۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ در کرج

مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ در کرج

خواندن این مقاله 6 دقیقه طول میکشد
۲۸ آبان ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

آنچه در این مقاله می خوانید

تعمیرات اسپلیت سامسونگ، در نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ و با به کارگیری راهکارهای اصولی و علمی انجام می شود. اینانلو سرویس نمایندگی رسمی و مجاز تعمیر کولر گازی سامسونگ در کرج می باشد. این مجموعه با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تعمیر لوازم خانگی، نماینده رسمی 130 برند لوازم خانگی می باشد. تمامی خدمات در این مجموعه، شامل 180 روز ضمانت می باشد. در پایان انجام خدمات فاکتور رسمی اینانلو سرویس تحویل مشترک گرامی خواهد شد. نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ با به کارگیری کارشناسان و تکنسین های مجرب و با سابقه و حرفه ای به تعمیر دستگاه معیوب شما عزیزان می پردازند. کارشناسان اینانلو سرویس هر 6 ماه یکبار اطلاعات فنی خود را در آکادمی اینانلو سرویس به روز می کنند.

انجام خدمات در محل توسط نمایندگی تعمیر کولرگازی سامسونگ

همانگونه که می‌دانید به دلیل ابعاد بالای کولرهای گازی اسپلیت و عدم امکان جابجایی آنها، عموم خدمات مرتبط با تعمیر و تعویض قطعات این دستگاه‌ها، به صورت سرویس در محل، توسط نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ انجام می‌پذیرد. کارشناسان نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ به محض تماس و اعلام خرابی، با مشتری تماس گرفته و زمان مراجعه را هماهنگ می کنند.

اینانلو سرویس، نمایندگی تعمیر کولرگازی سامسونگ در کرج
اینانلو سرویس، نمایندگی تعمیر کولرگازی سامسونگ در کرج

خدمات نمایندگی تعمیر اسپلیت و کولر گازی سامسونگ

دارندگان کولرهای گازی سامسونگ، در صورت مشاهده‌ی هرگونه اشکال و اختلال در  دستگاه خود با نمایندگی رسمی تعمیرات اسپیلت و کولر گازی سامسونگ تماس گرفته و سرویس های مرتبط با تعمیر دستگاه خویش را دریافت نمایند. تمامی اقدامات مورد نیاز برای سرویس و تعمیرات تخصصی کولرهای سامسونگ در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی سازنده صورت می‌پذیرد‌.

تعمیر و تعویض کمپرسور در نمایندگی تعمیر کولرگازی سامسونگ

تعویض کمپرسور کولر گازی زمانی در دستور کار کارشناسان تعمیرات اسپلیت سامسونگ قرار می‌گیرد که عیب‌یابی‌‌ها نشان از وجود اختلال در عملکرد موتور داشته باشند. برای مثال در شرایطی که کولر گازی یکسره کار کند و سرمای بیش از اندازه تولید کند احتمالاً نیاز به تعویض کمپرسور کولر گازی سامسونگ می باشد.

تعویض ترموستات در نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ

ترموستات‌های بکار رفته در کولرهای گازی یا الکترومکانیکی هستند و یا الکترونیکی که این مسئله می‌بایست پیش از تعمیرات اسپلیت سامسونگ مدنظر قرار گیرد. ترموستات کولرگازی، از آن دست قطعاتی است که امکان بروز خرابی و اختلال در آن بالاست. در صورت بروز اشکال در این قطعه، فرآیند قطع و وصل شدن جریان برق به کمپرسور، به خوبی انجام نشده و تعادل دمای کولر گازی مختل می شود.

تعمیر و تعویض فن در نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ

از دیگر خدمات نمایندگی تعمیر کولرگازی سامسونگ، خدمات مرتبط با تعمیر و تعویض فن کولر است. فن کولر گازی یکی از حیاتی‌ترین قطعات بکار رفته در این دستگاه می باشد که بروز خرابی در آن، اختلال در عملکرد کولرگازی را در پی خواهد داشت. همانگونه که می‌دانید کولرهای گازی دارای دو فن خارجی و داخلی می‌باشند که کارکرد هر یک از این دو با یکدیگر متفاوت است. بروز خرابی در هر یک از این دو سبب می‌شود که کولر گازی به درستی خنک نکند و توانایی تهویه هوای محیط را نداشته باشد.

