۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در کرج

مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در کرج

خواندن این مقاله 8 دقیقه طول میکشد
۲۸ مرداد ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

آنچه در این مقاله می خوانید

نمایندگی اینانلو یکی از مراکز معتبر و متخصص در زمینه تعمیر یخچال دوو در کرج لحاظ می شود. برای تعمیر لوازم خانگی و یخچال یخچال دوو با شماره 02636191 تماس بگیرید.

این نمایندگی خدمات نصب، سرویس و تعمیر را با هزینه ای منصفانه و مطابق تعرفه به مشتریان گرامی ارائه می دهد.
در نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر یخچال دوو استفاده از ابزار و دانش روز جهت تعمیر، موضوعی موثر و مهم می باشد. کلیه تکنسین هایی که در اینانلو سرویس مشغول به کارند؛ دوره های آموزشی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو را به صورت کاملا حرفه ای گذرانده اند. این افراد می توانند در اسرع وقت ایراد دستگاه شما را تشخیص داده و به درستی آن را برطرف کنند.

خدمات نصب، سرویس و تعمیر یخچال دوو در کرج

اینانلو سرویس مرکز تعمیر یخچال دوو در کرج، این شرایط را ایجاد کرده تا همشهریان عزیز بدون نگرانی بتوانند به یک مرکز معتبر دسترسی داشته باشند.
در این مجموعه علاوه بر تعمیر لوازم خانگی، خدمات پس از فروش و ارائه ضمانت نیز انجام می شود. نمایندگی اینانلو با بیش از 25 سال سابقه، در همه روزهای هفته بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز البرزی می باشد. شما می توانید در همه ی ساعات شبانه روز از طریق وبسایت اینانلو سرویس درخواست خود را ثبت کنید.

خدمات اینانلو سرویس مرکز تعمیر یخچال نمایندگی دوو کرج چه ویژگی هایی دارد؟

در این قسمت از مقاله به بررسی خصوصیت های انحصاری خدمات اینانلو سرویس نمایندگی تعمیر یخچال دوو می پردازیم.

 • اعزام تکنسین و تعمیر دستگاه در محل

تعمیر یخچال خارج از منزل و حمل و نقل آن، دشوار است. به همین علت نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر یخچال دوو در کرج، در همه روزهای هفته، حتی ایام تعطیل جهت تعمیر دستگاه تکنسین به منزل مشتری اعزام می کند.

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو در اینانلو سرویس
تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو در اینانلو سرویس
 • ضمانت خدمات تعمیر یخچال دوو در کرج

کلیه خدمات و تعمیراتی که در نمایندگی اینانلو انجام می شود؛ با ضمانت 6 ماهه می باشد. چنانچه پس از تعمیر یخچال دوو همان قسمت دچار ایراد شد، می توانید به صورت کاملا رایگان از خدمات اینانلو سرویس استفاده کنید.

 • استفاده از قطعه های اورجینال در نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر یخچال دوو کرج

اینانلو سرویس به واسطه ی داشتن امتیاز نمایندگی رسمی دوو ، این امکان را دارد که قطعات اصل برند دوو را برای دستگاه شما تهیه کند. قطعه های یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو به دلیل داشتن فناوری روز و حساسیت زیاد، حتما باید فابریک و اورجینال باشد. در غیر اینصورت قطعات دیگر نیز آسیب می بینند و ایراد دستگاه نیز برطرف نخواهد شد. اینانلو سرویس برای تعمیر یخچال دوو فقط از قطعات فابریک استفاده می کند.

 • تکنسین های مجرب و متخصص تعمیر یخچال دوو

تکنسین مهمترین عامل برای تعمیر اصولی و صحیح است. هر چقدر تخصص و تجربه تکنسین بیشتر باشد، کیفیت کار نیز بالاتر می رود. همه ی تکنسین های اینانلو سرویس سابقه کار زیادی دارند. این افراد دوره های تخصصی را گذرانده اند و گواهینامه و مدارک معتبر دارند.

