانگی بوش BOSCH

 • لوازم خانگی بوش BOSCH تولید چه کشوری می باشد؟

می توان گفت برند بوش BOSCH متعلق به کشور آلمان بوده و در دهه گذشته با تاسیس کارخانه BOSCH در ترکیه بیش از ۷۰ درصد محصولات بوش BOSCH در کشور ترکیه تولید می شود.

 • چگونه بوش BOSCH اصلی را از تقلبی تشخیص دهیم؟

تمامی محصولات شرکت بوش BOSCH دارای یک کد شناسایی بوده که هویت کامل دستگاه را روی آن نوشته شده است. روی این برچسب که اغلب در پشت دستگاه نصب شده است، کد E-NR نوشته می شود. وارد سایت اصلی بوش BOSCH شده و این کد را در وب سایت بوش BOSCH سرچ نمایید. پس از ثبت اطلاعات و قرار دادن کد، عکس اطلاعات و عکس دستگاه بوش BOSCH اورجینال ظاهر می شود که می توانید با دستگاه خریداری شده مقایسه نمایید.

 • با توجه به تحریم ها آیا قطعات اصلی توسط بوش BOSCH به ایران عرضه می گردد؟

متاسفانه در چند سال گذشته تامین قطعات با مشکلات اساسی مواجه شده است. اما با توجه به تمهیدات صورت گرفته توسط تیم اینانلو سرویس به عنوان مرکز تعمیر لوازم خانگی بوش BOSCH علاوه بر تامین قطعات اصل و اورجینال، قیمت این قطعات نیز بر اساس قیمت قطعات اعلام شده توسط سایت رسمی بوش BOSCH آلمان محاسبه میگردد. تیم اینانلو سرویس به عنوان مرکز خدمات تعمیر لوازم خانگی بوش BOSCH، به شما تامین قطعات اصل و اورجینال با نرخ مشخص را تضمین میدهد.

 • تولیدات لوازم خانگی بوش BOSCH ترکیه کیفیت بهتری دارد یا بوش BOSCH آلمان؟

اگر ابهام در ارتباط با اصل بودن دستگاه دارید باید تاکید کنیم که هر دو کارخانه مربوط به BOSCH بوده و تمامی تولیدات این دو کارخانه اصل می باشد. اما سوال اکثر مصرف کنندگان این است که تولیدات کدام کارخانه کیفیت مطلوب تری دارد؟ در پاسخ باید بیان شود که از لحاظ کیفیت هیچگونه تفاوتی وجود ندارد و تنها تفاوت در قطعات داخلی می باشد.

تعمیر لوازم خانگی بوش با قطعات اصلی و فابریک
تعمیر لوازم خانگی بوش با قطعات اصلی و فابریک

کلام پایانی

اینانلو سرویس نماینده رسمی تعمیر لوازم خانگی بوش BOSCH و 130 برند دیگر مانند سامسونگ، ال جی، اسنوا، دوو، فرسان، پاکشوما، کرال، کندی، کروپ، مدیدیا، جنرال آدمیرال، آکس، زیرووات، دکستر، مابه، آیگه، جنرال الکتریک، وایت هاوس، فروزان، سامیا، یوش، پارس، هیوندای، مولتی مکس، تکنولایو، هاردستون، مجیک چف، دنیس، دیپوینت، فایر، تجا، بنس، الیو، بلومبرگ، مدیا، امرسان، گوردیک، گوفر، یخساران، یوشیتا، گلدن برگ، برتینو، اکسنت، یواستار، یور پلاس، هیمالیا، دیامونته، نیکسان، التتو، اسکای ورد، رنزو، اکولوکس، جی سان، سوزوکی، کنوود، گرنیه، برتا، ایران شرق، گراند صنعت، بلوتینی، آزمایش، سینور، سیلور آیس، لایف، تسلا، تی سی ال، ایکس ویژن، سیلوان، سونیل، نسکو، هاویلوکس، ویرپول، اورست، انیس، سایلون، جنرال بریجن، فیلور، تکسان خزر، دونار، ناب استیل، وستل و…. در استان البرز می باشد.