تعمیر و تعویض برد در نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ

شایع‌ترین و رایج‌ترین دلیل خرابی برد کولر گازی سامسونگ، نوسانات برق شهری است. این نوسانات، می‌تواند ناشی از افت ولتاژ برق شهر و همچمنین ناشی از افزایش ولتاژ برق شهر باشد که به اصطلاح دو فاز شدن برق نامیده می‌شود. تعمیر و عیب یابی برد الکترونیکی سامسونگ امری تخصصی است و حتما باید توسط کارشناسان مجرب انجام گیرد.

<yoastmark class=

تعمیر و رفع نشتی کویل های کندانسور توسط نمایندگی تعمیر کولرگازی سامسونگ

در میان علل متعددی که سبب یخ زدن کویل های کندانسور کولر گازی می‌ شود، اغلب دو علت شایع‌ و رایج‌ترند. کثیفی کولر گازی و وجود نشتی در لوله‌ها و مبرد دو علت رایجی هستند که اغلب سبب یخ زدن کویل های کندانسور کولر گازی می‌گردند. شما کاربران گرامی می‌توانید در صورت مشاهده هرگونه اختلال در عملکرد کولر گازی خود، از طریق شماره های 02636191 و 02691300200 با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

رفع صدای ناهنجار و غیر طبیعی در نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ

بدیهی است که بروز صداهای مداوم و گوش خراش از اسپلیت و کولر گازی برای کاربران ناخوشایند و آزاردهنده می باشد. برای مقابله با این مساله، قطعات داخلی زیادی از جمله موتور، فن و ترموستات دستگاه باید مورد چک و بررسی قرار گیرند. دقت کنید که هرگونه چشم پوشی از تداوم صدای بلند و غیر طبیعی کولر گازی در حین کار عواقب زیادی را به دنبال داشته و حتی می تواند خطرناک باشد. نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ با به کارگیری دانش به روز کارشناسان خود و انجام مراحل عیب یابی ریزبینانه، کلیه ی اختلالات مرتبط با ایجاد صدا در اسپلیت را در سطح کیفی بالایی برطرف می سازند.

بررسی ارور و کدهای خطای موجود در کولر گازی سامسونگ

کد خطا و ارور E1 کولر گازی سامسونگ

این ارور کد خطا در کولر گازی سامسونگ مربوط به خرابی سنسور محیطی می باشد. در این شرایط باید مقدار اهم سنسور بررسی شود و در صورت خرابی، سنسور باید تعویض شود.

کد خطا و ارور E2 کولر گازی سامسونگ

این کد خطا و ارور مربوط به خرابی سنسور لوله اواپراتور می باشد. در این صورت باید مقدار اهم سنسور بررسی شود و در صورت نیاز باید سنسور تعویض شود.

کد خطا و ارور E3 کولر گازی سامسونگ

این ارور و کد خطا در کولر گازی سامسونگ مربوط به خرابی فن پنل داخلی می باشد. در این صورت باید فن و برد دستگاه چک و بررسی شوند و در صورت خرابی تعویض گردند.

کد خطا و ارور E6 کولر گازی سامسونگ

این ارور و کد خطا مربوط به مشکلات مدار برد الکترونیک می باشد. این اختلال باید توسط تکنسین بررسی شود. در صورت مشاهده این ارور با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید.

کد خطا و ارور E5 کولر گازی سامسونگ

این ارور مربوط به مشکلات سنسور لوله در قسمت یونیت داخلی می باشد. در این صورت باید مقدار اهم سنسور و مدار برد بررسی شوند.