 • خدمات 24 ساعته در نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر یخچال دوو در کرج

نمایندگی یخچال دوو در کرج، جهت آرامش مشترکین عزیز،به صورت 24 ساعته آماده دریافت سفارشات شما می باشد. مشتریان عزیز می توانند از طریق وب سایت اینانلو سرویس درخواست خود را ثبت کنند. همچنین شماره 02636191 بدون تعطیلی در خدمت همشهریان البرزی می باشد.

مزیت های استفاده از خدمات اینانلو سرویس برای تعمیر یخچال دوو در کرج

علت استفاده از خدمات اینانلو سرویس برای تعمیر یخچال دوو می تواند عواملی باشد که در این بخش به بررسی آن می پردازیم. یکی از ویژگی های مهم انتخاب اینانلو سرویس این است که بدون تعطیلی و به صورت آماده ارائه خدمات به مشترکین می باشد.
تیم فنی و تکنسین های فعال در این نمایندگی، به دلیل تخصص و تجربه بالا، در سریعترین زمان پس از تماس شما مراجعه کرده و دستگاه را تعمیر می کنند. تکنسین های اینانلو سرویس معمولا پس از حضور در محل و تشخیص عیب دستگاه، حتی الامکان دستگاه را در همان محل تعمیر خواهند کرد.

به هیچ وجه نگران حمل یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو خود نباشید. اینانلو سرویس تعمیر یخچال دوو و سایر دستگاه های منزلتان را در حضور خودتان تعمیر خواهد نمود. در موارد ضروری قطعه خراب یخچال شما را به کارگاه برده و بعد از تعمیر دوباره به محل شما مراجعه کرده و قطعه تعمیر شده را نصب خواهند نمود.
تکنسین های اینانلو سرویس از نظر اخلاقی قابل اعتماد بوده و قبل از استخدام مورد ارزیابی قرار می گیرند. مشتریان عزیز می توانند بدون نگرانی کار به تکنسین های اینانلو سرویس بسپارند.

اینانلو سرویس مرکز تعمیر یخچال دوو

اینانلو سرویس مرکز تعمیر یخچال دوو در کرج، کلیه خدمات انجام شده را ضمانت می کند. در صورت بروز ایراد در همان قسمت تعمیر شده این مرکز مسئولیت آن را می پذیرد. تعمیرات انجام شده توسط اینانلو سرویس به مدت 6 ماه گارانتی می شود. در صورت بروز مشکل مجدد از همان قسمت، تعمیر به صورت رایگان انجام می شود.
اگر لازم باشد قطعه ای حتما تعویض شود،اینانلو سرویس آن را با قطعات فابریک شرکت تولید کننده دستگاه تعویض میکند. البته اولویت تکنسین های اینانلو سرویس تا جای ممکن تعمیر قطعه معیوب می باشد.

اینانلو سرویس مرکز تعمیر یخچال دوو در کرج، دو شعبه فعال در شرق و غرب استان البرز دارد. بنابراین می تواند به ساکنین مناطق فردیس، مشکین دشت، محمدشهر، مارلیک، شهرک بنفشه، مهرشهر، کیانمهر، قزلحصار، ماهدشت، عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، آزادگان، طالقانی، کوی کارمندان، شاهین ویلا، باغستان، حصارک ، کمالشهر، هشتگرد، کوهسار، کردان، هیو، گلسار، نظرآباد و… خدمات رسانی کند.

 تعمیر انواع لوازم خانگی و یخچال دوو به صورت شبانه روزی در اینانلو سرویس
تعمیر انواع لوازم خانگی و یخچال دوو به صورت شبانه روزی در اینانلو سرویس

چگونه درخواست خود را جهت تعمیر یخچال دوو ثبت کنیم؟

مشتریان عزیز می توانند از دو روش آنلاین و تلفنی با اینانلو سرویس در تماس باشند. شما می توانید در همه ی روزهای هفته حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح با شماره 02636191 تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. همچنین می توانید از طریق وبسایت اینانلو سرویس درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.
بعد از تماس با شماره تلفن های اینانلو سرویس و اعلام ایراد یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو، منتظر مراجعه تکنسین به منزلتان باشید.