جالب است بدانید خدمات رسانی اینانلو سرویس به وسعت استان البرز است. این مجموعه با داشتن شعب فعال در سطح استان البرز تمامی مناطق فردیس، مارلیک، ملارد، محمدشهر، مشکین دشت، شهرک ناز، شهرک بعثت، واریان شهر، رزکان نو، شیخ آباد، حسین آباد، شهرک بنفشه، عظیمیه، مصباح ، هفت تیر، آزادگان، طالقانی، شاهین ویلا، گوهردشت، دهقان ویلا، حصارک، کمالشهر، مهرشهر، گلشهر، کوی کارمندان، باغستان، شهر جدید هشتگرد، هشتگرد قدیم، نظرآباد، هیو، گلسار، کردان، کوهسار، آبیک، طالقان، مهرویلا، جهانشهر، کیانمهر، کوی مهر، تهران دشت، کمالشهر،صفادشت، رجائی شهر، تنکمان، مهدی آباد، چهارباغ، پیشاهنگی، لشکرآباد، شهرک رضوانیه و… را پشتیبانی می کند.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

4 پاسخ

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   ما نمایندگی رسمی بوش در استان البرز هستیم
   کلیه خدمات مربوط به انواع لوازم خانگی بوش توسط تیم فنی اینانلو سرویس قابل انجامه.
   فقط کافیه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

 1. دستگاه من امروز دیدم که دیگه آبگیری نمیکنه،میخاستم علتش رو بپرسم؟؟! بردش خرابه؟ شما تعویض برد بوش انجام میدین؟

  1. همراه عزیز سلام
   دستگاه باید توسط تکنسین بازدید و بررسی بشه
   ما نمایندگی رسمی بوش هستیم و همه قطعات موردنیاز رو به صورت فابریک شرکتی براتون تهیه می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل کثیف بودن ظروف و اتمام کار چند دقیقه ای طرفشویی اسنوا چیست؟

در مرحله اول بررسی نمایید تا آب وارد دستگاه می شود یا خیر. برای رفع مشکل آن باید شیر برقی چک شود، در مرحله بعد بررسی نمایید تا سنسور آب مشکلی نداشته باشید، همچنین دو سر آبپاش های ظرفشویی را باز نمایید و با تکان دادن و ضرب زدن رسوب زدایی کنید، در مرحله آخر چنانچه مشکل برطرف نشد به بررسی تایمر بپردازید. برای رفع مشکل و تعمیر ظرفشویی می توانید از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

چرا درب ماشین لباسشویی جی پلاس پس از شستشوی لباس‌ها باز نمی‌شود؟

اگر درب ماشین لباسشویی پس از شستشوی لباس‌ها باز نمی‌شود، درب را کمی به سمت داخل فشار دهید سپس دستگیره درب را بکشید تا آزاد شده و باز شود. چنانچه درب دستگاه همچنان باز نمی‌شود، نیاز است کارشناس برای بررسی و رفع ایراد دستگاه مراجعه نمایند.

آخرین سوال پرسیده شده

 دلیل اینکه جارو برقی با لرزش کار میکنه چیه؟

در هنگام بروز این ایراد احتمالاً نگهدارنده های لاستیک موتور شل و یا خراب شده است. تکنسین  باید دستگاه را چک کند اگر نگهدارنده ها شل شده است آن را محکم میکند، اگر مشکل خراب شدن نگهدارنده های پلاستیکی باشد باید آن را تعویض کرد. در هر کجای استان البرز که باشید برای بررسی خرابی جاروبرقی می توانید به دفاتر شرق و غرب اینانلو سرویس مراجعه کنید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت گیر کردن دکمه و قفل شدن مایکروفر مجیک چیست؟

بهتره که ماکروفرتون رو تکنسین های مجموعه اینانلو سرویس بررسی کنند، ممکنه نیاز باشه که بعضی قطعات رو کاملا عوض کنید. برای اطلاع از قیمت لطفا با شماره های موجود در وبسایت اینانلو سرویس تماس بگیرید، واحد فنی در این خصوص پاسخگو هستند.

آخرین سوال پرسیده شده

چرا داخل جا میوه ای آب جمع میشه ؟

تجمع آب در جا میوه ای یخچال دلایلی بسیاری میتواند داشته باشد که بهتر است در چنین مواقعی با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت نشت آب ماشین ظرفشویی ال جی چیست؟

برای رفع اختلال آبریزی، اتصالات ورودی شیر آب و شیلنگ را بررسی نمایید. 

"*" indicates required fields