کد خطا و ارور E1 01 کولر گازی سامسونگ

این ارور و کد خطا در کولر گازی سامسونگ مربوط به مشکلاتی در کابل انتقال بین پنل داخلی و پنل خارجی می باشد.

کد خطا و ارور E1 21 کولر گازی سامسونگ

این ارور مربوط به خرابی سنسور محیطی در قسمت پنل داخلی می باشد. در این صورت باید مقدار اهم سنسور، سیم کشی و برد توسط یک تعمیرکار حرفه ای از و نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ بررسی شوند.

کد خطا و ارور E1 22 کولر گازی سامسونگ

این کد خطا و ارور مربوط به خرابی سنسور لوله ورودی اواپراتور یا به عبارتی سنسور پایپ می باشد. در این صورت باید مقدار اهم سنسور، سیم های ارتباطی و مدار برد بررسی شوند.

کد خطا و ارور E1 54 کولر گازی سامسونگ

این کد خطا و ارور مربوط به خرابی فن پنل داخلی یا موتور فن پنل داخلی می باشد، ممکن است فن سوخته باشد. در این صورت باید برد و سیم کشی ها بررسی شوند.

سرویس کندانسور توسط نمایندگی تعمیر کولرگازی سامسونگ
سرویس کندانسور توسط نمایندگی تعمیر کولرگازی سامسونگ

کد خطا و ارور E1 62 کولر گازی سامسونگ

این ارور و کد خطا مربوط به خطای برد یا به عبارت دقیق تر پاک شدن حافظه ی دستگاه یا همان EEPROM می باشد. در این صورت باید دستگاه مجدد برنامه ریزی و کد گذاری مجدد شود. همچنین در صورت خرابی برد، باید برد داخلی تعویض شود. توصیه اینانلو سرویس به شما کاربران گرامی این است که به هیچ وجه خودتان اقدام به تعمیر دستگاه نکنید و از نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ کمک بخواهید.

کد خطا و ارور E1 63 کولر گازی سامسونگ

این ارور و کد خطای کولر گازی سامسونگ مربوط به مشکلات حافظه می باشد. در این صورت باید دستگاه مجدد کد گذاری شود.

کد خطا و ارور E1 86 کولر گازی سامسونگ

این ارور و کد خطای کولر گازی سامسونگ مربوط به خطای MPI در صورت وجود MPI می باشد. در این صورت کل صفحه نمایش چشمک می زند و دستگاه نیاز به کد دارد.

کد خطا و ارور E4 25 کولر گازی سامسونگ
این ارور و کد خطای کولر گازی سامسونگ مربوط به خطای ترتیب فاز ها می باشد. در این صورت باید فاز ها جابجا شوند.

چگونگی هزینه ها در نمایندگی تعمیر کولرگازی سامسونگ

 

احتمالا هنگامی که دستگاه اسپلیت شما خراب شود، تمایل دارید تا در رابطه با نحوه ی محاسبه هزینه تعمیرات دستگاه مطلع شوید. تکنسین تعمیرکار به محض عیب یابی دستگاه، تمامی هزینه های احتمالی تعمیرات را تخمین زده و به مشتری اعلام می کند.

در صورت موافقت مشتری با هزینه اعلام شده، پروسه تعمیرات توسط تکنسین شروع می شود. اینانلو سرویس برای رفاه حال مشتریان خود، ابتدا اولویت را بر تعمیر قطعات می گذارد تا در هزینه تعمیرات صرفه جویی شود. در صورت عدم امکان تعمیر، قطعه معیوب را با قطعات اصل و اورجینال شرکتی جایگزین می کند. به محاسبه ی مخارج تعمیرات دستگاه توسط بررسی های صورت گرفته توسط تکنسین مشخص می شود.