در روش آنلاین وارد وب سایت اینانلو سرویس شوید و در فرم ثبت سفارش نوع دستگاه و ایراد را بنویسید. تیم پشتیبان در اسرع وقت با شما تماس می گیرند و هماهنگی های لازم جهت مراجعه را انجام می دهند. تکنسین های اینانلو سرویس مطابق زمان درخواستی شما به محل مراجعه می کنند.
در وهله اول دستگاه بررسی و عیب یابی شده و هزینه حدودی تعمیر به شما اعلام می شود. چنانچه با پرداخت هزینه تعمیر موافق بودید،تکنسین شروع به تعمیر خواهد کرد. پس از پایان تعمیر یخچال دوو تکنسین به شما فاکتور رسمی تحویل می دهد.

چرا تعمیر یخچال دوو باید توسط مرکز مجاز دوو انجام شود؟

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید برند دوو باید توسط مرکز معتبر و مجاز انجام شود. اگر به این مسئله بی توجهی کنید ممکن است آسیب و خسارات جبران ناپذیری به دستگاه وارد شود. در صورت اعتماد به افراد غیر حرفه ای نه تنها ایراد دستگاه برطرف نمی شود بلکه امکان دارد هزینه های تعمیر چندین برابر شود.

واحد فنی اینانلو سرویس آگاهی کاملی از ساختار یخچال دوو دارند و همچنین دوره های تخصصی را که در این خصوص دیده اند. به همین دلیل می توانند با کمک ابزار به روزی که دارند خیلی سریع ایراد دستگاه را پیدا کنند. در نتیجه به شکلی حرفه ای نیز می توانند مشکلات را برطرف کنند. مجهز بودن تکنسین به ابزار جدید موضوع بسیار مهمی است که بسیاری از افراد به آن توجه لازم را ندارند.

اینانلو سرویس مرکز تعمیر یخچال دوو تیمی مجرب، حرفه ای و آموزش دیده را استخدام کرده تا به شکل تخصصی به تعمیر دستگاهتان بپردازند. به همین علت پیشنهاد ما به شما سپردن لوازم خانگی منزلتان در هنگام خرابی به تکنسین های حرفه ای اینانلو سرویس می باشد.

ایراد های متداول در تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو

 • عدم برودت کافی یخچال فریزر دوو

چنانچه سرمایش یخچال شما کم است باید چند مورد را چک کنید. ابتدا این نکته را در نظر داشته باشید که یخچال نباید نزدیک به وسایل گرمازا مثل اجاق گاز قرار بگیرد. همچنین دستگاه نباید در مقابل تابش مستقیم خورشید قرار داشته باشد. ضمنا فاصله یخچال از دیوار حداقل باید 20 سانتی متر باشد.
اما از نظر فنی دلیل کاهش سرما در یخچال دوو می تواند به علت مشکل در کمپرسور، نشت گاز، ایراد در سیستم دیفراست، نقص فن، سوختن برد الکترونیکی، مشکل ترمودیسک، خرابی المنت و… پیش آمده باشد.

 • عدم آبگیری از آبریز یخچال فریزر دوو

در صورتی که از آبریز دستگاه آب خارج نمی شود. باید مواردی مثل ایراد شیر برقی، مشکل پدال آب سرد کن، پارگی یا مسدود شدن شلنگ های انتقال آب داخل درب یخچال و… توسط تکنسین متخصص تعمیر یخچال دوو بررسی شوند.

 • انجماد مواد غذایی در کابین یخچال

چنانچه مواد غذایی درون یخچال یخ می زند، اول دمای دستگاه را چک کنید که روی درجه ی خیلی پایینی نباشد. همچنین باید دقت کنید که مواد غذایی را نزدیک به دریچه هوای سرد نگذارید. و توصیه می شود غذا هایی که مایع هستند در طبقات فوقانی قرار بگیرند.

 • صدای بیش از حد و غیر نرمال یخچال فریزر دوو

در صورتیکه سر و صدای زیاد و غیر طبیعی از دستگاه شما به گوش می رسد باید مواردی مثل عدم تراز بودن دستگاه، صاف نبودن محلی که دستگاه آنجا قرار دارد، خرابی کمپرسور، ایراد در فن کندانسور، ایراد در لرزه گیر کمپرسور، سست شدن اتصالات کمپرسور و… چک شوند. برای مثال در صورت وجود ایراد در فن کندانسور باید این قطعه عوض شود.

 • عدم اتومات و یکسره کار کردن یخچال فریزر دوو

چنانچه دستگاه شما یکسره کار می کند، قطعاتی مانند سنسور یا ترموستات، لاستیک دور درب، میزان گاز مبرد، برد الکترونیکی، سلامت فن، برفک زدن اواپراتور و… را چک کنید. در صورتیکه لاستیک دور درب از محل خود خارج شده باید آن را در محل خود نصب کنید. در صورت فرسایش یا پارگی باید آن را عوض کنید.

اینانلو سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی و یخچال دوو در کرج
اینانلو سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی و یخچال دوو در کرج
 • وجود برفک در قسمت فریزر یخچال فریزر دوو

با توجه اینکه یخچال های جدید دوو نوفراست می باشند نباید درون کابین فریزر یخ بزند. معمولا یخ زدگی یا ایجاد برفک در یخچال فریزر، به علت ورود رطوبت به داخل دستگاه می باشد. رطوبت نیز معمولا به دلیل فرسایش لاستیک دور درب، باز ماندن درب دستگاه برای زمان طولانی، ایراد در ترموستات، نقص در سنسور، مشکل در فن، نقص ترمودیسک، ایراد در سنسور دیفراست، خرابی المنت، خرابی برد الکترونیکی و… وارد دستگاه می شود.

هزینه ی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو در اینانلو سرویس
معمولا اعلام هزینه ی تعمیر لوازم خانگی در صورت کارشناسی و بازدید دقیق دستگاه اعلام می شود. اما مشترکین عزیز می توانند در صورت تمایل جهت اطلاع از حدود قیمت تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس بگیرید. همچنین می توانید از راهنمایی و مشاوره کارشناسان اینانلو سرویس استفاده کنید.

مرکز شبانه روزی تعمیر یخچال دوو در کرج

در اینانلو سرویس تعمیر انواع لوازم خانگی و یخچال دوو به صورت شبانه روزی انجام می شود. علاوه بر این تعمیر یخچال شما در منزل شما انجام می شود. پس نگران آسیب دیدگی دستگاه حین حمل و نقل به کارگاه نباشید زیرا می توانید از خدمات تعمیر در محل اینانلو سرویس بهره مند شوید. مشترکین عزیز می توانند در همه ساعات شبانه روز و در همه ی روزهای هفته درخواست خود را در وبسایت اینانلو سرویس ثبت کنند. علاوه بر این مشتریان می توانند برای دریافت مشاوره از کارشناسان اینانلو سرویس با شماره 02636191 در تماس باشید.

اینانلو سرویس نماینده رسمی بیش از 130 برند همچون دوو، بکو، سامسونگ، ال جی، اسنوا، فرسان، پاکشوما، کرال، کندی، کروپ، مدیدیا، جنرال آدمیرال، آکس، زیرووات، دکستر، مابه، آیگه، جنرال الکتریک، وایت هاوس، فروزان، سامیا، یوش، پارس، هیوندای، مولتی مکس، تکنولایو، هاردستون، مجیک چف، دنیس، دیپوینت، فایر، تجا، بنس، الیو، بلومبرگ، مدیا، امرسان، گوردیک، گوفر، یخساران، یوشیتا، گلدن برگ، برتینو، اکسنت، یورواستار، یورو پلاس، هیمالیا، دیامونته، نیکسان، التتو، اسکای ورد، رنزو، اکولوکس، جی سان، سوزوکی، کنوود، گرنیه، برتا، ایران شرق، گراند صنعت، بلوتینی، آزمایش، سینور، سیلور آیس، لایف، تسلا، تی سی ال، ایکس ویژن، سیلوان، سونیل، نسکو، هاویلوکس، ویرپول، اورست، انیس، سایلون، جنرال بریجن، فیلور، تکسان خزر، دونار، ناب استیل، وستل و… می باشد.