کلام پایانی

اینانلو سرویس با سابقه 20 ساله در زمینه تعمیر لوازم خانگی، نماینده رسمی 130 برند مطرح می باشد. اینانلو سرویس نمایندگی رسمی تعمیر کولرگازی سامسونگ در کرج می باشد. اینا مجموعه در سطح استان شعب فعال دارد. از مناطق تحت پوشش اینانلو سرویس می توان به فردیس، مارلیک، ملارد، محمدشهر، مشکین دشت، شهرک ناز، شهرک بعثت، واریان شهر، رزکان نو، شیخ آباد، حسین آباد، شهرک بنفشه، عظیمیه، مصباح ، هفت تیر، آزادگان، طالقانی، شاهین ویلا، گوهردشت، دهقان ویلا، حصارک، کمالشهر، مهرشهر، گلشهر، کوی کارمندان، باغستان، شهر جدید هشتگرد، هشتگرد قدیم، نظرآباد، هیو، گلسار، کردان، کوهسار، آبیک، طالقان، مهرویلا، جهانشهر، کیانمهر، کوی مهر، تهران دشت، کمالشهر،صفادشت، رجائی شهر، تنکمان، مهدی آباد، چهارباغ، پیشاهنگی، لشکرآباد، شهرک رضوانیه و… اشاره کرد.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

8 پاسخ

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   اینانلو سرویس نماینده رسمی الجی در استان البرز می باشد و کلیه خدمات مربوط به لوازم خانگی الجی و جی پلاس را انجام می دهد.

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   جهت کسب اطلاعات در خصوص هزینه ها لطفا با شماره 02636191 تماس بگیرید.
   کارشناسان مرکز تماس توضیحات لازم را به شما ارائه می دهند.

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   دستگاه باید توسط تکنسین فنی بررسی بشه
   لطفا از طریق وبسایت اینانلو سرویس و یا شماره 02636191 درخواست مراجعه تکنسین رو ثبت کنید.
   وضعیت لوله ها، میزان گاز و قطعات دیگه باید چک بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت گیر کردن دکمه و قفل شدن مایکروفر مجیک چیست؟

بهتره که ماکروفرتون رو تکنسین های مجموعه اینانلو سرویس بررسی کنند، ممکنه نیاز باشه که بعضی قطعات رو کاملا عوض کنید. برای اطلاع از قیمت لطفا با شماره های موجود در وبسایت اینانلو سرویس تماس بگیرید، واحد فنی در این خصوص پاسخگو هستند.

آخرین سوال پرسیده شده

چرا داخل جا میوه ای آب جمع میشه ؟

تجمع آب در جا میوه ای یخچال دلایلی بسیاری میتواند داشته باشد که بهتر است در چنین مواقعی با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت نشت آب ماشین ظرفشویی ال جی چیست؟

برای رفع اختلال آبریزی، اتصالات ورودی شیر آب و شیلنگ را بررسی نمایید. 

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل خراب شدن کلید پاور جاروبرقی سامسونگ چیست؟

مشکل خراب شدن کلید پاور جاروبرقی سامسونگ، مربوط به مشکل در کلید خاموش و روشن یا همان دکمه پاور میباشد.  برای حل این مشکل، یک پیچ گوشتی دوسو را زیر پدال بندازید و خیلی آرام  پدال را به سمت بالا بکشید تا از خار جدا شود.

آخرین سوال پرسیده شده

برای تعمیر افتادگی درب یخچال فریزر سینور چه باید کرد؟

لطفا با شماره 36191 تماس بگیرید تا تعمیرکاران اینانلو سرویس در محل حاضر شوند.

آخرین سوال پرسیده شده

علت داغ شدن بدنه ظرفشویی ویرپول چیست؟

 به احتمال زیاد هیتر المنت و یا ترمیستور ظرفشویی ویرپول آسیب دیده است و همین موجب داغ شدن دستگاه شده است. علاوه بر این ممکن است داغ بودن به دلیل فعال شدن سنسور حرارتی و محافظت از بقیه قطعات ظرفشویی بوده باشد. توصیه اینانلو سرویس به شما این است که تا زمانیکه تعمیرکار دستگاه را کارشناسی نکرده از روشن کردن آن خودداری کنید.

"*" indicates required fields