 

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

6 پاسخ

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   تکنسین باید در اسرع وقت دستگاه رو بررسی کنه
   با شماره 02636191 تماس بگیرید.

 1. تکنسین محلی بهمون گفته یخچال نیاز به شارژ گاز داره، راستش نتونستم اعتماد کنم
  شما نماینده رسمی هستین ؟

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس ما نمایندگی رسمی و مجاز دوو در استان البرز و با مجوز رسمی از انتخاب سرویس مشغول فعالیت هستیم.
   با خیال راحت می تونید تعمیر دستگاهتون رو به اینانلو سرویس بسپارید.

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   بله ما به همه ی نقاط استان البرز خدمات رسانی می کنیم.
   فرقی نمی کنه که ساکن کجا هستید، اینانلو سرویس در یک قذمی شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل کثیف بودن ظروف و اتمام کار چند دقیقه ای طرفشویی اسنوا چیست؟

در مرحله اول بررسی نمایید تا آب وارد دستگاه می شود یا خیر. برای رفع مشکل آن باید شیر برقی چک شود، در مرحله بعد بررسی نمایید تا سنسور آب مشکلی نداشته باشید، همچنین دو سر آبپاش های ظرفشویی را باز نمایید و با تکان دادن و ضرب زدن رسوب زدایی کنید، در مرحله آخر چنانچه مشکل برطرف نشد به بررسی تایمر بپردازید. برای رفع مشکل و تعمیر ظرفشویی می توانید از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

چرا درب ماشین لباسشویی جی پلاس پس از شستشوی لباس‌ها باز نمی‌شود؟

اگر درب ماشین لباسشویی پس از شستشوی لباس‌ها باز نمی‌شود، درب را کمی به سمت داخل فشار دهید سپس دستگیره درب را بکشید تا آزاد شده و باز شود. چنانچه درب دستگاه همچنان باز نمی‌شود، نیاز است کارشناس برای بررسی و رفع ایراد دستگاه مراجعه نمایند.

آخرین سوال پرسیده شده

 دلیل اینکه جارو برقی با لرزش کار میکنه چیه؟

در هنگام بروز این ایراد احتمالاً نگهدارنده های لاستیک موتور شل و یا خراب شده است. تکنسین  باید دستگاه را چک کند اگر نگهدارنده ها شل شده است آن را محکم میکند، اگر مشکل خراب شدن نگهدارنده های پلاستیکی باشد باید آن را تعویض کرد. در هر کجای استان البرز که باشید برای بررسی خرابی جاروبرقی می توانید به دفاتر شرق و غرب اینانلو سرویس مراجعه کنید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت گیر کردن دکمه و قفل شدن مایکروفر مجیک چیست؟

بهتره که ماکروفرتون رو تکنسین های مجموعه اینانلو سرویس بررسی کنند، ممکنه نیاز باشه که بعضی قطعات رو کاملا عوض کنید. برای اطلاع از قیمت لطفا با شماره های موجود در وبسایت اینانلو سرویس تماس بگیرید، واحد فنی در این خصوص پاسخگو هستند.

آخرین سوال پرسیده شده

چرا داخل جا میوه ای آب جمع میشه ؟

تجمع آب در جا میوه ای یخچال دلایلی بسیاری میتواند داشته باشد که بهتر است در چنین مواقعی با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت نشت آب ماشین ظرفشویی ال جی چیست؟

برای رفع اختلال آبریزی، اتصالات ورودی شیر آب و شیلنگ را بررسی نمایید. 

"*" indicates required fields